NOWA GWIAZDA w "Must be the music"?! (WIDEO)

Zapewndowska zachwycona. Ma rację? Posłuchajcie!

Obraz

W tę niedzielę wśród uczestników drugiej edycji Must be the music pokazany zostanie kolejny talent wokalny. Tym razem jest to 22-letni Michał Kuczyński, który na casting przyjechał z Gdańska. Przez siedemnaście lat młody piosenkarz mieszkał w Niemczech, gdzie śpiewu uczyła go mama. Głębokim głosem uczestnika show i jego wykonaniem piosenki Michaela Buble Feeling good zachwyciła się Elżbieta Zapendowska.

Głos i technikę masz chłopie. No i śpiewasz oj śpiewasz! – skomentowała jego występ.

Na Was też robi wrażenie? Posłuchajcie i oceńcie:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą