Spears dostanie 10 milionów za sędziowanie w X Factor!

161 reakcji
0
0
161
Podziel się

Ma być konkurencją dla Christyny Aguilery!

Spears dostanie 10 milionów za sędziowanie w X Factor!

Już za kilka miesięcy w Stanach Zjednoczonych rusza kolejna edycja programu X Factor. Simon Cowell, przewodniczący jury i główny producent show, nadal poszukuje sposobu na przyciągnięcie widzów przed telewizory. W końcu jego program ma sporą konkurencję, dla której pracują takie gwiazdy jak Christina Aguilera.

Początkowo Cowell zastanawiał się nad podpisaniem kontraktu z Beyonce, która po urodzeniu dziecka znalazła się w samym centrum zainteresowania. Zaproponował świeżo upieczonej mamie 100 milionów dolarów za jeden sezon sędziowania w X Factor, ale gwiazda odmówiła. Wtedy Simon miał podpisać umowę z Whitney Houston. Jak wiadomo, gwiazda niespodziewanie zmarła, co pokrzyżowało plany producenta.

Ostatecznie Cowell złożył propozycję piosenkarce, która byłaby doskonałą rywalką dla Aguilery. Zaproponował 10 milionów dolarów za odcinek… Britney Spears.

Negocjacje trwają. Stacja E! zaproponowała Spears astronomiczną sumę 10 milionów dolarów. Jednak Britney ceni się i chce 16 milionów za każde pojawienie się w jury - donosi źródło magazynu Star.

Czy Britney faktycznie jest nadal wielką gwiazdą, której warto płacić tak astronomiczne kwoty?

161
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(161)
gość
8 lat temu
Mam do niej sentyment. Jej pierwsze piosenki to przeboje z czasów mojej podstawówki ;) Wiem, że nie ma głosu jak Mariah Carey czy ś.p. Whitney, ale ona po prostu wzbudza sympatię i ma na swoim koncie dłuuugą listę hitów. Za każdym razem gdy wydaje płytę trafia na szczyty list przebojów. Wiele osób wróżyło jej króciutką karierę, a od jej debiutu minęło już chyba 14 lat! No i dochodząc do sedna... z chęcią obejrzałbym ją w X FACTORze ;)
gość
8 lat temu
niech dadzą jej zarobić,może się odkuje i wyjdzie na prostą i z kasą i ze swoim życiem.
gość
8 lat temu
Zdecydowanie warto, GO BRIT! :)
gość
8 lat temu
jeżeli to nie mi płacą, to co mnie to...
gość
8 lat temu
Być może w tej chwili Britney nie nagrywa przebojów dzięki którym możnaby ją było nazwać "wielką gwiazdą" ale ma na swoim koncie bardzo wiele sukcesów i osiągnieć, dzięki którym w pewien sposób została legendą muzyki pop. I choć pomysł płacenia komukolwiek 10 mln czy 16 mln dolarów za odcinek wydaje się być nieco abstrakcyjny i dziwny, uważam, że przyjmując standardy Hollywood i amerykańskiego show-bisnesu, akurat Britney tyle płacić "warto".
Najnowsze komentarze (161)
gość
8 lat temu
Mariah Carey to bezgłosie!!! Jak można stawiać ją przed Whitney Houston ????
gość
8 lat temu
bez przesady, chyba nie jest warta takiej kasy
gość
8 lat temu
Nie wiem skąd redakcja bierze takie wiadomości, naprawdę. Nikt Beyonce nigdy nie zaproponował takiej kwoty. Wymyślił to PR Beyonce, żeby nadal o niej mówiono. Sam Cowell zaprzeczył, żeby kiedykolwiek proponował jej posadę, a już w ogóle taką kasę. Sam powiedział, że 100 milionów to cały budżet jednego sezonu X Factor. Britney ma dostać 10 miliniów za cały sezon, a nie jeden odcinek. Jurorzy w USA dostają pieniądze za cały sezon pracy, za odcinki płaci się tylko aktorom. Siedzę w showbiznesie, to wiem jak jest. Zakciukujcie w górę tę wiadomość, żeby trafiła na pierwszą stronę, bo ludzie muszą przeczytać prawdę, a nie tylko bzdury redaktorów.
ilona
8 lat temu
oj trochę przypomina mi MOŁEK
gość
8 lat temu
brzydka
dfa
8 lat temu
sadas
gość
8 lat temu
tak,Britney jest świetna
gość
8 lat temu
Fajnie 10milionów tyle to ja przez czałe życie nie zarobie !!!!!!!!
gość
8 lat temu
Według mnie bardzo dobrze że Britney chce 16 milionów.Jak widać ma swoje zdanie a nie leci na pierwszą lepszą ofertę.Ale ludzie lubią ją i chcą ją widzieć jak najczęściej.Ja bym dała każdą cenę aby koło mnie lub w moim programie zasiadła w jury Britney Spears.Tak trzymaj Britney!
gość
8 lat temu
Nawet ładna : p
AN
8 lat temu
skąd oni biara taka kase zeby jej placic?!
gość
8 lat temu
Jasne ze tak !!! Jest warta duzo wiecej !!!
gość
8 lat temu
Bardzo dobrze ! Niech się ceni !! Britney za sługuje na takie pieniądze !
gość
8 lat temu
Uwielbiam tę dziewczynę Britney tak trzymaj !
...
Następna strona