Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krajewski: "Marta Grycan ZASZKODZIŁA MARCE!"

1053
Podziel się:

Twierdzi, że... ktoś zabronił ją krytykować. Kto? "Nie będę nikomu właził w dupę!"

Krajewski: "Marta Grycan ZASZKODZIŁA MARCE!"
bEEcRmEl

Piotr Krajewski bardzo nie lubi swoich medialnych konkurentów, którzy podlizują się publicznie Marcie Grycan. Najpierw ostro skrytykował zachowanie Wolińskiego w Top model, a następnie jego zachwyty nad dorodną celebrytką. Zobacz: Krajewski o Grycankach: "To ZWYKŁE LIZUSOSTWO"

W wywiadzie dla To się nagrywa? Krajewski po raz kolejny wbił szpilę opowiadającemu na wizji o swoich odbytach duetowi Woli&Tysio stwierdzając, że nie mają oni nic wspólnego z "poważnym" światem mody. Po raz kolejny wypowiedział się też na temat Grycanek:

bEEcRmEn

Myślę, że jakbyśmy wzięli statystyki firmy Grycan i notowania jakie były przed popularnością Pani Grycan a teraz to jestem pewny, że byłyby gorsze. Jestem zdecydowanie pewien, że Marta Grycan zaszkodziła marce promując się tym, co robi. Jeśli chodzi o świat biznesu przez nią marka Grycan straciła.

Krajewski twierdzi też, że prywatnie Jacyków i Woliński skrytykowali tusze oraz styl Grycanek. Nagła zmiana zdania na pełen zachwyt ma ponoć wynikać z odgórnego zakazu wypowiadania negatywnych opinii na jej temat:

W poniedziałek Tomasz Jacków ocenił ją krytycznie i Dawid Woliński ocenił ją krytycznie. Ja się domyślam, jak było. Dostali informacje, że tej pani nie krytykujemy. Nagle zaczęli ją chwalić. Uważam, że to masa fałszu, obłudy. Ja się z tym nie zgadzam i przepraszam za kolokwialne określenie nie będę nikomu właził w dupę.

Jak myślicie, kto ustala w ten sposób, o kim wolno mówić źle, a o kim nie?

bEEcRmEt
bEEcRmEO
KOMENTARZE
(1053)
gość
10 lat temu
no tak wkoncu ktos madrze cos powiedzial
gość
10 lat temu
tez mi sie wydaje ze sprzedaz lodow zmalala po tym, jak Grycanki zostaly celebrytkami...
gość
10 lat temu
pani grycan szybciej zniknie niż sie pojawiła
bEEcRmEP
Elis
10 lat temu
I po co ją promujecie?
gość
10 lat temu
to wszystko było ustawione
Najnowsze komentarze (1053)
タマザワ グラブ袋
7 lat temu
Stop Protesting And Begin your personal men Marketing and advertising Instead タマザワ グラブ袋
ダコタ キーホルダー レデ...
7 lat temu
Master who's writing about bag and the key reasons why you ought to be worried. ダコタ キーホルダー レディースキーホルダー
http://yp.ocr...
8 lat temu
I like this website very much a lot superb info.
http://www.in...
8 lat temu
hello, your site is truly excellent. We do value your offer excellent outcomes
http://breast...
8 lat temu
I have not located what I desired
gość
9 lat temu
Jak myślicie, kto ustala w ten sposób, o kim wolno mówić źle, a o kim nie? ZDECYDOWANIE TAK TVN ROZDAJE KARTY !!!!!!A KRAJEWSKI MA TO W D***E CO WIDAC I SŁYCHAĆ
shuGxe octbn...
9 lat temu
shuGxe octbnpvgmghh, [url=http://ltsdlomtpqak.com/]ltsdlomtpqak[/url], [link=http://podrctowgwtt.com/]podrctowgwtt[/link], http://ywrphvzqdmiv.com/
tzE3MX eouqc...
9 lat temu
tzE3MX eouqcfjspszt
bEEcRmEH
yqucFT , [url...
9 lat temu
yqucFT , [url=http://zvebrmqrnltf.com/]zvebrmqrnltf[/url], [link=http://ivswhcxobagi.com/]ivswhcxobagi[/link], http://akommabhloug.com/
dylUPf qvmuw...
9 lat temu
dylUPf qvmuwkizyclm
I almost did ...
9 lat temu
I almost did not buy this cowaokre set because of the reviews that mentioned leaking rivets. But here's the real deal. The rivets that attach the handles to the pans are located high on the sides of the pans. If you fill a pot clear up to the rivets, you'll have lots of splashes and spatters as you cook and stir. The easy solution? Use a bigger pot! No spatters, and no leaks. Out of curiosity, when I was washing mine prior to use I did fill them up over the rivets, and no leaks on my set. So, a little more on the set in general. I purchased this as a replacement for my 35 year old Revereware, which was wobbly on my new glass induction stove. Also wanted to get rid of the nonstick stuff for health reasons. This is perfect, very stable, great heat conduction, glass lids fit well and make it easy to monitor cooking. A joy to use, and on top of that they look gorgeous. My suggestion is to notice the cooking hints in these reviews, and to google cooking with stainless steel cowaokre for more hints. With a few minor tweaks to my cooking techniques (which admittedly had gotten sloppy over the years), clean up is a breeze. The basics: heat it dry on 5 for 5 minutes, add butter or oil to hot pan, turn the heat down to 3 and cook more slowly than you may have been doing. Perfect eggs, veggies, grilled cheese sandwiches etc. Then when you're putting the meal on the table, let the pans cool a bit, give a quick swish with a nylon scrubbie, and add warm soapy water before you sit down to eat. After the meal, they clean as easily as nonstick cowaokre. So easy! I also ordered the 1.75 qt pot and 4.75 qt pan with helper handle, and these will probably get more use than some of the items in the 10 piece set. Absolutely love my new cowaokre!
gość
9 lat temu
Martuś ! Proszę zrób mi loda na kolankach... Jesteś za....sta laska !!!
gość
9 lat temu
Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:) Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:) Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:) Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:) Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:) Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:)
gość
9 lat temu
Jedyny Krajewski jak tak na prawdę jest w show biznesie umie sie tym bawić i ma racje !!:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEcRmFA
bEEcRmFB
bEEcRmFC
bEEcRmFD
bEEcRmFE
bEEcRmFj