Trwa ładowanie...
Przejdź na

Woliński o Pirogu: "Rzadko kończy imprezę stojąc na własnych nogach!"

1296
Podziel się

Wojna w TVN-ie...

Woliński o Pirogu: "Rzadko kończy imprezę stojąc na własnych nogach!"
bDKkOEVx

Wszyscy pamiętamy, jak Dawid Woliński komentował szczupłe dziewczyny biorące udział w Top model. Niemal każda uczestniczka show była jego zdaniem zbyt gruba, lub miała za mało jędrne piersi co projektant sprawdzał osobiście przed kamerami. W przypadku Marty Grycan i jej córek juror jest bardziej wyrozumiały. Dzielnie staje też w ich obronie, przy każdej próbie krytyki.

Niedawno na swoim profilu zamieścił link do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego, który wstawiał się za Grycankami, oceniając, że krytykują je tylko ludzie biedni, czyli jego zdaniem przegrani. Woliński stwierdza, że chwaląc Grycanki walczy o ich "prawo do życia według własnych zasad" i dogryza Michałowi Pirogowi (zachowujemy oryginalną pisownię):

widzę , że wielu z Was nie rozumie o co chodz;-(...nie chodzi o promowanie grubasków i otyłości...tylko o tolerancje, że na tym świecie jest miejsce dla kazdego i każdy ma prawo , żeby żyć zgodnie ze swoimi zasadami...Michał Piróg je atakuje i im ubliża zasłaniając sie zdrowym trybem zycia...a sam rzadko kiedy konczy imprezę stojac na własnych nogach, ale sam wybrał taką drogę i ja to toleruje mimo że nie jest to zdrowe...więc jak widzę, że ubliża ludziom z nadwago to sie zastanawiam...z jakiej racji??? Akurat ja popieram zdrowy tryb zycia i kazdego dnia jestem na silowni wiec nie chodzi o promocje Grycanek ale o ich prawo do zycia wg wlasnych zasad.

bDKkOEVz

Jak widać, wojna w TVN-ie przybiera na sile. Program Wolińskiego i "Tysia" jest określany przez pracowników tej stacji otwarcie jako żenada o "gównie, sraniu, kale i odbytach". Nie mówi tego konkurencja ale celebryci z TVN-u.

bDKkOEWa
KOMENTARZE
(1296)
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
hmm
gość
9 lat temu
jaki kraj takie Kardashianki
bDKkOEWb
gość
9 lat temu
Dowartościowuje się jak patrzę na tego Pana:)...Wypowiedz na poziomie, nic tylko pogratulowac. A ten błąd ort "nadwago" zamiast"nadwagą"-bezcenne!!:)
gość
9 lat temu
Jak to możliwe ze Piróg krytykuje Grycanki skoro sam uwielbia lody. One robią lody i on też robi lody więc o co loko?
gość
9 lat temu
Pieróg, Woliński, Tyszja i Grycanki - wszyscy siebie warci.
gość
9 lat temu
one są obrzydliwe
gość
9 lat temu
jedni naskakują drugim aby się utrzymac na powierzchni
gość
9 lat temu
ty jołopie ja mam kasę ale na te pasztety nie moge patrzec
gość
9 lat temu
jak testują mosty to takie dwie Grycany skaczą przez minutę. jak się nie zawali to jest oki :)
adam z lasu
9 lat temu
były gwiezdne wojny a teraz są gejowskie wojny
gość
9 lat temu
Nadwago? xD No co ty nie powisz chopie.
gość
9 lat temu
Czy nikt juz z tych wszystkich celebrytow nie wie, gdzie w jez. polskim stoja znaki interpunkcyjne??
bDKkOEVT
gość
9 lat temu
Zainteresowany łatwym zarobkiem? Wbijaj na stronę dobryzarobek.pl/index.php?id=366400287a71104104e8e1b34a6dd415 i zacznij zarabiać! Przeczytaj, nic nie tracisz jedynie 10 min swojego czasu, a możesz dużo zyskać!
...
Następna strona
bDKkOEWv