Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda w RÓŻOWEJ PERUCE? (Foto)

532
Podziel się

Reprezentuje nas już w Los Angeles...

Doda w RÓŻOWEJ PERUCE? (Foto)
bEqjtwJN

W sobotę Doda ogłosiła w sieci, że leci do Stanów. Zamieściła nawet zdjęcie z samolotu. Niestety nie jest to obiecywana od dawna emigracja, ale krótkie wakacje podczas, których Rabczewska zamierza poszukać mieszkania. Wczoraj na profilu piosenkarki pojawił się pierwszy wpis z pobytu naszego "towaru eksportowego" w Los Angeles. Nad zdjęciem, na którym Doda ma różowe, krótsze włosy czytamy (zachowujemy oryginalną pisownię):

Siemaaaa!!!!szybkie pakowanko i jade do las vegas.stawiam wszystko co mam na czarne,a co tam!!!buziaki z Los angeles.aha...no i obciełam włosy i troche ale tylko troche zmieniłam kolor))
))
))
))
))
))
)

Miejmy nadzieję, że to peruka. Przypominamy, że różowe włosy miały już Katy Perry, Nicki Minaj i kilka innych gwiazd. No i przede wszystkim Britney Spears, kilka lat temu.

bEqjtwJP

Porównajcie je z Dorotą:

bEqjtwJV
bEqjtwKq
KOMENTARZE
(532)
gość
9 lat temu
Ona w ogóle nie wiem jeszcze jakim prawem istnieje w polskim show-biznesie... Nagrała jakiś hit w przeciągu ostatnich 2 lat? Co ona w ogóle nagrała? Reklamę lodów i piosenkę do tego gniota Kac Wawa? Gdzie są jej jakieś osiągnięcia? Występy na festiwalach i nagrody? Czy ona wiecznie będzie bywała "za zasługi" typu pokazywanie gołej d**y na koncertach sylwestrowych? Promujcie ją dalej...
gość
9 lat temu
nie sprzedawać jej biletu w drogę powrotną to nie wróci
gość
9 lat temu
W LA takich jak ona są tysiące, ładniejszych, młodszych i utalentowanych jeszcze więcej. Czy ona poważnie mysli, że tam ktoś zwróci na nią uwagę?
bEqjtwKr
gość
9 lat temu
no i po co o niej pisać?
gość
9 lat temu
po pierwsze ten p****k nie zna angielskiego a o drugie takich lodziar jest tam nocami pelno pod barami go go, ale zgadzam sie ze to kariera dla niej.
Najnowsze komentarze (532)
fitflops sale
6 lat temu
fitflop footwear fitflops sale
birkenstock s...
6 lat temu
birkenstock outlet online shop birkenstock shoes australia
christian lou...
6 lat temu
christian louboutin outlet christian louboutin shoes canada
7xb2uf , [url...
9 lat temu
7xb2uf , [url= [link=
Nina
9 lat temu
co ona zrobiła takiego , czego nie zrobili inni polscy artyści ?
gość
9 lat temu
Boże uchowaj ! jak takie " coś " może nas reprezentować za granicą ? czy nie lepiej , żeby wyjechała np. Ramona Rey , czy Monika Brodka ?
QIR52j oaiwp...
9 lat temu
QIR52j <a href="
h29KrU , [url...
9 lat temu
h29KrU , [url= [link=
bEqjtwKj
ymHWxf goisu...
9 lat temu
ymHWxf <a href="
Right next do...
9 lat temu
Right next door to us, along Clear Creek there are 3 tree's, 2 apple and 1 pear. We have lived in French Gulch for 6 years now and there have been years when there was abundance on those 3 tree's and when there was not. Last year for some rasoen there was no fruit on them. But alas this year, oh my this year, we have had fruit like no other. The pears are as sweet as honey, and the apples crisp and a bit tart. Sherrie and I, me on the ladder, she with her gathering basket pick the fruit, and for a moment we are transported back in time, when people had to harvest the fruit for thier pantries and cellars. We are just blessed to be able to have fresh, wonderful, natural raised fruit at our disposal. We have had pear crisp, apple crisp, and pear and apple butter from our harvest, all delcious!! While we have not seen any bear nearby, we do see the occasional deer walk by, stand on their 2 hind feet and grab apples off of the tree. We live in a awesomely wonderful place . and we truly need to appreciate it. So exactly where were you on Trinity Mountain Road, I just might want to park the car and wait to see if I can see that old bear!!!Blessings to you and yoursCurtis & Sherrie
dziecko przed...
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="wózek z pod biedronki :D"]wygląda jak strach na wróble i przypomina troszke gówno psa spod skoku stefczyka.. a nicki minaj jak wariatka z psychiatryka i warzywko z lidla co je podeptali......[/cytat] :D hahahahhhahahhahahahaahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahhhaahhahahhahaahahahahahahaaha muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dxdxdx uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa\aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahudzk alalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmuuuuuuuuuuuuuuuuu
wózek z pod b...
9 lat temu
wygląda jak strach na wróble i przypomina troszke gówno psa spod skoku stefczyka.. a nicki minaj jak wariatka z psychiatryka i warzywko z lidla co je podeptali......
dupa
9 lat temu
wygląda jak żul spod biedronki xD :)
gość
9 lat temu
żal to nie jest doda tamta czarna w perułce to też doda wątpie takie kity to w przedszkolu dzieciom mówcie a nie nam!!!!!!!!
...
Następna strona
bEqjtwKL