Trwa ładowanie...
Przejdź na

Egurrola ignoruje Rusin i Piroga...

331
Podziel się:

"Olał kompletnie nasze zdanie" – żaliła się Kinga.

Egurrola ignoruje Rusin i Piroga...
bECZdBYl

W kolejnym odcinku You Can Dance, jak zresztą w każdym "nowoczesnym" show, nie mogło zabraknąć rozbuchanych emocji, łez, wzruszeń i oburzeń. Największe kontrowersje na castingu w Lublinie wywołał ostatni występ, w którym zobaczyliśmy mieszkającą w Berlinie Sarę Kukliński.

Agustin Egurrola nie mógł przestać zachwycać się jej "osobowością" i "wyjątkowością" nie komentując w ogóle jej umiejętności tanecznych. A te skrytykował Michał Piróg: Masz problemy ze słyszeniem muzyki. Słyszysz tylko podstawowe dzwięki. Ślizgasz się po reszcie – mówił.

Ja uważam, że to najlepszy występ dzisiaj. Takich dziewczyn jak ty potrzebujemy. Mogłabyś prowadzić mnóstwo warsztatów w Polsce – kontrował jego kolega z jury. Zachwycona nie była również Kinga Rusin, która domagała się dogrywki. Agustin zignorował jednak ich zdanie i dał dziewczynie bilet do Santa Cruz.

bECZdBYn

To jest decyzja, którą podjął przewodniczący jury jednoosobowo olewając kompletnie nasze zdanie – żaliła się jurorka za kulisami.

Do następnego etapu przeszedł również Igor Leonik. Jego występem Piróg też nie był zachwycony. Będę się czepiać. Zakręcona stopa. Schodzenie do kolan nie takie. Jest dużo rzeczy, nad którymi trzeba by popracować – argumentował.

Mi się podobała bardzo. W ogóle nie mam uwag. Jesteś fajny. Jesteś spójny. Dobrze wyglądasz – mówiła za to Rusin.

W kolejnych odcinkach zobaczymy także Pawła Porwoła, który tydzień wcześniej zjawił się na castingu w Krakowie, ale nie przypadł do gustu jurorom. Uważam, że powinniśmy ci dać bilety, by pokazać dzieciom na Śląsku, że warto iść za marzeniami. Nie ma drugiej takiej osoby jak ty, dlatego z czystym sumieniem mówię, że zabieramy cię do Santa Cruz – ekscytował się Agustin.

bECZdBYt

Pozytywne opinie zebrał również Michał Przybyła. Jeżeli w tym programie nagradzamy osoby, które zachwycają nas jednym występem, to zasługujesz na nagrodę – powiedziała Kinga. Masz bardzo duży plus. Ta delikatność w ruchu, który nie jest przegięty. Ty masz to – dodał Michał.

Łzy na twarzy Piroga pojawiły się po występie Martyny Andrzejczak. To jest zajebista dziewczyna. Masz niesamowity potencjał – powiedział wrażliwy celebryta.

Widzieliście już kogoś, na kogo możecie zagłosować w późniejszych odcinkach? Zgadzacie się z werdyktami?

bECZdBYu
bECZdBYO
KOMENTARZE
(331)
gość
10 lat temu
JAK DLA MNIE TO POD PUBLICZKĘ BYŁO! Koleś z kartonem na głowie był dobry :P
gość
10 lat temu
lubię Piróga, jest fajny, szczery
gość
10 lat temu
Rusin wielka znawczyni Tanca :D
bECZdBYP
gość
10 lat temu
niech sobie podarują w końcu te łzawe historie...
gość
10 lat temu
nowa instruktorka do jego szkol tanca
Najnowsze komentarze (331)
Tu się koleża...
9 lat temu
Tu się koleżanko mylisz. Kobieta to jak powie jedno ma zupełnie co inengo na myśli. U faceta jest inaczej. Jak mf3wi tak myśli. Po co komplikować wszystko? Kobieta ma nerw, i się jej pytam czy chce pogadać, to choć powie, że nie, to liczy na to, że poświęci się jej czas na rozmowę. Za to facet jak jest wkurzony i mf3wi, że nie chce rozmawiać, to na prawdę nie chce gadać! A dalsze nalegania tylko jeszcze bardziej go wkurzają. Tak na gorąco do Asi.
gość
9 lat temu
ta Sara była BEZNADZIEJNA!! agustin sie mocno pomylił dając jej bilet.. no i chyba powinien wziąć pod uwagę zdanie pozostałych jurorów!
boni
9 lat temu
Piróg to męska d****a:)o*****a wszystkim producentom,za loda pod stolem ma prace-wiem bo z nim pracowalem:)
gość
9 lat temu
a pamiętam jak kiedyś Rusin rzuciła biletem do kogoś bez zgody Augustina. i wtedy on się nie żalił
gość
9 lat temu
lovelas!!!!!! <3
gość
10 lat temu
co tam rusinowa robi ale no hate nie nadaje sie ja p******e co za komedia nie wiem moze komentowac co najwyzej sprawe mafi paliwowej heu,,,,
gość
10 lat temu
O.. Martyna była super..
gość
10 lat temu
Wkurza mnie ta Rusin. W kółko powtarza "mi się podobało," "powiem ci tak, jesteś..." Czy ona nie zna innych określeń. Uważam, że nie powinna być w jury.
bECZdBYH
gość
10 lat temu
Agustin to jedyny prawdziwy oceniajacy! Rusin i Pirog porazka
gość
10 lat temu
Filmy o nich kręcą dopiero jak przejdą. Jestem znajomą jednego z uczestników. Cały dzień przed kamerą z czego 2 minuty pokazują.
gość
10 lat temu
PRZYBYŁAAAAAAAAAAAAAAA <3<3 mistrz mistrz!
gość
10 lat temu
Dobrze ,że olał ,ty też olewasz..
gość
10 lat temu
Samo stwierdzenie świadczy już o niskim poziomie kultury i inteligencji, tak potrafią twierdzić tylko beznadziejne beztalencia
gość
10 lat temu
oczywiście miało być cudzoziemcy i nie dlatego,że nie wiem jak to się pisze
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZdBZA
bECZdBZB
bECZdBZC
bECZdBZD
bECZdBZE
bECZdBZj