"Woli i Tysio" i "Szymon na żywo" TO KLAPY!

516
Podziel się

Ludzie mają już dość prymitywnych żartów?

"Woli i Tysio" i "Szymon na żywo" TO KLAPY!

Kiepskie dowcipy i prymitywny humor przestają chyba bawić Polaków. Przykład klapy, jaką okazał się film _**Kac Wawa**_, pokazał, że polski widz oczekuje jednak nieco więcej, nawet od rodzimych produkcji, które przyzwyczaiły nas przez lata do bardzo niskiego poziomu. Sytuacja powtarza się w telewizji. Ostatnio serwowane nam programy nie najwyższych lotów okazują się być klapami.

Nowy program Szymona Majewskiego, Szymon na żywo, ogląda jedynie 1,7 miliona widzów. To znak, że widzowie znudzili się już niezbyt wyszukanym humorem serwowanym przez prowadzącego. Jego widownia spada z tygodnia na tydzień.

Nie jesteśmy zadowoleni z wyników oglądalności "Szymona na żywo" - mówi w rozmowie z WirtualnymiMediami Bogdan Czaja, zastępca Edwarda Miszczaka. To jednak nowy program, jego formuła jest cały czas dopracowywana. Nie zmieniamy planów dotyczących jego emisji.

Klapą okazał się również emitowany tuż po nim _**Woli i Tysio na pokładzie**_. Żarty o seksie analnym i "spuszczaniu się" na twarz, "z których przez dwa lata ryczała ze śmiechu ekipa Top model", nie przypadły do gustu bardziej wyrobionym od niej Polakom. Program ogląda mniej niż 1,2 miliona osób i w tym czasie antenowym TVN przegrywa z Dwójką i Polsatem.

Dziwicie się? Traktowanie widzów jako prymitywów śmiejących się z kiełbasy i dwóch jajek udających penisa zaczyna się chyba mścić na wszystkich, którzy doprowadzili polskie produkcje telewizyjne i kinowe do takiego stanu.

KOMENTARZE
(516)
gość
8 lat temu
to było do przewidzenia
gość
8 lat temu
juz dosc pseudo gwiazdek z tvn!
gość
8 lat temu
zastanawiam się kto jest głupszy: władze tvn czy woli i tysio.
gość
8 lat temu
1,2 mln osób to ogląda?????szacun..........majeski prowadzi w swoich programach dialog sam ze sobą i na chama promuje tylko i wyłacznie siebie...
gość
8 lat temu
Woliński ma uszy jak słonik Bambino
Najnowsze komentarze (516)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Szymonowi już też dziękujemy.
gość
8 lat temu
WYGRAJ DARMOWE WAKACJE. 100 DARMOWYCH WYJAZDÓW CZEKA NA CIEBIE. Spośród osób, które zamówią katalog dla rodziny lub znajomych, wylosuje 100 darmowych, tygodniowych pobytów do wykorzystania w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu. Im więcej zamówień, tym większa szansa na wygraną. Weź udział w konkursie na zabytki.co
gość
8 lat temu
Szymon Majewski jest faajny!! Ale Woli i Tysio to po prostu masakra.. ;/
casso
8 lat temu
woli i tysio jak to męsko brzmi coś ala teletubisie albo muminki żenada. Precz z debilizmem
gość
8 lat temu
to szambo
gość
8 lat temu
klapy?? to mało powiedziane
gość
8 lat temu
dwa p****y, trzeci na przyczepke, walcie
gość
8 lat temu
może już wystarczy tego czegoś????
gość
8 lat temu
Woli i Tysio czy jak im tam - hahaahhaha. są żałośni ze aż nie wiem czy płakać czy śmiac się ;d
Ola Boga
8 lat temu
Nie wiem po co te eksperymenty u Szymona. Rozmowa z polskimi gwiazdami/celebrytami + rozmowy w tłoku + Bilguun to było to, a teraz jest niewiadomoco.
gość
8 lat temu
ja tam lubie szymona na zywo
E.
8 lat temu
Cieszę się, że nareszcie ludzie zauważyli, że Szymon Majewski jest TYLKO i wyłącznie żenujący, a 'Woli i Tysio' skojarzyli mi się z programem Paris Hilton i Nicole Richie sprzed kilku lat... Heh.
gość
8 lat temu
może Misiek Koterski im pomoże hahaha
...
Następna strona