Bosak vs. Skarbek (SEKSOWNE?)

517
Podziel się

Na imprezie z okazji wydania albumu Madonny.

Bosak vs. Skarbek (SEKSOWNE?)

Ania Bosak powróciła niedawno na warszawskie "salony" i intensywnie się na nich promuje. Nie ma w zasadzie tygodnia, żebyśmy nie widzieli jej na jakiejś imprezie. Honorata "Honey" Skarbek z „bywania” uczyniła swój znak rozpoznawczy - do wyjścia przygotowuje się starannie, żeby przy każdej możliwej okazji zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów.

Podobnie było na imprezie z okazji wydania nowej płyty Madony, MDNA. Tej samej, na której Iwona Węgrowska zaprezentowała światu swoją nową twarz. (Zobacz: *Opuchnięta Węgrowska pozuje fotografom)
*
. Bosak i Honey postawiły na nieco bardziej konwencjonalne metody i postanowiły przyciągnąć spojrzenia za sprawą ubioru - Ania postawiła na prostą, szarą sukienkę z delikatnym paskiem, Honorata na seksowną, krótką kreację podkreślającą jej figurę.

Która wypadła lepiej? Dodajmy, że piosenkarka skończy w grudniu 20 lat, a tancerka w kwietniu - 24.

KOMENTARZE
(517)
gość
8 lat temu
skarbek jak stara malutka
gość
8 lat temu
boże, ta Honey była chyba na wszystkich imprezach, eventach etc, o których pisze Pudelek patrząc od miesiąca wstecz!
gość
8 lat temu
nudne, mlode dziewczyny a takie nudne
gość
8 lat temu
widać że skarbek ma parcie na szkło! cóż zrobić ? trzeba "bywać" żeby nie wypaść z obiegu, ciężkie życie celebryty...z drugiej strony każdy chce wykorzystać soje pięć minut:)
gość
8 lat temu
PRZESTANCIE PROMOWAC TA SKARBEK!!!!!!
Najnowsze komentarze (517)
ewaaaaaaa
8 lat temu
Przestańcie tak gadać głupio na Honorate Skarbek o wiele lepiej wygląda niż ta cała Bosak a tak wgl Bosak nie jest taka sławna. Honorata jest młodą , ładną , mądrą , miłą dziewczyną ze świetnym głosem. Wszyscy tak kochają Selene Gomez nie macie pojęcia jak jej bardzo przerabiają głos a Honoracie tylko trochę bo ona ma piękny głos !!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Honey fajna obroża hahaha.
gość
8 lat temu
Honey , to moim zdaniem wygląda jak stara babcia sie tak ubierajac a zwłaszcza buty i naszyjniki beznadziejnie to dobieraa .Ja bym sie tak nie ubrałą ....
gość
8 lat temu
jedna brzydsza od drugiej ;)
gość
8 lat temu
Anna wygląda dojrzalej i moim zdaniem nie powinno się jaj porównywać z młodą, niedojrzała piosenkarką jaką jest Honia.
Kasia
8 lat temu
Zdecydowanie Ania Bosak,naturalnie,klasycznie ze smakiem!!!! Plus za makijaż i fryzurę,wszystko fajnie ze sobą współgra!!!!
gość
8 lat temu
kim są te osoby???
gość
8 lat temu
czy Ania miała operację twarzy, ponieważ wygląda inaczej.
jessi
8 lat temu
bosak !
gość
8 lat temu
skarbek o k r o p n e nogi!
gość
8 lat temu
Honorata ma 19 lat a wygląda na o wiele starszą... nie rozumiem młodych gwiazd.. zamiast ubierać się młodzieńczo,dziewczęco to ubierają się bardzo poważnie (za poważnie jak na swój wiek), ostry makijaż.... i wyglądają jak 40-latki!
gość
8 lat temu
Bosakowa ma za duże buty.. A Honey wygląda jak by założyła złocisty worek i przewiązała go sznurkiem, paskiem, czymkolwiek.
gość
8 lat temu
Ania Bosak jest cudna!!!
...
Następna strona