Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak i Kołakowska ochrzcili córkę

278
Podziel się

Namówiła go Kożuchowska. Będą teraz żyć bardziej "po bożemu"?

Karolak i Kołakowska ochrzcili córkę
bDgHXNqt

Czy to oznacza, że będą teraz żyć bardziej "po bożemu"? Mała Lenka obywała się bez sakramentu chrztu przez 5 lat. Jak można się domyślać, nagła decyzja jej rodziców o przyłączeniu dziecka do wspólnoty katolickiej, może mieć związek z nawiązaną na planie serialu Rodznika.pl przyjaźnią Karolaka i jego serialowej żony, słynącej z religijności Małgorzaty Kożuchowskiej.

Aktorka i jej mąż, Bartosz Wróblewski, byli zresztą honorowymi gości uroczystości. Chrzest małej Lenki odbył się w niedzielę w warszawskim kościele na Pl. Trzech Krzyży.

Cała uroczystość była bardzo wzniosła - wspomina w rozmowie z Super Expressem jeden z gości. Wszystkim dopisywały humory. Lenka w ogóle się nie bała, ale było widać, że strasznie to przeżywa.

bDgHXNqv

Być może kolejnym krokiem, na jaki zdecyduje się nawrócony Karolak będzie nadanie córce swojego nazwiska, a kto wie - może nawet zamieszkanie z jej matką? Choć akurat na to ostatnie byśmy na jej miejscu nie liczyli.

bDgHXNqW
KOMENTARZE
(278)
gość
9 lat temu
lepiej żeby dziecko było podobne do niej
ada
9 lat temu
lepiej pozno niz wcale...
jajjaa
9 lat temu
kazdy zyje jak chce co wam do tego kto ma chrzest a kto nie ma ...
bDgHXNqX
gość
9 lat temu
Każdy ma do tego prawo .
ivss
9 lat temu
Mógłby w końcu uporządkować choć trochę swoje życie dla dobra córki.
Najnowsze komentarze (278)
gość
6 lat temu
To drugie zdjęcie jest ochydne! Jak stare b****o! Xx
Gość
7 lat temu
Przeciez to normalne ze chrzci sie bez slubu
gość
9 lat temu
dajci zdjecia lenki ,wygladala super
gość
9 lat temu
ale nie macie zdjec ! mała wygladala odlotowo w conversach
gość
9 lat temu
Z tego co pudel pisze to Kołakowska zaszła w ciążę na planie jakiegoś filmu w którym grała z Karolakiem w tym czasie on był z Boczarską. Zła karma . Potem były inne, które jej odbiły chłopa. Wcale nie wiadomo, czy jak go już tak dobrze poznała to chce wyjść za niego. Najpierw musiałby stać się na tyle religijny, żeby nie moczyć pędzla gdzie popadnie i uznać, że istnieje takie coś jak miłość,wierność i uczciowość małżeńska.
gość
9 lat temu
WYGRAJ DARMOWE WAKACJE. 100 DARMOWYCH WYJAZDÓW CZEKA NA CIEBIE. Spośród osób, które zamówią katalog dla rodziny lub znajomych, wylosuje 100 darmowych, tygodniowych pobytów do wykorzystania w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu. Im więcej zamówień, tym większa szansa na wygraną. Weź udział w konkursie na zabytki.co
gość
9 lat temu
ten draN ma w sobie COS!!!
gość
9 lat temu
Lubię Korzuchowską jako aktorkę, ale uważam że to nie jest jej sprawa czy dziecko było ochrzczone. Swoje dzieci może wysyłać nawet do szkół kościelnych, ale każdy ma prawo wyboru.
bDgHXNqP
gość
9 lat temu
Kożuchowska taka bogobojna a dzici nie ma . Pytam jak to robi ? Czyżby "niezawodny" kalendarzyk ? A proboszcz o dziatki sie niupomina Pani Gosiu?
gość
9 lat temu
Szacun dla pani Małgorzaty .
gość
9 lat temu
Biedne dziecko
gość
9 lat temu
Rodznika.pl ????????????????rodzinka.pl PUDLU
gość
9 lat temu
to ta mała ma na nazwisko Kołek? Bo matka to Kołek w dowodzie ponoć. Lenka Kołek. Zlitowałby się ten Karol. Karolak brzmi nieco lepiej dla dziecka...
gość
9 lat temu
celebrytom sie pisze, filozofie...
...
Następna strona
bDgHXNrr