Trwa ładowanie...
Przejdź na

Amy wydała MILION FUNTÓW na narkotyki!

174
Podziel się

"Nie kontrolowała swojego życia i przepuściła majątek" - mówi znajoma gwiazdy.

Amy wydała MILION FUNTÓW na narkotyki!
bEiCNdBx

Po nagłej śmierci Amy Winehouse rodzina piosenkarki zajęła się dokończeniem projektów piosenkarki, a także przejęła pieczę nad jej majątkiem. Ojciec gwiazdy był przekonany, że ktoś okradł jego córkę, gdyż niemal nic nie zostało z jej wielomilionowej fortuny. Okazało się, że Amy sama roztrwoniła pieniądze.

Majątek Winehouse jeszcze w 2009 roku szacowano na 10 milionów dolarów. Wliczano w to należącą do niej posiadłość wycenioną na 4 miliony funtów. Po odejściu piosenkarki okazało się, że ta od lat nie płaciła rachunków, ani nie uiściła podatku za nabytą nieruchomość. Po sprzedaniu mieszkania na konto jej rozwiedzionych rodziców wpłynęły niecałe dwa miliony.

Z dochodzenia przeprowadzonego w celu znalezienia winnego zniknięcia milionów Amy wynika, że gwiazda wydała astronomiczną sumę na używki oraz alkohol. Na same narkotyki przepuściła… milion funtów.

bEiCNdBz

Zanim Amy umarła, wszyscy jej wielcy przyjaciele wyłudzali od niej pieniądze. To było jak odbieranie dziecku kieszonkowego. Amy nigdy nie odmawiała. Nie kontrolowała swojego życia i przepuściła majątek - powiedziała znajoma gwiazdy w rozmowie z magazynem Star.

Jak na ironię, jednym z największych (i najlepiej zarabiających) hitów Winehouse była piosenka o tym, jak bardzo nie chce iść na odwyk...

bEiCNdCa
KOMENTARZE
(174)
MODA CAFE
9 lat temu
Czasem za ogromną wrażliwość płaci się najwyższą cenę.
gość
9 lat temu
taki talent zmarnowany...
gość
9 lat temu
A tak ładnie spiewała. Tyle przyjacół miał wokół i nikt jej nie pomógł, kasę wyłudzać to umieli...
bEiCNdCb
gość
9 lat temu
gdzie byla rodzina, przyjaciele, psycholodzy??????? tyle hajsu miala to stac by ja bylo na najlepszych specjalistow.. klinike odwykowa.. ale teraz juz nic nie nie poradzimy. Amy zostanie w naszych sercach/uszach..
gość
9 lat temu
zarabiala to wydawala!! tesknie za Nia
Najnowsze komentarze (174)
gość
8 lat temu
Ty jesteś obrzydliwy gościu
gość
9 lat temu
tatus.?..p********e z******o...
gość
9 lat temu
tatus.?..p********e z******o...
gość
9 lat temu
.........................
Milenka
9 lat temu
Przecież Ona wyglądała jak transwestyta:/
gość
9 lat temu
faje,odrzucenie,narkotyki- to było jej ŻYCIE
PudelMaster
9 lat temu
Wciagnac nosem milion funtow... wow
dr NO
9 lat temu
to jest cena sukcesu!
bEiCNdBT
gość
9 lat temu
j
gość
9 lat temu
WYGRAJ DARMOWE WAKACJE. 100 DARMOWYCH WYJAZDÓW CZEKA NA CIEBIE. Spośród osób, które zamówią katalog dla rodziny lub znajomych, wylosuje 100 darmowych, tygodniowych pobytów do wykorzystania w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu. Im więcej zamówień, tym większa szansa na wygraną. Weź udział w konkursie na zabytki.co
gość
9 lat temu
Nie ma serca s****a
gość
9 lat temu
wara od amy <33333333333333
gość
9 lat temu
Ćpała jak wściekła to umarła, nie ma co się litować :P
gość
9 lat temu
Amy była żydówką ma bardzo żydowską urodę ona i jej ojciec co widać na zdjęciu i to dziwne tym bardziej ze tak skończyła bo żydzi to naród z natury nie przepuszczajacy pieniędzy - skapy ale cóż nałóg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bEiCNdCv