Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łopucki o "niezdrowym klimacie produkowania potomka"...

192
Podziel się

"Nie ma nic gorszego" - przekonuje. A promowanie potomka?

Łopucki o "niezdrowym klimacie produkowania potomka"...
bDZnIUKZ

Wraz z wiadomością o ciąży Kasi Skrzyneckiej było oczywiste, że z tej okazji aktorka postara się zaliczyć jak najwięcej okładek kolorowych magazynów. Najpierw pojawiła się na pierwszej stronie Gali, gdzie prezentowała brzuch, a niedawno wraz z córką - w Vivie. W obu magazynach była prowadząca Taniec z gwizdami opowiada o tym, z jakim trudem udało jej się w końcu doczekać upragnionego dziecka. Skrzynecka wyznaje, że wcześniej aż sześć razy była w ciąży.

Kasia w wywiadzie dla Vivy dzieli się swoim doświadczeniem i przestrzega przed zbytnim stresem, który nie pomaga w powiększaniu rodziny. Również Łopucki odradza takie nastawienie:

Nie ma nic gorszego dla spontaniczności uczuć w związkach niż ciśnienie: "Musimy mieć dziecko!". Ani kobieta, ani mężczyzna nie lubią być pod presją "produkcji dziecka na zawołanie". Dlatego mądrzy partnerzy, pod opieką dobrego lekarza, starają się oczywiście zoptymalizować swoje szanse, ale tak, by w dążeniu do bycia rodzicami nie zapędzić się w niezdrowy klimat "produkowania potomka".

bDZnIULb

Racja, ważny jest za to zdrowy klimat promowania potomka.

bDZnIULC
KOMENTARZE
(192)
gość
9 lat temu
imie tego dziecka napawa mnie lękiem
gość
9 lat temu
Dwie okładki i to tak dużo???
magdazuza
9 lat temu
trzymam kciuki za jak najpóźniejszy rozwód
bDZnIULD
gość
9 lat temu
Dajcie spokój, po prostu cieszą się, że im się w końcu udało. A ja niestety wiem, jak to jest znosić sytuację, o której mąż Kasi mówi...
gość
9 lat temu
Dajcie jej w końcy spokoj!!!!!!!! Ja ja bardzo lubie i ciesze sie ze w koncu doczekala sie coreczki!!! Powinniscie jej gratulowac, a nie z nowu szykanowac! Kobieta przeszla pieklo, 6 poronien to wielka trauma, wiec skoro teraz urodzila zdrowe dzieciatko to ja sie w ogole nie dziwie ze jest szczesliwa i chwali sie w gazetach!!!! Wole czytac o szczesliwej skrzyneckiej niz o Bartku Waśniewskich, ojcu zmarłej Madzi, który przefarbował włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (192)
zvNuUL , [url...
9 lat temu
zvNuUL , [url= [link=
CIwLOJ rhqzw...
9 lat temu
CIwLOJ <a href="
6Xyv00 , [url...
9 lat temu
6Xyv00 , [url= [link=
ODJVkd cyafz...
9 lat temu
ODJVkd <a href="
szaleniec to ...
9 lat temu
szaleniec to czy mędrzec, ktf3ry wystaje poza "normalność"?Urodziwa ta notka, lurtsa, jakimi pięknymi przedmiotami są?! A może jeszcze piękniejszymi symbolami? Co piękniejsze: przedmiot czy symbol? A może najpiękniejsza jego dusza?Byłam w Muzeum Historii Naturalnej w NY (Zielonym Jabłkiem zwanym)i patrzyłam w szklane oczy martwych, wypchanych zwierząt. Jakież one piekne. Tak, wiem, co mf3wię. Kiedyś tak bym nie pomyślała, a tym bardziej nie powiedziała. Patrzyłam na nie i czułam coś dziwnego. Coś, czego zrazu nie mogłam zrozumieć. A potem nagle mnie olśniło: poprzez te pozbawione życia, martwe ciała zwierząt miałam kontakt z ich duszą. I pomyślałam, że na podobnej zasadzie zarf3wno poprzez sybole jak i fizyczne ciała (a może bardziej poprzez symbole niż fizyczne ciała?) możemy kontaktować się z duszą - istotą samą w sobie... Samej mi się wierzyć nie chciało. Ale to poczułam. I uświadomiłam sobie.serdeczności moc
gość
9 lat temu
ty się liczyć naucz :D
gość
9 lat temu
Bardzo mądrze się wypowiedział, czemu się czepiacie?!
aga
9 lat temu
Pani Kasiu, Panie Marcinie serdeczne gratulacje - córeczka jest piękna !
bDZnIULv
aga
9 lat temu
Pani Kasiu, Panie Marcinie serdeczne gratulacje - córeczka jest piękna !
gość
9 lat temu
Łopucki zajmij sie ze skrzynką dzieckiem a nie lataj po tabloidach
gość
9 lat temu
Nie napisała z kim była 6 razy w ciąży.
gość
9 lat temu
Nie wiecie co czuje osoba starajaca sie o dziecko przez wiele lat, wiec nie wolno Wam pisac takich rzeczy
gość
9 lat temu
produkcja potomka to stres?a ja myslałam naiwnie ze tez i przyjemność! Skrzynecka dla kasy w następnym wywiadzie ujawni pikantne zczegóły seksu pod okiem trenera fitnesu,ciekawe-ile biorą za takie porady terapeutyczne
gość
9 lat temu
to nie "dziewczyna" tylko stare b****o grubo po czterdziestce. tak dziwimy sie, ze robi z niemowlaaka medialna małpke w brukowcach.
...
Następna strona
bDZnIULX