Tylko "Szansa na sukces" rzeczywiście promowała talenty?

175 reakcji
0
0
175
Podziel się

"Korzyści czerpią głównie prowadzący i jurorzy."

Tylko "Szansa na sukces" rzeczywiście promowała talenty?

Skromny pod względem oprawy scenograficznej program zadebiutował na antenie TVP 19 lat temu i przez lata gromadził przed telewizorami miliony widzów. Tajemnicą jego sukcesu okazała się postać prowadzącego. Wojciech Mann nie narzucał się widzom tak jak to robią jurorzy i prowadzący bardziej "nowoczesnych" programów typu talent show i w przeciwieństwie do nich nie zamęczał uczestników swoją osobą. Stał się znakiem firmowym programu do tego stopnia, że jego niespodziewana decyzja o odejściu automatycznie oznacza koniec jego emisji (zobacz: ).

Po rezygnacji Wojciecha Manna "Szansa na sukces" traci rację bytu - przyznają producenci.

Warto pamiętać, że zakończony właśnie programwypromował więcej utalentowanych ludzi niż wszystkie Idole, X Factory i Must Be The Music razem wzięte.

Szybko się okazało, że nowe programy, choć efektowne w swojej oprawie, wcale nie są furtką do kariery dla utalentowanych ludzi - ocenia w rozmowie z Rewią fachowiec z branży. Korzyści czerpią głównie prowadzący i jurorzy. I stacje telewizyjne, bo zarabiają na reklamie i SMS-ach widzów. A Szansa na sukces zawsze miała ambicje by pomagać laureatom w ich dalszym rozwoju i wiele osób się o tym przekonało.

Najbardziej znaną uczestniczką Szansy na sukces jest Justyna Steczkowska. W programie debiutowali także: Kasia Cerekwicka, Tomasz Makowiecki, Szymon Wydra, Ania Świątczak (później - Wiśniewska), Anna Wyszkoni i Kasia Stankiewicz, która wkrótce po występie w Szansie na sukces, gdzie zaśpiewała piosenkę Varius Manx Zamigotał świat, została zaangażowana przez zespół na miejsce odchodzącej Anity Lipnickiej.

Myslicie, że któryś z "nowoczesnych" talent show pomoże jakiemuś z uczestników w zrobieniu kariery dłuższej niż jeden telewizyjny sezon?

175
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(175)
gość
8 lat temu
nie trzeba wcale robic wielkiego show ze sztucznymi emocjami żeby zrobić ciekawy program...
gość
8 lat temu
program z mojego dziecinstwa:)zawsze ogladany po obiedzie w niedziele:)
gość
8 lat temu
Szkoda, że taki dobry program padł. Teraz został już tylko "Jeden z dziesięciu", gdzie wykazać mają się uczestnicy, a nie prowadzący. Szkoda :(.
gość
8 lat temu
bo to prawda
gość
8 lat temu
lubiłam szansę i Manna
Najnowsze komentarze (175)
gość
6 lat temu
a co ci sie nie podoba swiatczak
gość
7 lat temu
ira to moja ukochana grupa artur kocham cie
gość
7 lat temu
w szansie na sukces na kanapie siedzi moj ukochany idol artur gadowski z grupy ira artur kocham cie
fanka
7 lat temu
tam na kanapie siedzi moj ukochany idol artur gadowski pozdrawiam go serdecczie
aga
7 lat temu
tam na kanapie siedzi moj ukochany idol artur gadowski z grupy ira
aga
7 lat temu
ja taz ogladalam szanse nasukces ogladalam gdy byl zespol ira kocham ire iartura
gość
8 lat temu
No szkoda. Program super i prowadzący też ;(
gonna
8 lat temu
Nie możecie zatrzymać Manna??? Zapłaćcie mu więcej. Cała Polska będzie za nim płakała. Bez Szansy na Sukces i Manna, niedziela to nie niedziela.
ona_28
8 lat temu
To jedyny program z tej dziedziny typu talent show, który ogląda się z przyjemnością i nigdy się nie nudzi. Najfajniejsze jest to, ze wszystko się odbywa w przyjemnej dla wszystkich stron atmosferze, z humorem. Pamiętam jak kiedyś przypadkiem przerzucając kanały trafiłam na idola, jak tam jurorzy jechali po dziewczynie, myślałam, że zwym....e. To było poniżej wszelkiej krytyki. Tylko Szansa na Sukces jest programem promującym talenty.
gość
8 lat temu
Jeszcze Farna. Ewa Farna.
gość
8 lat temu
Mam nadzieje ze Mann przemysli i wróci.
gemma
8 lat temu
SPOJRZ W LUSTRO !!!!!!! GNIOCIE ciekawe jak TY wygladasz !!!!! wolalabym pana Manna od stu takich zakompleksionych lalusiowatych dupkow jakim zapewne jestes TY!!
gość
8 lat temu
janosz???? a kto to jest janosz??? czy to ta od jajecznicy??? cos slabo kojarze ten hit ale swita mi akurat ze"jajecznica"...tez mi gwiazda....rany....
gosciu
8 lat temu
ten program byl naprawde jedyny w swoim rodzaju. uwielbiam pana Manna jest swietny z tym swoim humorem i dowcipem i nijak sie maja do tego programu te wszystkie sztuczne "bitwy" i "Musiki"i co tam jeszcze. bo pelno tego w tv a tak naprawde to jeden wielki plastik.
...
Następna strona