Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki chce wygrać "X Factor"?

651
Podziel się

Będzie trenował grupę "25 +", Tatiana "najmłodszych", Czesław grupy. Macie swoich faworytów?

Wojewódzki chce wygrać "X Factor"?
bDeNdBxN

Wczorajszy odcinek X Factor przyniósł raczej łatwe do przewidzenia rozstrzygnięcie kwestii przydziału grup do jurorów. Można bowiem było spodziewać się, że Kuba Wojewódzki dostanie pod opiekę uczestników powyżej 25. roku życia - w poprzedniej edycji postawił na młodych, wygrał jednak Gienek Loska, wyprzedzając zarówno Adę Szulc, jak i Michała Szpaka. Widać, że Kuba nadal ma apetyt na zwycięstwo.

Grupę 16-24 trenować będzie Tatiana, a zespoły muzyczne - Czesław. Wszyscy wyglądali na teatralnie zaskoczonych i szczęśliwych, nie ma się chyba jednak co łudzić, że ktokolwiek z nich nie wiedział o takim podziale.

Przydzielenie grup poprzedziła dramatyczna selekcja w ramach tzw. bootcamp, w czasie którego każdy z uczestników wykonywał trzy utwory. Eliminacja następowała po każdym z nich. Nie zabrakło wzruszeń i dramatycznych momentów, a emocje potęgowali sami jurorzy, mówiąc aspirującym wokalistom niejednokrotnie przykre słowa. Często po zejściu ze sceny dzielili się już bardzo przychylnymi opiniami, podczas gdy kandydat na gwiazdę płakał za drzwiami w ramionach Kuźniara. Cóż, takie prawa telewizyjnego show.

bDeNdBxP

Powiedz, jakie to uczucie, w takim radosnym stylu spieprzyć sobie awans? - pytał Wojewódzki po występie Anity Łazuty, która pomyliła tekst Supermenki Kayah. Byłabym statkiem? Byłabym statkiem, a nad ranem katamaranem!

Kolejnym etapem rywalizacji będzie eliminacja w "domach" jurorów. Pięcioosobowe grupy skurczą się do trzech, które wystąpią w odcinkach na żywo. Macie swoich faworytów?

bDeNdBxV
bDeNdByq
KOMENTARZE
(651)
gość
9 lat temu
dobra edycja się zapowiada
gość
9 lat temu
Moim faworytem jest Dawid, bezapelacyjnie
gość
9 lat temu
Wesołych świąt:))))))))))))))
bDeNdByr
gość
9 lat temu
Klaudia ♥ (16-24)
gość
9 lat temu
dziewczyna w kapeluszu, Podsiadło, Kuleczka i młody Bryan Adams - moim zdaniem najbardziej utalentowani z tych, których jury wybrali
Najnowsze komentarze (651)
USA
7 lat temu
3HE9aB Awesome post.Really looking forward to read more. Want more.
w2Havu , [url...
8 lat temu
w2Havu , [url= [link=
NOg3FV zmkve...
8 lat temu
NOg3FV <a href="
oto wersja z ...
8 lat temu
oto wersja z dirugm Bieżącym Aneksem:OD LIBII DO GRECJI(OD JAŁOWEGO DO IDEOLOGICZNEGO) dygresyjno-panoramiczny przegląd niektf3rych wydarzeń i spraw * * *W swym osobistym sekciarstwie Bratki-Balcerki odleciały już tak bardzo, że nie tylko że maniakalnie dyskutują z duchami (jakoby rf3wny z rf3wnym), ale i zaczynają przemawiać burżuazyjnym narzeczem w sprawach politycznych problemf3w socjalistycznej/komunistycznej rewolucji! Czyżby wariactwo sięgnęło szczytu? „Ortodoksyjni marksiści” w swej własnej ortodoksji zalegli w Libii na piaskach praworządności, technokratyzmu i humanizmu. Ale wiadomo, gdy socjaldemokraci mf3wią w jakiejś kwestii „TAK”, to dla nich jest to jak dziecinno-przekorny imperatyw – aby za wszelką cenę (na tej samej częstotliwości) potwierdzić-odpowiedzieć: „NIE” Owi „ortodoksyjni marksiści” imaginują sobie zresztą ciągle, że – w ramach „Lewicy” walczą z jakąś „Nową/Radykalną Lewicą”, podczas gdy przecież „Lewica” w ogf3le jest mylącym, zamazującym i dywersyjnym pseudonimem po prostu socjaldemokracji/socjaldemokratyzmu! Jest duchem, kadzidlaną zasłoną dymną (na gruncie marksistowskim i komunistycznym) pracującą (szczegf3lnie dzisiaj) na konto burżuazyjne No, może jest też jeszcze pojęciem/operatorem politologicznym „wyborczej” demokracji parlamentarnej (co się też akurat dobrze wiąże z instytucjonalną socjaldemokracją). W każdym razie, nawet dzieci i starcy potrafiliby trafnie zidentyfikować z jaką siłą faktycznie łączy się dziś coś takiego jak „Lewica”. Tymczasem „ortodoksyjni marksiści” tak się zachłysnęli tym duchem świętym („Lewicy”), że naćpani sami zgłaszają akces do cyrku „Lewica”, tyle że po „prawej” (ewentualnie „starej”, „skrajnej” czy „rewolucyjnej”) jego sceny stronie. Niezły pasztet! Czy na podstawach marksizmu można sobie wyobrazić tak egzotyczny oksymoron jak „rewolucyjni socja
takatam
9 lat temu
Biedna jesteś Klaudia nie przejdzie i dobrze śpiewa tak samo , !!
gość
9 lat temu
Podsiadło!
agawec
9 lat temu
Mam nadzieję że Czesiek wygra :)
agawec
9 lat temu
Mam nadzieję że Czesiek wygra :)
bDeNdByj
agawec
9 lat temu
Mam nadzieję że Czesiek wygra :)
agawec
9 lat temu
Mam nadzieję że Czesiek wygra :)
agawec
9 lat temu
Mam nadzieję że Czesiek wygra :)
agawec
9 lat temu
Mam nadzieję że Czesiek wygra :)
gość
9 lat temu
TO JUŻ JEST USTAWIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
TO JUŻ JEST USTAWIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDeNdByL