Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stuhr jest już zdrowy!

359
Podziel się

Wraca do pracy w teatrze. "Choroba nauczyła mnie ostrożności."

Stuhr jest już zdrowy!
bDYcUQiJ

Pierwsze informacje o chorobie Jerzego Stuhra pojawiły się we wrześniu zeszłego roku. Wtedy aktor trafił do szpitala. Dwa miesiące później media obiegła wiadomość, że ma raka krtani. Przez następne kilka miesięcy nie stronił od wywiadów i często dziękował swoim fanom za słowa otuchy i wsparcia.

Stuhr pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie potwierdził, że jest już zdrowy. Lekarze są dobrej myśli. Zapytany przez Magdę Mołek, czy pokonał nowotwór, odpowiedział:

Choroba nauczyła mnie ostrożności. Już nigdy w moim słowniku nie zaistnieją takie słowa: "z całą pewnością", "proszę ręczyć za mnie" itd., a raczej: "być może", "chciałbym bardzo", no i tu odpowiem pani, że oczywiście chciałbym bardzo. Mogę już to teraz powiedzieć śmielej, niż miesiąc, czy dwa temu. Zwłaszcza, że jest to poparte zdaniem lekarzy, którzy powiedzieli "niech pan idzie już i robi swoje".

bDYcUQiL

To co już powiedziałem odbiło się takim echem u ludzi, którym to było potrzebne, te moje słowa. Kiedy ja zobaczyłem, że to, co mówię, jest ludziom potrzebne i taką mi dają odpowiedź ogromną i wsparcie, to sobie myślę, że to jest moim obowiązkiem mówić dalej. Co ja innego robiłem całe życie? Mówiłem do ludzi.

Stuhr potwierdził również, że latem do księgarni trafi kjego książka, która jest zbiorem zapisków z pamiętnika, który prowadził podczas walki z chorobą. Jej tytuł to Tak sobie myślę. Zapowiedział również, że latem wróci na scenę teatralną. Jest już po pierwszych rozmowach z Krystyną Jandą. Będzie go można zobaczyć na deskach Teatru Polonia.

bDYcUQjm
KOMENTARZE
(359)
gość
9 lat temu
jeden z najlepszych polskich aktorów. Zdrowia Panie Jerzy :)!
E.
9 lat temu
Super, bardzo się cieszę i mam nadzieję, że choroba nie wróci :}
gość
9 lat temu
Czytelnicy Pudelka życzą dużo zdrowia i wytrwałości!
bDYcUQjn
gość
9 lat temu
Panie Jurku, życzymy dużo zdrowia!
MODA CAFE
9 lat temu
Jak można o kimś kto ledwie wyszedł ze szpitala po TAKICH przejściach mówić,że jest zdrowy...? To można będzie powiedzieć może za 5 lat.
Najnowsze komentarze (359)
gość
9 lat temu
wspaniały aktor
Ott8Lk , [url...
9 lat temu
Ott8Lk , [url= [link=
izT8Eq gmwmr...
9 lat temu
izT8Eq <a href="
fXQ3eP , [url...
9 lat temu
fXQ3eP , [url= [link=
x9Q2fa qbtcv...
9 lat temu
x9Q2fa <a href="
Basiu, od kie...
9 lat temu
Basiu, od kiedy założyłas tego nowego bloga mam stnsazre zaleglości u Ciebie ;-( aż wstyd się przyznać.Idziesz w swojej fotografii w stronę ktf3ra mi się bardzo podoba Bardzo sympatyczna ta sesja.
gość
9 lat temu
Uwielbiam pana,panie Jurku!!!trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrówka.
rencista
9 lat temu
chciałbym poznać tego lekarza ,który tak szybko uzdrawia.Sam choruje na raka krtani od 1993r i mój bardzo dobry lekarz onkolog powiedział że nigdy nie można być pewnym że choroba nie powróci..........
bDYcUQjf
gość
9 lat temu
Tak zauważyłam, że aktorowi, którego ludzie darzą szacunkiem, który jest niestety jednym już z nielicznych polskich aktorów nie celebrytów mówią tutaj wszyscy tytułując Go panie Jurku itp. I to właśnie oznacza pozyskać sobie szacunek. Wcale nie trzeba robić rzeczy głupich, aby zaistnieć. Wystarczą duże umiejętności i zdolność przekazu postaci i emocji nią kierujących. Szkoda, że pokolenie tych aktorów jest w coraz bardziej podeszłym wieku i nie może żyć wiecznie. Życzę powrotu do zdrowia i dalszego zapału do pracy.
gość
9 lat temu
Bardzo się cieszę, że mu się udało, oby było jeszcze lepiej :)
gość
9 lat temu
legenda polskiego kina !!!! uklonyyyy dla pana i duzo zdrowka ze szwecjii
gość
9 lat temu
Cieszę się niezmiernie. Życzę dużo zdrowia.
gość
9 lat temu
Zdrowka :)
karolina
9 lat temu
Super, gratuluje Panie Jerzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zycze duuuuuuuuuuuuzzzzzzo wiary w siebie, optymizmu i pogody ducha.bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDYcUQjH