Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiemy, kto wystąpi w odcinkach na żywo!

571
Podziel się:

Grupa Wojewódzkiego faktycznie najsilniejsza?

Wiemy, kto wystąpi w odcinkach na żywo!

Znamy już ostateczne składy grup, które od następnego tygodnia prezentować będą się w odcinkach na żywo drugiej edycji _**X Factor**_.

W pierwszej kolejności zaproszeni zostaliśmy do "domu" Tatiany Okupnik, która będzie trenować ekipę uczestników w wieku od 16 do 24 lat. Kiedy w salonie pojawił się szumnie zapowiadany przez nią gość niejaka Verona Chard, nie wywołała aplauzu wśród wokalistów, raczej konsternację. Trudno powiedzieć, kto na kim miał zrobić wrażenie, ale ostatecznie i tak chodziło chyba tylko o to, by Tatiana mogła popisać się swoimi "światowymi" kontaktami i znajomością języka angielskiego.

Zaskoczeniem było nie wejście do finałowej trójki Klaudii Szafrańskiej, typowanej na faworytkę show. Z programem pożegnała się również Bożena Mazur. Do finału weszli więc Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska oraz Anna Antonik.

W grupie Czesława, składającej się z zespołów muzycznych, nie było większych zaskoczeń. Za tydzień zobaczymy więc Soul City oraz dwie formacje stworzone na etapie castingów: The Chance i De Facto.

Na deser producenci zostawili relację z "domu w Prowansji" Kuby Wojewódzkiego, którego wspierał Leszek Możdżer. To chyba on miał najtrudniejsze zadanie - i o to w zasadzie chodziło. Wybierał spośród utalentowanych i ciekawych wykonawców, równie atrakcyjnych dla formuły programu. Ostatecznie jednak wybrał jednak Pawła "Bibę" Binkiewicza, Joannę Kwaśnik oraz Marcina Spennera.

Którą grupę uważacie za silniejszą? Czy faktyczne w składzie Wojewódzkiego jest przyszły zwycięzca?

KOMENTARZE
(571)
gość
10 lat temu
Dawid jest zdecydowanie super chłopak ;)
a
10 lat temu
dawid jest mega spoko i to on będzie trzymał poziom
gość
10 lat temu
Świetne wybory ! Genialna Edycja !
gość
10 lat temu
dobre grupy ,walka będzie zacięta :)
Martin.
10 lat temu
ta z gwiazdka na mordzie mnie wkurza -.-
Najnowsze komentarze (571)
gość
10 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
guest ;)
10 lat temu
Bożena super, oglądałam ten program tylko dla niej. Teraz nie oglądam. Jest charyzmatyczna i ma piękny,oryginalny głos. Nie poddawaj się Bożenko :) !
gość
10 lat temu
Ludzie wspierajcie zespoły z X Factor bo są rewelacyjne!!! Nie wiem czy The Chance mają swoją stronę, ale Soul City mają! www.soulcitymusic.pl Mają też profile na FB! www.facebook.com/soulcitymusic www.facebook.com/pages/The-Chance/338850236182973 Wysyłajmy SMSy, niech wreszcie wygra zespół!
gość
10 lat temu
LISOWSKA RZADZI!!!
gość
10 lat temu
pewnie z tym lalusiem :D ja bym chiał z tym tancerzem :D
gość
10 lat temu
/
gość
10 lat temu
Widzieliście to? POLECAM!!! Odkryłam przypadkowo :) . [#V=YO#n-QypK2aEEs#401#331#]
gość
10 lat temu
tatianka ZLE wybrała... Klaudia powinna być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
To, że Tatiana nie wzieła KLAUDI to jest jakies nieporozumienie. Uwazam, że tatiana ma kompleksy a KLAUDIA jest dla mniej za ładna i za zdolna. To tatiana spiewa na jedno kopyto.
gość
10 lat temu
Jak widzę tą z gwiazdką na gębie to aż mnie skręca.
Megi
10 lat temu
Tutaj znalazłam kapelę z Łodzi,która jak dla mnie powinna się zgłosić do MBTM,bądź czegoś w tym stylu.Nie sądzicie że mają szansę? Mi osobiście się numer bardzo spodobał:)) [#V=YO#n-QypK2aEEs#401#331#]
gość
10 lat temu
dziad to sam jesteś p******u
gość
10 lat temu
a ciekawe czy ty byś nie płakał gdybyś odpadł w tym etapie, dosłownie krok od spełnienia marzeń
gość
10 lat temu
Biba wymiata!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie