Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tax Free i Moś w FINALE "Must be the music"!

238
Podziel się:

Komu kibicujecie?

Tax Free i Moś w FINALE "Must be the music"!

Za nami pierwszy półfinał Must be the music, w którym widzowie przyznali dwie przepustki do finału show. Pierwszy bilet powędrował do zespołu Tax Free, zaś drugi otrzymała Kasia Moś, o której Sztaba już wcześniej wypowiadał się jako o "finalistce". Występ wokalistki, która koncertowała w Stanach z Pussycat Dolls, nie był aż tak porywający, jak jej wcześniejsze wykonanie przeboju Arethy Franklin Natural Woman. Ma jednak nadal szansę pokazać, na co ją stać.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się 10-letnia Oliwia Wieczorek, która postanowiła zauroczyć widzów hitem zwycięzców poprzedniej edycji programu. Mała "gwiazda" zaśpiewała przebój grupy Enej Radio Hello. Po solistce na scenie zjawiła się warszawska kapela Czessband, która zagrała własny utwór Panie cylindrowy. Występ spodobał się wszystkim jurorom, którzy zgodnie dali zespołowi cztery razy "tak".

Katarzyna Moś, która wystąpiła jako trzecia, nie zebrała pochlebnych opinii od sędziów. Zdecydowała się na utwór Czerwony jak cegła Dżemu, co zdaniem Zapendowskiej i Sztaby było złym pomysłem.

Nie rozumiem wyboru tego repertuaru, ukryłaś swoje możliwości, wolałbym tego nie słyszeć – skomentował występ Moś zachwycający się nią na castingu kompozytor.

Potem przed widzami zjawiła się rockandrollowa grupa Ustronsky, która tym razem wykonała piosenkę z własnego repertuaru. Jednak więcej zachwytów jurorów wzbudził występ grupy Tax Free. Ciepła ballada Moje małe niebo przypadła do gustu nawet Zapendowskiej, która przyznała, że nie jest fanką takiego grania. Gitarzysta Tomasz Madzia porwał się natomiast na kawałek swojego wielkiego mistrza, Joe Satrianiego Satch Boogie.

Getto Lamarre, którego możecie pamiętać dzięki improwizowanej piosence Jak się pani nazywa, gdzie mieszkasz, tym razem wybrał rytmy ze słonecznej Jamajki. Wokalista zaśpiewał utwór Zostań ze mną z rytmie reggae. Jako ostatni w programie pojawił się mroczny, gotycki zespół Empire z ostrym kawałkiem Endless Fight.

Mam nadzieję, że przejdziecie i zwyciężycie – skomentowała ich występ Kora.

Kto Waszym zdaniem był najlepszy? Kibicujecie komuś w tym programie?

KOMENTARZE
(238)
gość
10 lat temu
jak ma być druga taka gwiazda jak enej to dziekuje bardzo
gość
10 lat temu
JAK TA MOŚ MOGŁA DOSTAĆ SIĘ DO FINAŁU ??!! JEJ WYSTĘP BYŁ TRAGICZNY, TAK SAMO JAK Z CASTINGU! LUDZIE SĄ ŚLEPI I GŁUSI, KIERUJĄ SIĘ OPINIAMI JURY KTÓRZY TEŻ SIĘ NIE ZNAJĄ.
gość
10 lat temu
USTRONSKY!
gość
10 lat temu
Najlepszy Przekaz w Mieście !
gość
10 lat temu
Moś" Łoś" taki talent że już jej w stanach nie chcieli i jej podziękowali inaczej by nie wracała
Najnowsze komentarze (238)
gość
10 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
10 lat temu
ona nie jest profejsonalna, gdyby byla nie poszła by do takiego programu żal mi jej kiedy widzę te sztuczne minu w telewizji
gość
10 lat temu
Kasia Moś nie powinna przejść dalej! Już się wybiła, miała swoją szansę, o której inni mogli pomarzyć. Powinny przejść uzdolnieni amatorzy, a nie profesjonaliści...
gość
10 lat temu
Popieram! Madzia najlepszy!
gość
10 lat temu
Moś przegięła, wydurniała się, wysilała i w efekcie dotknęła kiczu. Nie zaslużyła na finał.
gość
10 lat temu
Najlepsza była Symetria! ;)
ivss
10 lat temu
Konsekwentnie nie oglądam :P
gość
10 lat temu
Moim zdaniem bezkonkurencyjna jest Moś, a fajny był Empire i trochę go żałuję. Reszta oprócz Lamarre była OK.
gość
10 lat temu
Ludzie,którzy mają wyrobiony gust muzyczny a nie dyskotekowe gnojki.
gość
10 lat temu
znawca od siedmiu boleści.Disco polo idź posłuchaj.
gość
10 lat temu
Nie tak łatwo zrobić karierę ale potencjał dziewczyna ma.Nieśpiewa badziewnych piosenek tylko bierze trudny repertuar do śpiewania gdzie może pokazać co umie.
gość
10 lat temu
Wzrokowo tak ale gdzie Dodzie do jej głosu .Moja faworytka.
gość
10 lat temu
ustronsky byli fajni i nie rozumiem czemu nie przeszli
gość
10 lat temu
Ja kibicuje Kasi Moś : )
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie