Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa i Rubik walczą o pieniądze za "Top model"!

538
Podziel się
Krupa i Rubik walczą o pieniądze za "Top model"!
bDgjynvV

Najwyraźniej producenci Top Model ponownie przemyśleli pomysł zastąpienia Anji Rubik Martą Krupą. Ich wnioski nie są korzystne dla Marty. Cóż, to chyba znaczy, że jej siostra znów obrazi się na Polskę. Zwłaszcza, kiedy dowie się, jaką stawką TVN próbuje skusić Anję do wzięcia udziału w w 3. edycji show. Przypomnijmy, że zrezygnowała z udziału w niej po skandalach z macaniem uczestniczek. Czy za pieniądze zmieni jednak zdanie?
Dotąd Anja otrzymywała 250 tysięcy za jedną edycję. To dla niej niewielkie pieniądze, ale, jak podkreślała, robiła to z pobudek patriotycznych. Krupa zarabiała zaś dwa razy tyle, czyli pół miliona złotych. Po namyśle Rubik uznała jednak, że skoro w świecie mody jest znacznie wyżej notowana niz Krupa, a właściwie nawet nieporównywalnie wyżej, to niby czemu miałaby zarabiać mniej.

Wygląda na to, że producenci nie zamierzają stawiać oporu.

Owszem, zostaliśmy poproszeni o ponowny udział Anji oraz mojej agencji "D'Vision" w kolejnej edycji - potwierdza w rozmowie z Super Expressem Lucyna Szymańska, menedżerka Anji. W tej chwili trwają rozmowy i jeśli warunki dla obu stron będą dogodne, niewykluczone że się zdecydujemy.

bDgjynvX

Zrównanie stawek jest jednak nie do przyjęcia dla Joanny Krupy. Znajomi modelki twierdzą, ze jeśli do tego dojdzie, wycofa się z 3. edycji.
Do tej pory była największą gwiazdą "Top Model". Dzięki niej ten program stał się popularny. Nie widzi więc powodu, dla którego miałaby być traktowana na równi z kimkolwiek - mówi w rozmowie z tabloidem "osoba z jej otoczenia".

Sama Krupa twierdzi, że swoje plany wiąże obecnie z amerykańską telewizją, która w przeciwieństwie do naszej nie ma oporów przed lansowaniem jej siostry:

Nie tęsknię za programem... - wyznaje w tabloidzie. Nie mam pojęcia, jakie zmiany będą w 3. edycji, bo nie mam nawet czasu tego śledzić. Koncentruję się na swoim programie w amerykańskiej telewizji. To reality show, w którym grają także moja siostra i moja mama oraz mój narzeczony. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

To będzie na pewno bardzo rozwijająca produkcja.

bDgjynwd
bDgjynwy
KOMENTARZE
(538)
gość
9 lat temu
witam, jestem pijarowcem i mogę was zapewnić, że ta walka krupy o zwierzątka to wyłącznie biznes, pijar. Osoba o osiągnięciach zerowych, znana z raczej uwłaczających kobiecie zajęć, musi zajmować się też czymś, co wzbudza zainteresowanie i przede wszystkim szacunek. Nieważne, że czasem zdarzyło się pozować w futrze czy skórze, ważne, że wizerunek opiera się na walce o prawa zwierząt, to jest 'głośniejsze' i lepiej zapamiętywane niż jedna czy dwie sesyjki, które przeczą całości. Co prawda, być może Krupa rzeczywiście kocha zwierzęta ale na pewno okazywanie tej miłości publicznie daje wielki profit w postaci szumu medialnego i podziwu nieuświadomionych odbiorców. W końcu bez takiego wizerunku, nie miałaby możliwości zaatakować Kim Kardashian czy innych gwiazdek, nie miałaby żadnych zajęć typu akcja na rzecz zwierząt, na której może się polansować, jedynie od czasu do czasu pokazałaby goły tyłek. Taka jest prawda o Krupie w branży.
gość
9 lat temu
Dlaczego wszysy fascynjuja sie tak bardzo modelkami, kobietami bez wyszktałcenia, ktorych jedynym sukcesem zycioqwum jest to ze ''chodza'' - sorry za bledy i brak polskich znakow, ale nie che mi sie tego poprawiac
gość
9 lat temu
Program straci na wiarygodności bez Rubik. I tak jest parodią programu o modelkach. A Krupa w ogóle się nie zna. Ubiera się tandetnie tyle że drogo (chociaż kto ją tam wie) i nie ma pojęcia w jaki sposób funkcjonuje świat mody. Ona się szlajała po clipach jakichś raperów jako blond niunia bez oznak myślenia i wypinała cztery litery przed masturbującymi się czytelnikami pism dla panów. Co ona może wiedzieć o modelingu? no ale TVN robi z niej gwiazdę Ameryki u nas, bo oni promują samych ubogich intelektualnie i moralnie, normalny porządny człowiek by tam nie wytrzymał.
bDgjynwz
gość
9 lat temu
W tym kraju nie da się żyć. Brak pracy, brak perspektyw. Wszystko dzięki Tuskowi.
gość
9 lat temu
w dupach im się już poprzewracało
Najnowsze komentarze (538)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
RUCHAL BYM KRUPE !
gość
9 lat temu
jak dla mnie powinna kase dostać krupa
gość
9 lat temu
Ja tam wolę Krupę . : 33333333333333
Craziiii
9 lat temu
Rubik wyglada jak Kon .. ! WGl jakas taka zmutowana .. ! ;P Joanna jest piekna . ! ♥
kasia
9 lat temu
i to ma byc najpiekniejsza Polka ta Rubik przeciez wyglada na twarzy okropnie kosci powleczone skurka ochyda
kasia
9 lat temu
i to ma byc najpiekniejsza Polka ta Rubik przeciez wyglada na twarzy okropnie kosci powleczone skurka ochyda
gość
9 lat temu
krupa nich siedzi w ameryce!!!
bDgjynwr
lizak
9 lat temu
wilizal bym tej krupie c***e
gość
9 lat temu
Joanna wygląda lepiej. Rubik to szkielet. ale takie są "w modzie". Pech. Mimo wszystko lubię futra... :)
gość
9 lat temu
ania czy anja czy srania - zjedz kanapke! obrazasz dzieci w somalii wygladem
gość
9 lat temu
dokładnie tak
gość
9 lat temu
dokładnie tak
gość
9 lat temu
Jestem facetem ;P Anja jest śliczna... nie widzisz tego.. po za tym jest inteligentna.. w przeciwieństwie do NIEKTÓRYCH..
...
Następna strona
bDgjynwT