Trwa ładowanie...
Przejdź na

Drużyna Bednarka W FINALE!

670
Podziel się

Kto, jako drugi powinien wejść do finału?

Drużyna Bednarka W FINALE!
bDhmwbnV

W ósmym odcinku Bitwy na głosy 2 o miejsce w finale walczyły drużyny Meza, Bednarka i Rynkowskiego. Tym razem żaden z zespołów nie odpadł z rywalizacji, ale stawką było miejsce w ostatecznym starciu. Ponownie realizatorzy programu podzielili występy chórów na dwie części, w której każdy z nich wykonał jeden utwór. Jako pierwsi wystąpili podopieczni Kamila, którzy zaśpiewali hit grupy No Doubt Don't Speak. Utwór wzbogacili o obowiązkowe rytmy reggae. Po raz pierwszy od dawna Węgorzewska skrytykowała jedną z wokalistek, ze złą emisję głosu. Pozostali jurorzy byli oczywiście zachwyceni.

Drudzy wystąpili uczestnicy programu z Elbląga, którzy wybrali na półfinały piosenkę napisaną przez Raya Charlesa, ale najlepiej znaną w wykonaniu Joe Cockera. Kilku solistów stylizowało swój głos na słynną chrypkę gwiazdora śpiewając nieśmiertelny utwór Unchain My Heart. Ostatni w pierwszej turze na scenie pojawili się podopieczni Meza, którzy porwali się na kawałek z filmu Men in Black. Po tych trzech wykonach widzowie najwięcej głosów oddali na grupę Rynkowskiego, zaś najmniejsze poparcie otrzymała drużyna z Poznania.

W drugiej części show drużyna Bednarka ponownie sięgnęła po jamajską nutę, którą wzbogacili utwór Wonderwall brytyjskiej grupy Oasis. Po tym wykonie w programie po raz pierwszy padły ostrzejsze słowa. Oczywiście powiedziała je Alicja Węgorzewska, która kreowana jest na "złego jurora".

bDhmwbnX

Przyzwyczaiłeś nas Kamilu do dopracowanych występów na najwyższym poziomie. Jestem rozczarowana waszym występem. W ogóle nie widać było waszego pomysłu, ale infantylną choreografię – powiedziała śpiewaczka operowa.

Nastrój poprawił nieco popis wokalnych umiejętności drużyny Ryszarda Rynkowskiego, która zaśpiewała No One Alicii Keys. Wieczór zamknął chór Meza, który postanowił wykorzystać swój własny przebój i jego drużyna wykonała piosenkę Ważne. Ostatecznie widzowie zadecydowali, że do finału wszedł chór Kamila Bednarka.

Kto, jako drugi powinien wejść do finału?

bDhmwboy
KOMENTARZE
(670)
gość
9 lat temu
dobrze, należało mu się bo jest na prawde niezły w tym co robi
gość
9 lat temu
Tusk, precz z życia publicznego, ty kłamco!
gość
9 lat temu
mezo!
bDhmwboz
gość
9 lat temu
MEZO jest najlepszy. Ma super pomysły, jego drużyna jest jak dynamit.
Gość
9 lat temu
po co ktoś drugi, wystarczy mi Bednarek, mogę go słuchać dniami i nocami
Najnowsze komentarze (670)
Gość
3 lata temu
Extra.
Gość
3 lata temu
Strzała startowała.
gość
4 lata temu
Z wersji pięść! ://
gość
6 lat temu
Niemozliwe !!
biały
8 lat temu
Witam! Jaki to model butów Puma ma Kamil założone na zdjęciu?Proszę o info! Z góry dzięki!
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Bednarkomaniaczkiii ...... My go kochamy!
gość
9 lat temu
oN JEST NIEWIARYGODNY_JEZUUU W ZYCIU NIE CZULAM TAKIEGO cZEGOS
bDhmwbor
-.-
9 lat temu
KAMILOVSKY ♥
gość
9 lat temu
kamil i tyle
gość
9 lat temu
jestem za Kamilem chłopak wie czego chce i dąży do tego ,młodzi powinni brać z niego przykład ,lubię i podziwiam ludzi z pasją a On ją ma!!!!!
gość
9 lat temu
Dlaczego drukujecie, nie zw. z tematem, wpisy jakiś pisowskich idiotów?
gość
9 lat temu
Dlaczego drukujecie, nie zw. z tematem, wpisy jakiś pisowskich idiotów?
gość
9 lat temu
Po raz pierwszy są 3 fajne, naprawdę fajne zespoły i trenerzy...każda z grup czymś zaskakuje:) z odcinka na odcinek jest coraz lepiej:) od początku kibicowałam tym trzem drużynom i szczerze mówiąc nie wiem która z nich powinna wygrać bo wszystkie na to zasłużyły:) Trudny wybór...więc trzymam kciuki za wszystkie trzy!!:D
...
Następna strona
bDhmwboT