Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Bredzi, a dostaje furę pieniędzy. PRZERAŻAJĄCA PUSTKA!"

427
Podziel się:

Mann o celebrytach: "Niektóre "gwiazdy" żądają opłat za to, że przyjdą i uświetnią premierę nowej kolekcji rajstop."

"Bredzi, a dostaje furę pieniędzy. PRZERAŻAJĄCA PUSTKA!"
bECvWCJh

Nazwisko Wojciecha Manna zaczęło pojawiać się ostatnio w tabloidach przy okazji konfliktu z twórcami _**Szansy na sukces**_, z którą rozstał się w nie do końca jasnych okolicznościach. A właściwie, jeżeli wierzyć jego byłym znajomym z pracy, jasnych - obraził się i zostawił bez uprzedzenia program, po niemal 20 latach nieprzerwanej emisji.

W najnowszym wywiadzie, udzielonym Polska The Times, dziennikarz postanowił podzielić się refleksjami na temat polskich celebrytów. Nie ma o nich zbyt dobrego zdania:

- Jak Pan myśli, skąd w młodych ludziach aż takie parcie na szkło i przekonanie, że karierę można zrobić szybko i bezboleśnie?

bECvWCJj

- Młody człowiek, który nie jest genetycznie zaprogramowanym kujonem, bardzo chętnie decyduje się na wersję, która daje mu bardzo dużo wolnego czasu, dużo przyjemności i brak wysiłku. To naturalna skłonność. Jeśli do tego jeszcze ci młodzi ludzie widzą, zwłaszcza teraz w telewizji, gazetach, jaki kolejny wypasiony samochód kupił sobie taki a taki gwiazdor, który w telewizji bredzi, a mimo to dostaje furę pieniędzy, to czy można im się dziwić? Zepsucie czyha na młodego człowieka, a życie utwierdza go w przekonaniu: "coś tam powiem, zdejmę spodnie i jestem ustawiony".

Jak widzę wypicowane panienki i dżentelmenów, których wiedza jest na poziomie zero, mówiących o świecie, polityce, a nieumiejących sformułować zdania po polsku, nieznających języków obcych, groza mnie ogarnia - ocenia poziom polskich celebrytów Mann. Przykładów mógłbym mnożyć dziesiątki, nazwisk nie wymienię. Ale jest ogromna, przerażająca pustka w głowach mądrzących się ludzi.

Wyśmiewa również mechanizmy rządzące krajową "branżą":

Słyszę, że nawet niektóre "gwiazdy" żądają opłat za to, że przyjdą i uświetnią premierę nowej kolekcji rajstop. Z pewnym zażenowaniem o tym czytam, ale jest to układ zamknięty: ustawki, umawianie się na zdjęcia z dziećmi, kochankami - mnie to po prostu śmieszy.

bECvWCJp

Przy okazji wbija chyba małą szpilę "koledze po fachu", Szymonowi Majewskiemu, odwołując się do jego udziału w konkurencyjnej reklamie PKO BP, za którą zapłacono mu ponad 3 miliony złotych:

Gdybym przyjmował każdą propozycję reklamową, byłbym pewnie jeszcze większym bogaczem - zapewnia. Ale większość propozycji odrzucam. Akurat ta reklama banku mnie zaciekawiła, bo chcieli wykorzystywać postaci, które tworzyliśmy kiedyś w naszych programach, nawiązywać do tego, co robiliśmy w telewizji. Nie chodziło, abym się przebrał za babę i gadał coś do kamer**y.**

bECvWCJK
KOMENTARZE
(427)
gość
9 lat temu
Facet zawsze jak mówi do ludzi, czy w radio czy w TV robi to z wielkim wyczuciem, fajnie dobiera słowa i generalnie czuje się w nim taki dystans do siebie i swojej pracy. Chociaż jest z nami już pół wieku to zachowuje się normalnie. Natomiast te dzisiejsze "bele co" zazwyczaj drażliwe na swoim punkcie jak gwiazdy hollywood.
gość
9 lat temu
On ma prawo powiedzieć co myśli i żadna gimnazjalistka w akcie rozpaczy, jemu nie odpowie "bo zazdrościsz".
agaaa
9 lat temu
I ma całkowitą racje! Fajny jest :)
bECvWCJL
gość
9 lat temu
Uwielbiam radiową 3-kę!!! Tam przynajmniej zwracają sie do człowieka jak do istoty rozumnej, a nie jak do przygłupa od którego trzeba wyciągnąć kasę za sms.
gość
9 lat temu
Lubie tego pana
Najnowsze komentarze (427)
gość
9 lat temu
Pan Wojtek ma klasę w przeciwieństwie do tych innych ,którzy może lepiej się prezentują,ale nie przekonują mnie , bo to pustaki tylko nadmuchane ! ! Słucham " mojej ukochanej trójeczki" i już ,bo tam pracują ludzie którzy mówią do mnie ,a nie koło mnie ! pozdrawiam pana Wojtka i wszystkich pracujących w "3".
gość
9 lat temu
wojciech mann jest moim muzycznym Guru!!!
amoniak
9 lat temu
He, he, ale Materna się za babę przebrał w tej reklamie...;D
gość
9 lat temu
cała prawda o żałosnym RMF gdzie puszczają piosenki sprzed 15 lat "kokodżambo ja ja jE" i stale ciagną z ludzie pieniądze jak jak mleko z dojnej krowy. +
gość
9 lat temu
Lubie i szanuje Tego goscia z lat 80
gość
9 lat temu
NIEw TVP idolu tylko w Polsacie Idolu
gość
9 lat temu
JAK MU SIĘ NIE PODOBA W POLSCE TO NIECH SPADA DO IZRAELA - PRZECIEŻ JEST ŻYDEM
gość
9 lat temu
powiedział prawde.
bECvWCJD
gość
9 lat temu
uwielbiam go !
gość
9 lat temu
Panie Wojtku-jest Pan najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Hołdys przez samo H, "przemądrzalcu". stanowisz idealną ilustrację do słów Manna o młodych niedouczonych, którzy się popisują, jakby wszystkie rozumy pozjadali, a brak im elementarnej wiedzy
gość
9 lat temu
ma rację, popieram, ale akurat reklama z nim i Materną jest żenująco nieśmieszna...co z tego, że odwołują się do ich kariery kabaretowej, jeśli jest to nieudane. a reklama z Majewskim jest zabawna w niewymuszony sposób i pomysłowa
gość
9 lat temu
cała prawda o polskim "show business-ie", szkoda tylko, że jedyne co można zrobić to się zadumać.
gość
9 lat temu
tacy jak pan niestety wykruszają się, a zostaja cichochłopki,mroczki, zielinskie, kurzajewskie, pustaki z parciem na szkło i forsę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvWCKw
bECvWCKx
bECvWCKy
bECvWCKz
bECvWCKA
bECvWCKf