Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bednarek: "Nie wystąpię w brytyjskim X Factor!"

327
Podziel się

Kamil zaprzecza słowom Wojewódzkiego.

Bednarek: "Nie wystąpię w brytyjskim X Factor!"
bDfkYVIR

Kamil Bednarek zajął drugie miejsce w trzeciej edycji Mam talent, ale dla wielu był prawdziwym zwycięzcą show. I rzeczywiście, jako jeden z niewielu uczestników talent show utrzymał się w show biznesie, zaś jego zespół Star Guard Mufffin, stał się rozpoznawalny w całej Polsce. Płyta grupy pokryła się podwójną platyną, a ich kawałki biją rekordy odsłon w sieci.

Niedawno w swoim show Kuba Wojewódzki ogłosił, że Kamil zadzwonił do niego i pochwalił się, że weźmie udział w brytyjskim X Factor. Sam zainteresowany twierdzi teraz, że Kuba mocno przekręcił jego słowa. Na profilu wokalisty pojawił się wpis, który dementuje rewelacje Wojewódzkiego.

W odpowiedzi na słowa Kuby Wojewódzkiego. NIE BĘDĘ WYSTĘPOWAŁ W BRYTYJSKIM X-FACTOR – pisze. Sytuacja jest dla mnie zabawna i nie wiem czemu zrobiła się z tego taka sensacja. Kilka tygodni temu faktycznie byłem w Londynie i wziąłem udział w przesłuchaniach do X-Factor.

bDfkYVIT

Przeszedłem przez pre-casting, zaśpiewałem i zaczęto mi zadawać wiele dziwnych pytań których nie było w formularzu rejestracyjnym – pisze dalej Kamil. Pytano mnie o management, wydawcę, nakłady sprzedanych płyt, o kontrakty i ich zawartość, o ilość zagranych koncertów, o popularność itp. Każde kolejne pytanie coraz bardziej upewniało mnie że jest to program dla ludzi którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką - więc to miejsce nie jest dla mnie.

Szkoda. Myślicie, że miałby szansę zaistnieć w brytyjskiej edycji?

bDfkYVJu
KOMENTARZE
(327)
gość
8 lat temu
Życzę mu kariery międzynarodowej bez względu na wszystko :)
Sowa
8 lat temu
Wojewódzki jak zwykle, reklama na maksa cudzym kosztem.
gość
8 lat temu
A szkoda, że nie wystąpi :(
bDfkYVJv
gość
8 lat temu
Zdolny chłopak! I bez X Factor może podbijać świat!!!
MACIEJOWICE
8 lat temu
KO KO SPOKO... :)
Najnowsze komentarze (327)
gość
8 lat temu
Jak dla mnie to g.....y rastaman ... Zabłysnąć w Polsce to żaden wyczyn , wystarczy się do telewizyjnego show zapisać , jak widać na załączonym obrazku ... Szkoda słów na tego pozera . A Ty Kasiu nie spoglądaj na kamilka bo oślepniesz ....
BdKB
8 lat temu
Nie wiem czy tu są jakieś komentarze obrażające Kamilka bo nie chce mi sie szukać, ale kto go obraża jest bojebany !! Kamil to Polski Bob Marley ! Jeżeli nie lubicie go to po c***a piszecie te c*****e komentarze! Nie obrażajcie go bo was znajde! Bdkd!
gość
8 lat temu
Oczywiście, ze tak!!! on jest tak utalentowany, że spokojnie podbiłby i brytyjską scenę muzyczną. Sądzę, że może by nie wygrał (choć życzyłabym mu tego z całego serca) to na pewno zająłby jakieś znaczące miejsce i wypromował swoje nazwisko również za granicami naszego państwa, a to byłoby dla niego bardzo korzystne. Ale jeśli sam wie, ze już ze swoją popularnością w Polsce nie nadaje się do kolejnych talent show dla początkujących to BRAWO mu za to! :)
paula:)
8 lat temu
żeby bednarek wygrał bitfe na głosy to wydałam na niego 14 smsw
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Jaka tam szkoda, przecież to jest już pełnowymiarowy zawodowiec, po co ma się tułać po jakiś programikach dla amatorów. Doskonała decyzja, bo i tak wszyscy już kochają Kamila, jest bardziej lubiany niż Doda kiedykolwiek była <3
gość
8 lat temu
Na pewno ! Ale on jeszcze pokaże klasę i wszystko na co go stać ! Kamil jest drugim Bobem i zobaczycie, że będzie niedługo znał go cały świat ! Kamilku kocham cię ! <3
gość
8 lat temu
Żeby odnieść sukces w brytyjskim XFactorze trzeba być Brytyjczykiem. Wszyscy obcokrajowcy odpadali przed 6 miejscem w finale pomimo, ze niektórzy potrafili śpiewać znacznie lepiej niż konkurenci. Prawda jest taka, że Brytyjczycy są rasistami a strach przez polityczną poprawnością nie pozwala im tego pokazywać :(
bDfkYVJn
: )
8 lat temu
zaistaniałby bez problemu : )
: )
8 lat temu
zaistaniałby bez problemu : )
gość
8 lat temu
Biednarek to p***c
gość
8 lat temu
Ludzie głosujemy dziś na zespół z Brzegu!
gość
8 lat temu
Stalowa Wola luuubi Kamila
gość
8 lat temu
Ja mu życzę wszystkiego co najlepsze....jest świetny:)
...
Następna strona
bDfkYVJP