Bednarek WYGRAŁ "Bitwę na głosy"!

763
Podziel się

Okazało się, że Paulina Przybysz jeszcze nie urodziła…

Bednarek WYGRAŁ "Bitwę na głosy"!

Po dziesięciu tygodniach wokalnych zmagań w ostatnim odcinku Bitwy na głosy o 100 tysięcy nagrody walczyły grupa Kamila Bednarka oraz drużyna Ryszarda Rynkowskiego. W trakcie odcinka Hubert Urbański co jakiś czas podawał wyniki głosowania widzów. Najpierw prowadził chór z Brzegu, a w dalszej części programu więcej SMSów oddano na wokalistów z Elbląga. Ostatecznie drugą edycję Bitwy na głosy wygrała drużyna Bednarka!

Oprócz finalistów na scenie po raz ostatni zaprezentowały się także pozostałe zespoły. Widzowie mogli ponownie zobaczyć i usłyszeć podopiecznych Meza, Janusza Panasewicza, Moniki Kuszyńskej, Edyty Górniak, Pauliny i Natalii Przybysz oraz Natalii Kukulskiej. Jednak jedynie występy chóru Bednarka i Rynkowskiego były oceniane przez jurorów i zasiadających przed telewizorami widzów.

Na ostatecznie starcie ekipa z Brzegu wybrała wielki hit Michaela Jacksona Earth Song. W odpowiedzi na mocne uderzenie przeciwników uczestnicy z Elbląga wykonali utwór brytyjskiej grupy komediowej Monty Python - Always Look on the Bright Side of Life. W drugiej turze Bednarek i jego drużyna porwali się na nieśmiertelny kawałek grupy U2 With Or Without You. Natomiast Rynkowski zdecydował się na przebój polskiego bluesa, czyli piosenkę Sen o Victorii grupy Dżem.

Okazało się także, że doniesienia o porodzie Pauliny Przybysz były zdecydowanie przedwczesne. Piosenkarka zażartowała nawet, że specjalnie na potrzeby programu włożyła dziecko z powrotem do brzucha. My się natomiast cieszymy, że tabloidy się pospieszyły i dziecko nie przyszło na świat przed terminem.

Waszym zdaniem grupa Bednarka wygrała zasłużenie?

KOMENTARZE
(763)
gość
8 lat temu
Kamil Bednarek - w końcu pojawił się ktoś godny uwagi.. Miły, skromny, inteligentny i utalentowany facet. Mimo sukcesu sława nie uderzyła mu do głowy.. Brawo! Od czasu mam talent bardzo dojrzał co uważam za wielki plus. Wróżę mu długą karierę, bo ma głowę na karu i wie czego w życiu chce. Kamil to taka fajna odmiana po przebierańcach typu Madox, Szpak czy pseudo facetach typu Bieber. Wielki SZACUN za współpracę z takimi artystami jak: Mesajah, Pezet, Capleton, Stephen Newland, Nambo Robinson, Everol Wray... A i najważniejsze. Gratuluję wygranej w BNG! Twoja mina po ogłoszeniu wyników bezcenna :)
gość
8 lat temu
to dobrze, zdolny chłopak! :D jego drużyna też, bo to podobno o nią chodzi ;p
gość
8 lat temu
się zdziwiłam, jak zobaczyłam Paulinę Przybysz z brzuszkiem. Pudel, kłamczuchu!
gość
8 lat temu
Gratuluje, lubię go :)
gość
8 lat temu
no to gratulacje :)
Najnowsze komentarze (763)
Gość
3 lata temu
Brawo.
gość
4 lata temu
GŁOS. Głos.
gość
4 lata temu
Where are you now? Where are you now?
gość
4 lata temu
Alan Walker - Faded
Gość
4 lata temu
Popiłeś piwka, winka albo wódeczka. Bez prawka, łatwiutko. Widziano Cię, doprawdy. Kurs i do przodu.
Gość
4 lata temu
Do busa.
gość
4 lata temu
Piękny łańcuszek... :)
Gość
4 lata temu
Czoło po wypadku?
Gość
4 lata temu
Peleryna.
Gość
4 lata temu
Biustonosz łał.
Gość
4 lata temu
Cycling większe.
Gość
4 lata temu
Cycoland.
gość
4 lata temu
WARNING
gość
4 lata temu
WARNING
...
Następna strona