Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejny zespół ocalony, odpadła Anna "Bajka"!

655
Podziel się:

Nie macie wrażenia, że robi się wszystko, żeby z "X Factora" nie odpadła grupa? Kto był wczoraj najgorszy?

Kolejny zespół ocalony, odpadła Anna "Bajka"!
bECIUGMR

Od poprzedniego odcinka X Factora towarzyszy nam dziwne przeczucie, że zarówno producenci, jak i jurorzy robią wszystko, żeby z programem nie pożegnał się kolejny zespół. To ciekawa zmiana w porównaniu do pierwszej edycji, w której grupy trenowała nielubiana Maja. W stosunku do niej nie było żadnych sentymentów...

Z programem pożegnała się bowiem Anna "Bajka" Antonik, która podczas etapów castingowych zachwycała sędziów na każdym kroku. W tym tygodniu jednak jej wykonanie Imagine Johna Lennona spotkało się z dużą dozą krytyki.

Moja prywatna teoria jest taka, że Beatlesów można tylko spieprzyć, Lennona można zaśpiewać tylko gorzej - zaczął poważnie Wojewódzki. To nie jest ballada pop, to jest wielki manifest. Zaśpiewałaś, jakby to było w smażalni, śpiewałaś bez zrozumienia, Lennon niż życzyłby sobie takich wykonów.

bECIUGMT

Wtórował mu Mozil: Miałem poczucie, że nic się nie działo.

Swojej podopiecznej broniła Tatiana: To są taktyczne zagrywki: Czesław miał wczoraj imprezę, Kuba ma andropauzę. Widzowie słyszą!

Okupnik wsławiła się również wierszem, który napisała dla Dawida Podsiadło: Dawidzie mój drogi Podsiadło/ włożyłeś me serce w imadło/ (...) a za to że ja kocham ciebie/ twój brat mnie chyba zaj..., oj tu mi się rozmazało!

Po policzeniu głosów widzów w dogrywce znalazły się Anna Antonik oraz dziewczyny z zespołu The Chance. Werdykt jurorów trzymał w napięciu do samego końca: Tatiana była oczywiście za Bajką, ale Mozil i Wojewódzki solidarnie opowiedzieli się za grupą. Nie wyobrażam sobie tego programu bez zespołu - zadeklarował Kuba.

bECIUGMZ

Jak sądzicie, czy zespoły w tej edycji naprawdę są tak dobre?

bECIUGNu
KOMENTARZE
(655)
gość
9 lat temu
Niech TVN ujawni jaka garstka ludzi ogląda ich telewizję. TVN pokażcie swoje słupki, żałosna telewizja dla gawiedzi.
gość
9 lat temu
Wojewódzki to mnie dzisiaj tak wkurzył ze jak go spotkam na ulicy to mu nawrzucam! Tatiana dobrze mówi - taktyczne zagrywki. Albo wszystko ustawione i tyle.
gość
9 lat temu
zespoły nie są tak dobre...
bECIUGNv
gość
9 lat temu
Ktoś to ogląda ? twn hahaha żal pl
gość
9 lat temu
DAWID PODSIADŁO ŚPIEWA GENIALNIE. :)
Najnowsze komentarze (655)
gość
9 lat temu
Cały program, tak jak zresztą wszystkie programy rozrywkowe w tvn-ie są ustawione. Myślicie, że zostały by zespoły? Że odpadła by Bajka? Która śpiewała zniewalająco, barwna, wesoła, kolorowa postać, zawsze uśmiechnięta. Przecież nie chodzi rzekomo tylko o śpiew, liczy się też niby osobowość, nie?!...Powiem Wam tak, ONI (tvn-owskie świnie) już zapewne wiedzą, kto będzie zwycięzcą. DAWID PODSIADŁO życzę w tej chwili wygranej Tobie, ale wiesz nie wiem, czy np Spenner nie zapłacił więcej :D Nie no śmieje się w tej chwili, ale tak na poważnie to wiem, że program jest ustawiony. Tak jak i pierwszy i drugi, i Top Model i Taniec z Gwiazdami i cały p********y fałszywy TVN, na czele z tą grubą k***ą WELLMAN, czy c**j ją tam wie. TVN DO WORA!! Same k***y i złodzieje. Pokaż d**e, nie, to w*****ą Cię haha co za kraj, co za ludzie, co za program. To się w głowie nie mieści, oni z ludzi robią debili, a najgorsze jest to, że ludzie za tym idą! Ślepcy, przestańcie oglądać te tv, ten j****y tvn. Bo już i tak Wasze mózgi są malutkie..Taka moja rada. Mój brat tam pracował, już po tygodniu pracy proponowali mu koks, odszedł, bo ma swój honor i rozum. Tam są sami narkomani, każdy się p******i z każdym, a to, że niby ktoś z kimś w związku to również farsa. Hahah powodzenia Tym, którzy wierzą jeszcze w TVN.
gosc123456
9 lat temu
lubie bajke hehehejejejehhhhhheeeheehhj
gość
9 lat temu
Nie wiem co im odwaliło... Bajka była niesamowita ! . Jasne, może tym razem nie zaśpiewała tak genialnie jak na castingach ale to dlatego że miała złą piosenkę. Ona powinna jakieś jazzowe kawałki śpiewać a nie powolne ballady...
gość
9 lat temu
podsiadł uwielbiam cie
gość
9 lat temu
www.cgm.pl/aktualnosci,22745,red_bull_tourbus_rytmy_mlodych_jarocin_2012,news.html tu możecie głosować na Dawida i jego zespół Curly Heads, pomóżmy im wystąpić na festiwalu w Jarocinie ;)
gość
9 lat temu
tu możecie głosować na Dawida i jego zespół Curly Heads, pomóżmy im wystąpić na festiwalu w Jarocinie ;)
9 lat temu
Mi się nie podoba ten zespół The Chance według mnie Anna była lepsza...
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
bECIUGNn
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
RAAACJA :) ja także nie oglądam
gość
9 lat temu
dokładnie! ja TVN mam zakodowany chyb a na 256 kanale albo na 765 już nie pamiętam hahaha
szalona emery...
9 lat temu
Kuba nie gniewaj się, że emerytka Cie uwielbia, ale taka jest prawda! X Faktora ogladam tylko dlatego, że Ty jesteś jurorem, zresztą Mozil i Tatiana też są ok. Dobrze, że Sablewska odpoczywa......
fan
9 lat temu
Dawid Podsiadło powinien wygrać! Ma najlepsza barwę i technikę z nich wszystkich ale i Spenner jest niezły, powinien byc z nim w finale :D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECIUGOg
bECIUGOh
bECIUGOi
bECIUGOj
bECIUGOk
bECIUGNP