Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rutkowski: "Ona nim manipuluje!"

470
Podziel się

"Jeżeli zamierzają wspólnie żyć, to ja już nie chcę o nich słyszeć."

Rutkowski: "Ona nim manipuluje!"
bDIivSZh

Wprawdzie większość Polaków wolałaby już pewnie zapomnieć o rodzicach Madzi z Sosnowca, jednak nie zapowiada się, by Krzysztof Rutkowski im na to pozwolił. Mimo że, jak sam przyznaje, nie utrzymuje już z nimi kontaktu, nie przestaje o nich opowiadać. Obecnie wypowiada się na temat tego, że nie utrzymuje już z nimi kontaktu...

Ta cała historia zaczęła się od kłamstw i skończy w ten sam sposób. Katarzynie przestałem wierzyć, gdy po raz kolejny uciekła przed badaniem na wykrywaczu kłamstw. Wierzyłem jednak w Bartka, ale ona ma na niego zły wpływ. Manipuluje nim. Jeśli teraz zamierzają wspólnie żyć, to ja już nie chcę o nich słyszeć. To byłoby niepoważne - denerwuje się w rozmowie z Faktem.

Po tym gdy Rutkowski wyrzekł się publicznie Katarzyny, nazywając ją "kłamliwym dziewuszyskiem", swoją obecność w mediach oparł na jej mężu. Nic dziwnego, że kiedy i on uciekł, właściciel biura detektywistycznego czuje się rozżalony. Zwłaszcza, że aktualnie przymierza się do realizacji filmu o sobie z Waśniewskimi w tle. W tej sytuacji nie może pozwolić sobie na wyciszenie emocji wokół sprawy.

bDIivSZj

Kiedy Katarzyna od niego odeszła, miałem nadzieję, że się to wszystko jakoś uspokoi, wyciszy. Jej na pewno już nigdy nie pomogę, a z Bartkiem od końca kwietnia nie mam kontaktu - mówi w rozmowie z tabloidem. Wiem, że przebywał w Warszawie, ale nie wykluczam, że mógł też już szykować się do wyjazdu za granicę. Mówił o tym od dawna, więc może to zrobi. Jeśli jednak nadal ma kontakt z Katarzyną i zamierzają wspólnie żyć, to ja już nie chcę o nich słyszeć.

Myślicie, że Bartek weźmie pod uwagę jego opinię?

bDIivSZK
KOMENTARZE
(470)
http://higts....
8 lat temu
Needed to post you one little bit of remark to be able to thank you so much as before for those exceptional principles you've contributed here. This is quite generous with people like you to make openly just what most people would've made available for an e-book to get some bucks for their own end, principally seeing that you might well have done it in the event you decided. Those tips as well served to be the good way to be certain that other individuals have similar zeal just like my personal own to know a great deal more with respect to this problem. I'm sure there are thousands of more enjoyable periods in the future for folks who check out your website. louis vuitton handbags
wbiwxeny
9 lat temu
2ksCDh <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
MORDERCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
bDIivSZL
gość
9 lat temu
p******i oni sa oboje powinni siedziec!!!!!!!!! dziecko nie zyje a ona kariere na pudelku robi no szok szok szok!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
nie rozumiem jak można zrobić coś takiego swojemu własnemu dziecku bo ono się na świat nie prosiło.
gość
9 lat temu
szkoda słów żenada
Honolullllllu...
9 lat temu
JAk można o nich pisać zdarzyło się i tyle . już dawno odnaleźli Madzie .. po co Dalej O nich gadacie ?
p
9 lat temu
dajcie z tym spokój czy to ważne.niech żyją razem jak chcą, wyjeżdżają wszystko jedno.przestancie pisać. jedyna informacja jaka powinna być podana do opinii publicznej to końcowy wynik śledztwa a nie ich zycie prywatne. a rutkowski lubi dolewać oliwy do ognia. baran kase zbija, z tym filmem to przegięcie
gość
9 lat temu
ZARAZA ZARAZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
jak ich widze to mi się nóż w kieszeni otwiera , dajcie im jeszcze po milionie w końcu zabiłą dziecko, to trzeba zrobić z niej celebrytkę , może jeszcze pojawi się na jakimś evencie z gwiazdami!! albo nie dajcie ją do tańca z gwiazdami !!
gość
9 lat temu
mają wspólne tajemnice i to ich łączy
lidka
9 lat temu
Myślę, że oni nie chcą juz słyszeć o panu panie Rutkowski.... i to pana boli najbardziej, nie ??? Wystarczająco wiele krzywdy już im wyrządził.
moniśka
9 lat temu
Ja się pytam jakie z nich gwiazdy,że na PUDELKU nawet o nich piszą!! Litość!! To jest żałosne....
bDIivSZD
irka
9 lat temu
Boze kiedy wrescie przestana ta morde pokazywac
...
Następna strona
bDIivTaf