Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zmarł chłopak Anity Werner!

687
Podziel się:

Podczas podróży w Afryce. Poznała ich ze sobą Martyna Wojciechowska. "Ciężko jej podnieść się po wielkiej stracie."

Zmarł chłopak Anity Werner!

To przykra historia. Kacpra Godyckiego-Ćwirko przestawiła Anicie Werner jej najbliższa przyjaciółka, Martyna Wojciechowska. Werner właśnie zakończyła wtedy związek z dziennikarzem Erykiem Mełgwą. Przystojny podróżnik bardzo się jej spodobał. To wywarło jednak wpływ na przyjaźń obu dziennikarek.

Nie było między nimi żadnej kłótni, ale sytuacja stała się dość niezręczna. Anita zaczęła spędzać z Kacprem cały swój czas i nie chciała ranić Martyny swoim szczęściem - wspomina w rozmowie z tygodnikiem Na żywo ich znajomy. Kacper miał ogromne powodzenie u kobiet. Przystojny i z pasją. Kiedy mówił, zarażał swoją filozofią życia słuchaczy. Mówił, że nie warto żyć goniąc za karierą.

Werner zaczęła towarzyszyć swojemu chłopakowi w jego egzotycznych wyprawach. Wiosną tego roku byli razem w Afryce. Anita na jakiś czas dołączyła do wyprawy partnera, w czasie której zbierał on materiały do książki o miejscach, które koniecznie trzeba zobaczyć przed śmiercią. Jeszcze niedawno na blogu zachwycał się urokami Afryki. 3 dni po tym wpisie jego ojciec zamieścił informację o jego śmierci.

To koniec. Kacpra już nie ma - napisał. Ostatnie tchnienie oddał śpiąc - dopisał przyjaciel podróżnika.

Nie wiadomo co się stało. Werner, która podobnie jak pozostali bliscy, o śmierci ukochanego dowiedziała się z Internetu, bardzo ciężko to przeżyła.

Widać, że ciężko jej podnieść się po kolejnej wielkiej stracie - mówi znajoma dziennikarki. Kilka lat temu po długiej chorobie zmarła mama Anity. Dziennikarka opiekuje się wymagającym rehabilitacji tatą, który przeszedł 3 udary.

Trudno uwierzyć, że Anita jest w stanie tyle unieść - mówi jej znajoma. Ona nikogo nie prosi o pomoc, ale wszyscy staramy się ja wspierać. By wiedziała, że nie jest sama.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(687)
Nikki Sixx
12 lat temu
Współczuję jej. To straszny ból utracic ukochaną osobę.
pudelkaFUN
12 lat temu
Tragiczne :(
gość
12 lat temu
o jej współczuję bardzo
gość
12 lat temu
Nawet pod takim "newsem" musicie wrzucać jakieś filmiki z youtube?
gość
12 lat temu
ma dziewczyna pecha w zyciu
Najnowsze komentarze (687)
MG
7 lat temu
Wygląda jak Atena. ma umysł Sokratesa i życie tragiczne. Jestem z nią uczuciowo.
seo plugin
8 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
vfGość
9 lat temu
Niesamowita silna babka
gość
11 lat temu
Przecież chłopakiem Anity jest Martyna Wojciechowska. Jest o tajemnica poliszynela. Więc pudelku nie pleć bez ładu i składu.
gość
11 lat temu
Z*******e wąsy na drugim planie. Widać, że telewizyjne elyty to jednak inna bajka.
gość
11 lat temu
"nie chciala ranic swoim szczesciem"? hahaha a to bylo dobre, anita nie miala zadnych skrupolow.
gość
11 lat temu
to nie byl jej chlopak, mial dziewczyne piekna blondynke, ktora sie chwalil na swoim blogu, anity nigdy nigdzie nie pokazal, byla jego jedna z wielu kolezanek.
gość
11 lat temu
dupodajka
gość
11 lat temu
taka milosc jaka zaloba po nim, szybko pocieszyla sie innym
poinformowany
11 lat temu
kacper zobaczył tego żandarma w negliżu, nie znalazł ...........biustu i .....padł?
Marek Winicju...
11 lat temu
fajna babka...
gość
12 lat temu
współczuję i rozumiem, bo sama mam podobne doświadczenia, a tym którzy piszą te podłe kretyństwa w rodzaju "dobrze jej tak" z całego serca życzę żeby spotkało ich to szmo
gość
12 lat temu
po trzech miesiacach ma juz nowego, znowu odbila innej kobiecie i rozwalila kolejny zwiazek, to niezle wyrachowana suczka.
gość
12 lat temu
Kobieta, ktora ma w zwyczaju odbijac facetow kolezankom, wredna! Na dodatek wygada jak facet.
...
Następna strona