Trwa ładowanie...
Przejdź na

Palikot pali marihuanę pod Sejmem... (FOTO)

1063
Podziel się:

"Dajcie buszka dla Januszka!"

Palikot pali marihuanę pod Sejmem... (FOTO)

Przewodniczący Ruchu Palikota regularnie pojawia się na Marszach Wolnych Konopii, podczas których tłum domaga się legalizacji marihuany w Polsce. Wcześniej poseł zapowiadał, że zapali skręte w budynku Sejmu. Ostatecznie zapalił... kadzidełko o zapachu marihuany.

Tym razem poddał się presji tłumu. Gdy wszedł na podium, by wygłosić przemówienie, ludzie zaczęli skandować:

Dajcie buszka dla Januszka!

Polityk poprosił o skręta i zaciągnął się na oczach wszystkich. Polityk jego partii tłumaczył później, że Palikot "ośmieszył głupie prawo" i że "tak postępował Gandhi".

Zobaczcie wideo i zdjęcia z happeningu:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1063)
gość
12 lat temu
Chore... przeciętny człowiek dostałby za to (posiadanie) 2 lata w zawieszeniu... a on nic, bo ma immunitet. To obraza dla mandatu poselskiego. Powinna się tym zająć komisja dyscyplinarna Sejmu. PRAWO POWINNO JEDNAKOWO OBOWIĄZYWAĆ WSZYSTKICH.
gość
12 lat temu
Nie mam ni krzty szacunku dla tego człowieka. Hipokryta w wiecznej ''masce''.
gość
12 lat temu
PO traci poparcie, więc żeby tylko ludzie nie głosowali na PIS, to podstawiają młodzieży Palikota, by nabić sobie trochę głosów, bo przecież Palikot = PO.
gość
12 lat temu
Cwaniak i poulista
Gość
12 lat temu
Wszyscy wkolo ujarani :)
Najnowsze komentarze (1063)
gość
9 lat temu
Nie dziala
gość
12 lat temu
Jeżeli jest to na cele polityczne to jest to dozwolone a skoro ci to nie pasuje to nie komętuj idź napisz do prezydenta . !
gość
12 lat temu
Palikot - najgenialniejsza "wrzuta" D. Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że żaden bunt młodych nie zagrozi temu systemowi. Milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy (sponsorował publikację książki Tuska). Facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk. Poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, w******ł Kaczyńskiego, posłowie i mendia robili zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą zamiast nieudolnością rządu. Kilka lat temu wydawał katolickie pismo OZON, teraz walczy z religią: 6.12.2009 Palikot: "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości". A potem: jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie", prowodyr: Palikot. 27.04.2006 – Palikot, poseł PO, głosuje ZA nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która ZAOSTRZYŁA GÓRNĄ GRANICĘ KARY ZA UPRAWĘ NARKOTYKÓW, W TYM KONOPII (z 2 do 3 lat więzienia) i zwiększyła wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających (z 5 do 8 lat). 12.2011: Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. heroiny i amfetaminy. Teraz zadaj sobie pytanie: kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały go w czasie kampanii? Czy te same, które bronią rządu i przekonują, że przeciwnicy ACTA to i****i? Jeśli przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, nie daj się nabrać na Palikota - NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantować, że system będzie trwał. Palikot to polisa ubezpieczeniowa Tuska. Walcz z systemem - palikot jest jego częścią.
gość
12 lat temu
Palikot - najgenialniejsza "wrzuta" Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi. Milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy (sponsorował publikację książki Tuska). Facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk. Poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, w******ł Kaczyńskiego, posłowie i mendia robili zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą zamiast nieudolnością rządu. Gość kilka lat temu wydawał katolickie pismo "OZON", teraz walczy z religią: 6.12.2009 Palikot: "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości". A potem: jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie", prowodyr: Palikot. 27.04.2006 – Palikot, poseł PO, głosuje ZA nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która ZAOSTRZYŁA GÓRNĄ GRANICĘ KARY ZA UPRAWĘ NARKOTYKÓW, W TYM KONOPII (z 2 do 3 lat więzienia) i zwiększyła wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających (z 5 do 8 lat). 12.2011: Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. heroiny i amfetaminy. Teraz zadaj sobie pytanie: kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały go w czasie kampanii? Czy te same, które bronią rządu i przekonują, że przeciwnicy ACTA to i****i? Jeśli przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, nie daj się nabrać na Palikota - NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantować, że system będzie trwał. Palikot to polisa ubezpieczeniowa Tuska. Walcz z systemem - palikot jest
gość
12 lat temu
Palikot - najgenialniejsza "wrzuta" Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi. Milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy (sponsorował publikację książki Tuska). Facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk. Poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, w******ł Kaczyńskiego, posłowie i mendia robili zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą, zamiast nieudolnością rządu. Gość, który kilka lat temu wydawał katolickie pismo "OZON", teraz walczy z religią. 6.12.2009 Palikot: "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości". A potem: jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie", prowodyr: Palikot. 27.04.2006 – Palikot, poseł PO, głosuje ZA nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która ZAOSTRZYŁA GÓRNĄ GRANICĘ KARY ZA UPRAWĘ NARKOTYKÓW, W TYM KONOPII (z 2 do 3 lat więzienia) i zwiększyła wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających/psychotropowych (z 5 do 8 lat). 12.2011: Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. kokainy, heroiny i amfetaminy. Teraz zadaj sobie pytanie - kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały Palikota w czasie kampanii? Czy te same, które bronią rządu i przekonują, że przeciwnicy ACTA to i****i? Jeśli przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, to nie daj się nabrać na Palikota - NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantować, że system będzie trwał. Palikot to polisa ubezpiecze
gość
12 lat temu
Palikot - najgenialniejsza "wrzuta" Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi. Milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy (sponsorował publikację książki Tuska). Facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk. Poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, w******ł Kaczyńskiego, posłowie i mendia robili zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą, zamiast nieudolnością rządu. Gość, który kilka lat temu wydawał katolickie pismo "OZON", teraz walczy z religią. 6 grudnia 2009 r. Palikot: "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości". A potem: jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie", prowodyr: Palikot. 27 kwietnia 2006 r. – Palikot jako poseł PO bierze udział w głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która ZAOSTRZYŁA GÓRNĄ GRANICĘ KARY ZA UPRAWĘ NARKOTYKÓW, W TYM KONOPII (z 2 do 3 lat więzienia) i zwiększyła wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających/psychotropowych (z 5 do 8 lat). Grudzień 2011: Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. kokainy, heroiny i amfetaminy. Teraz zadaj sobie pytanie - kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały Palikota w czasie kampanii? Czy te same, które bronią rządu i przekonują, że protestujący przeciwko ACTA to i****i? Jeśli przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, to nie daj się nabrać na Palikota - NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantow
gość
12 lat temu
PALIKOT? - najgenialniejsza "wrzuta" Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi. Palikot - milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy (Palikot sponsorował publikację książki Tuska). Facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk. Poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, w******ł Kaczyńskiego, posłowie i mendia robili zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą, zamiast nieudolnością rządu. Gość, który kilka lat temu wydawał katolickie pismo "OZON", teraz walczy z religią. 6 grudnia 2009 r. Palikot: "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości". A następnie: jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie", prowodyr: Palikot. 27 kwietnia 2006 r. – Palikot jako poseł PO brał udział. w sejmowym głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która ZAOSTRZYŁA GÓRNĄ GRANICĘ KARY ZA UPRAWĘ NARKOTYKÓW, W TYM KONOPII (z 2 do 3 lat więzienia) i zwiększyła wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych (z 5 do 8 lat). Grudzień 2011: Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. kokainy, heroiny i amfetaminy. Teraz zadaj sobie pytanie - kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały Palikota w czasie kampanii? Czyżby te same, które bronią rządu i przekonują, że protestujący przeciwko ACTA to i****i? Jeśli już przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, to nie daj się nabrać na Pa
gość
12 lat temu
zgadzam sie... czemu ma sluzyc takie zachowanie? kompletny brak rozumu...
gość
12 lat temu
hahahahhahahahah
gość
12 lat temu
dobrze Palikot, podziwiam cie za postawienie sie, co prawda immunitet chroni, ale ktos powinien!!
gość
12 lat temu
hasło palikota: upalmy naród , niech nie widzą co wyprawia z naszym Krajem PO! :/
gość
12 lat temu
trzymajcie mnie czego te typy nie zrobia by tylko na nich glosowac nie dlugo dadza du...
gość
12 lat temu
Lubie bardzo PaALIKOTA
gość
12 lat temu
no i nic, kogo to obchodzi NIKOGO!
...
Następna strona