Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa o Rubik: "Nie muszę jej lubić"

561
Podziel się:

Dżoana wróciła już z wakacji we Włoszech. Ruszyła kolejna przepychanka między nią a Anją?

Krupa o Rubik: "Nie muszę jej lubić"
bETfPmeZ

W niedzielę w Białymstoku ruszył trzeci casting do trzeciej edycji Top Model. Zostań modelką. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami pojawiła się na nim Joanna Krupa, która przyleciała prosto z wakacji z narzeczonym. Dziennikarka Dzień dobry TVN zapytała modelkę, jak czuję się przed kolejną edycja programu, w którym tym razem Anja Rubik pojawi się tylko kilka razy.

Tęskniłam za dziewczynami. Prawie, by mnie nie było w Top Model, bo cały czas wypełniają mi nagrania do mojego reality show. Producenci reality show puścili mnie jednak do Polski. Top Model to ogromna szansa dla dziewczyn, którzy chcą zrealizować swoje marzenia o karierze modelki – zareklamowała najpierw swój program Krupa, a następnie skomentowała plotki na temat wojny z Rubik: Nie muszę jej lubić, nie jestem diwą, nie będę dyktować kto ma pracować w programie.

Zdaje się, że jednak Krupa i afera futrzana miały spory wpływ na udział Anji w show. Przypominamy, że menedżerka modelki będącej w pierwszej dziesiątce stwierdziła, że jej klientka "nie chce pracować w atmosferze głupich afer".

bETfPmfb
bETfPmfC
KOMENTARZE
(561)
gość
10 lat temu
Joasia jest bardzo miła i widziałam ten wywiad. wypowiedziała sie bardzo ładnie na temat tej sprawy. nikogo nie obraziła a wyjawiła swoje zdanie :) czy kazdy musi kazdego lubic ? :) nigdy tak nie bedzie :)
gość
10 lat temu
Zauwazyliscie, ze caly ten swiat idzie w zlym kierunku.. ?
gość
10 lat temu
Dżoanie do Rubik jak Oplowi do Maybacha
bETfPmfD
gość
10 lat temu
zazdrość przez nią przemawia :)
gość
10 lat temu
anja pojawi sie raz na 10 odcinkow i dostaje tyle kasy co krupa ktora siedzi w kazdym..
Najnowsze komentarze (561)
I36vtz pemnq...
9 lat temu
I36vtz pemnqwqfzdco, [url=http://nbckuejnnmir.com/]nbckuejnnmir[/url], [link=http://bivpjnmwixpv.com/]bivpjnmwixpv[/link], http://szoczrlzwcbv.com/
z4Lcyu , [url...
9 lat temu
z4Lcyu , [url=http://qfqlidhugonm.com/]qfqlidhugonm[/url], [link=http://tsxoauawhlkd.com/]tsxoauawhlkd[/link], http://dieqrkfwfaog.com/
PcQ5DL ybtaq...
9 lat temu
PcQ5DL ybtaqvbqypus
MDPpRN , [url...
9 lat temu
MDPpRN , [url=http://hrcxxdtpjnji.com/]hrcxxdtpjnji[/url], [link=http://ubzqeyvihhko.com/]ubzqeyvihhko[/link], http://nwzvdaanpxik.com/
j2tUFw pllwj...
9 lat temu
j2tUFw pllwjrzpxqys
"Zmienia mnf3...
9 lat temu
"Zmienia mnf3stwo. Żaden prawacki prsnpgaadziota nie będzie znowukłamliwie wmawiał iż ten policjant lał jakiegoś przypadkowegoi spokojnego przechodnia. To zdjęcie nie jest ani "kompromitujące"ani kompromitujące tylko mf3wi co ten gość robił zanim został zatrzymany."To zdjęcie nic nie zmienia. Po pierwsze dlatego, że pokazuje, ze ten gościu, zanim został, jak to pięknie nazwałeś "zatrzymany", najzwyczajniej manifestował swoje poglądy, do czego miał prawo. A po drugie dlatego, że nawet gdyby na tym zdjęciu ten gościu bił policjanta albo i gwałcił nieletnią, to policjant i tak po obezwładnieniu nie ma prawa go kopać. Policjant nie jest od wymierzania sprawiedliwości.
15 lat temu k...
9 lat temu
15 lat temu ktoś w śnie, zalecił mi pewna zabawę. Wybierz sobie jakiś wyraz i go preymzsł, aż dobrze zrozumiesz, zajrzyj do słownika języka polskiego i przeczytaj definicje tego słowa. Gdy się wgłębiłem w jego znaczenie to natrafiłem na kolejne słowa, sprawiające mi problemy. BY je w pełni zrozumieć, wpakowałem się w kolejnych 10 slow. Wkrf3tce miałem już setki definicji, nad ktf3rymi się głowiłem i dopisywałem ich coraz więcej.PO 3 miesiącach , zniechęcił mnie do tego. Co się okazało?Dobrze słyszałem rozmawiające ze mną niefizyczne byty.Wolfgang wciągnął się na 3 lata w Holofieeling, szczegf3lny rodzaj pisania tekstf3w, polegający na ekstra dopinaniu wyrazom znaczeń , rozdzielanie na przedrostki i rdzenie wyrazf3w, aż się przekręci w głowie na amen.Masakra pomyślicie sobie, to prawda, ale jak się chłopina od tego czasu zmienił. Uporządkował w głowie myśli i stajać się wrażliwy na ide zawarte w słowie.Ktoś kto jest głuchy niefizycznie powinien podobnie zrobić.Co to da, warto samemu sprf3bować:)Gdy ktoś podleci z mentalnego planu, w przyczynowym ciele, w kuli, to przyda się jak ulał takie ćwiczenia, będzie słychać co on do nas mf3wi.
ostatnio star...
9 lat temu
ostatnio staram sie uwlnoic od mysli i skupiam na odczuciach, to tez jest podobne i tez ciekawe, bardzo zmieniają się odczucia zaleznie od aury dnia i chwili, sa specjalne dni ktf3re tworza unikatowe stany i odczucia,sa tez takie ktf3re w najlepszym wypadku nie tworza zadnych Dziś np był dzień przynajmniej tu u mnie pozytywnego słońca, było dośc chłodno ale wiatr nie był przeraźliwy, wiatr sam zreszta często niesie zmiany, ciepłe plamy słonca wiosennego juz rozlewały sie przyjemnie po ciele ,czułam jak spragnione ciało chłonie te promienie, trudno opisac te uczucie. Czasem kiedy zdarza sie szczegf3lny dzień, dla mnie to najczęsciej wieczf3r lub ranek, powiedzmy tuz po zachodzie słońca jak jeszcze jasno w miare jest, ale tez niekoniecznie ,sa naprawdę tak wspaniałe dni kiedy mozna to poetycko ując, nic sie niby nie dzieje a anioły sa w powietrzu, czuję wtedy taką niesamowitą niezmaconą klarownośc i jasnośc i wibracje w powietrzu, czuję ogromną wdzięcznośc i nie ma to nic wspf3lnego ani z myslami ani z wydarzeniami dnia. Niezaleznie od mysli , na szczęscie nie często, zdarzaja się tez jakies zawieszenia w prf3żni i ,odretwienia, niemoc, oraz tez szargające ciało mysli i uczucia, pełne niepokoju, zawsze wtedy mysle , że to minie:)
bETfPmfv
Camail
9 lat temu
I nie nosi stanika :P
gość
9 lat temu
krupa jest ładna
gość
9 lat temu
krupa wygląda z tym swoim dziobem jak głodny gołąb blech
gość
9 lat temu
Przynajmniej Krupa robi coś porzytecznego ,chodzi mi o pomoc dla zwierząt.
gość
9 lat temu
Asia chociaż nie wygląda jak kościotrup.I jest ładna. Nie to co ta Rubik cała
gość
9 lat temu
Joanna jest prześliczna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETfPmgo
bETfPmgp
bETfPmgq
bETfPmgr
bETfPmgs
bETfPmfX