Trwa ładowanie...
Przejdź na

Strata dzieci zrobiła z niej "lepszą matkę"...

363
Podziel się:

"Może to dziwnie zabrzmi..." - zaczyna Ilona. Tak, zdecydowanie, brzmi to dziwnie. Zobaczcie, jak próbuje ratować wizerunek.

Strata dzieci zrobiła z niej "lepszą matkę"...
bESEGCWd

Ilona Felicjańska nie może ostatnio pochwalić się zbyt wieloma osiągnięciami. Straciła swoją fundację Niezapominajka, karierę celebrytki, a także - przede wszystkim - męża i dzieci. Podczas rozprawy rozwodowej sąd przyznał opiekę nad Maćkiem i Adamem ojcu, a Ilonie nakazał płacić alimenty. Warto zauważyć, że do takiej sytuacji dochodzi w Polsce naprawdę rzadko, tylko w wypadku kobiet, którym naprawdę nie można powierzyć wychowania dzieci. Była modelka może widywać synów każdego popołudnia, co drugi weekend oraz przez miesiąc wakacji. W obszernym artykule w tygodniku Na żywo zapewnia, że strata dzieci ... uczyniła ją lepszą matką. Taka brzmi jej najnowsza próba ratowania wizerunku:

Może to dziwnie zabrzmi, ale teraz jestem lepszą mamą niż byłam zanim to wszystko się stało - wyznaje Ilona w tabloidzie. Jesteśmy blisko, rozmawiamy na trudne tematy. Dla chłopców decyzja o rozwodzie nie była zaskoczeniem. Czuli, że od 3 lat między tatą i mamą nie ma miłości.

Głębokie refleksje Ilony ilustrują zdjęcia z ustawki w parku. Widać na nich Felicjańską, szalejącą z dziećmi na placu zabaw, w przerwach popijającą wodę z plastikowej butelki. To ma być chyba sugestia, że już nie pije... Jaki spec od kryzysowego PR-u poleca takie zabiegi ratowania wizerunku? będą Waszym zdaniem skuteczne?

bESEGCWf

Dalej Ilona sugeruje czytelnikom, że jej mąż był "twardy", czyli w domyśle, że ona sama w jakiś sposób ucierpiała. Twierdzi, że oszczędziła dzieciom "piekła":

To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu - mówi o oddaniu dzieci. Mąż postawił twarde warunki. Mogłam walczyć, ale bałam się, że dzieciom zafunduję piekło. To tylko ustalenia na papierze. Jestem z synami codziennie, wyjeżdżamy na weekend, planuję z nimi spędzić cały sierpień. Adaś i Maciek uwielbiają wodę, więc zabiorę ich do przyjaciół nad morze, a potem na Mazury. Jeśli synowie będą czuli, że ich kocham, zrozumieją mnie.

Jesteśmy naprawdę pełni podziwu dla byłego męża Ilony, którego poślubiła jako multimilionera z listy najbogatszych Polaków i zostawiła, gdy był już bankrutem, wyśmiewając się w dodatku publicznie, że nie ma pieniędzy na wyprowadzkę z domu i "może sobie mieszkać na pięterku"... Wyobraźcie sobie, jak się musiał poczuć po tych słowach.

Właśnie po tym poznaje się klasę człowieka. Nie opowiada w mediach swojej wersji, choć pewnie po jej przeczytaniu włos zajeżyłby się na głowie niejednemu z czytelników.

bESEGCWl
bESEGCWG
KOMENTARZE
(363)
gość
9 lat temu
zaraz zaraz, ale trzezwa byla jak to mowila?
gość
9 lat temu
WYPIJMY ZA NASZYCH, CHODZ ILONA NA KIELONA
gość
9 lat temu
tej pani już podziękujemy!
bESEGCWH
gość
9 lat temu
tyle że trochę za późno być dobrą matką - bez dzieci...
gość
9 lat temu
alkoholikiem jestes do konca zycia
Najnowsze komentarze (363)
gość
9 lat temu
Współczuję dzieciom takiej matki a mężowi żony
gość
9 lat temu
Współczuję dzieciom takiej matki a mężowi żony
gość
9 lat temu
załosna ta ilona
gość
9 lat temu
Wiem, że to choroba, ale oszczędź wstydu dzieciom. przestań się lansować, bo nic dobrego z tego nie wychodzi
gość
9 lat temu
niech zoperuje ten ryj bo patrzec sie nie da
Luis
9 lat temu
Na tym pierwszym zdjęciu przypomina mi trochę Sigourney Weaver z Obcego. Po za tym tak prywatnie ją lubię 3m się mocno będę trzymał kciuki aby Ci się ułożyło. Pozdro
gość
9 lat temu
To niech ona da nam spokój i się zamknie. Czy ona musi raz na tydzień udzielać wywiadu lub robić ustawkę? To ona nas maltretuje swoją przepitą osobą.
gość
9 lat temu
a może dajcie jej już spokój ?
bESEGCWz
gość
9 lat temu
i jeszcze jednego!! i jeszcze jednego !! i teraz na druga noge!!
gość
9 lat temu
a fe babo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
A ile czasu spędza Ilona w domu. Ani przedtem ani teraz dzieci na co dzień jej nie widzą. Dalej chce być medialna i biega za kamerą, a nie opiekuje się synami. Tylko gra na uczuciach.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="AGAWARSZAWA"]BŁAGAM !!!!!! JAKA TO CELEBRYTKA!!!!!! AŻ ZAL SERCE ŚCISKA, WSZYSTKO NA SILĘ . ŻADNA Z NIEJ KOBIETA PODZIWU , W*****A I TYLE. JAKA MATKA TRACI DZIECI W SĄDZIE. ???????? A ZAPRASZAJĄ JĄ DO TVN , PO CO TAKĄ DEGENERATKĘ PROMOWAĆ!!!!! [/cytat]Nie ona jedna straciła dzieci a w dalszym ciągu jest celebrytką.Przetakiewiczowej sąd odebrał trójkę dzieci,i zobaczcie jak dobrze na tym wyszła,nikt jej nie potępia a bardzo wielu nawet podziwia.Można tak żyć,można i to jak.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="k."]Jesteście wszyscy tacy idealni? Czase człowiek musi doznać wstrząsu aby si e obudzić z letargu i zmienić swoje życie. Ja jej wierzę i więcej-TRZYMAM KCIUKI ZA PANIĄ ![/cytat]Szkoda,że tyle zrozumienia i życzliwości nie okazujecie innym ludziom,np.Pani Górniak,tamtą ,gdyby była alkoholiczką zlinczowalibyście publicznie.jestem zdania,że każdemu należy dać szansę,każdy na nią zasługuje,bez wyjątku.
gość
9 lat temu
A ja nie wierzę że ona przestała pić.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESEGCXs
bESEGCXt
bESEGCXu
bESEGCXv
bESEGCXw
bESEGCXb