Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Eurooszołomstwo to BRAK SZACUNKU DLA SIEBIE!"

1556
Podziel się

"Leczymy kompleksy. Opatulamy balkony flagami i zadowalamy Jarosława Kaczyńskiego."

"Eurooszołomstwo to BRAK SZACUNKU DLA SIEBIE!"
bEhHJGdN

Jarosław "Nie zabijajcie nas" Kuźniar jest już trochę zniesmaczony zamieszaniem wokół Euro2012. Na swoim blogu, na którym dość regularnie potępia Internautów, którym nie podobają się jego występy, zamieścił wpis pt. Eurooszołomstwo, w którym apeluje o nie udawanie, że naprawdę kibicowało się polskiej reprezentacji. Jak zwykle używa ostrych sformułowań, wytyka ludziom kompleksy i twierdzi, że kibice machając flagami... "zadowalają Jarosława Kaczyńskiego". Zgadzacie się z nim?

W ostatnich dniach większość udaje, że piłka nożna to jej miłość od dziecka. Każdy, kto zdążył przed sąsiadem wykupić browar w osiedlowym sklepie buduje swoją mistrzowską jedenastkę, planuje strategię, wyznacza pierwszego do karnych. Mało tego - opatula balkon flagą, kupuje od Wietnamczyków na skrzyżowaniach flagi do auta i zadowala Jarosława Kaczyńskiego swoim jakże naturalnym patriotyzmem. Panowie! - apeluje Kuźniar.

Kraj oszalał. Realiści są uznawani za zdrajców narodu - kontynuuje. Pesymizm uchodzi za zboczenie. Liczy się tylko duma z asfaltu i soczystości muraw stadionów w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Tak bardzo urośliśmy w ostatnich dwudziestu latach a wciąż tak mało nas zadowala. Uznajemy, że współczesny patriotyzm to biało-czerwone skronie, reprezentacyjny szalik, przyjaźń ze Smudą i znajomość bez wstydu hymnu polskiej reprezentacji. Leczymy kompleksy wzmiankami w zagranicznych gazetach. Ogromnie cieszy nas, że dziennikarze Al-Jazeery nie mylą Poland z Holland. Panowie!

bEhHJGdP

Za mało szacunku. Dla siebie - kończy.

Kuźniar udzielił też właśnie wywiadu, w którym porównuje się do Lucjana Kydryńskiego i ocenia, że może występować w roli prowadzącego show TVN-u, bo jako dziennikarz osiągnął już wszystko:

- Dlaczego zdecydował się Pan na udział w programie "X Factor"? - pytają go WirtualneMedia. Nie boi się Pan, że ta przygoda skieruje Pana wizerunek bardziej właśnie w kierunku showmana?

- Czy Lucjan Kydryński był showmanem, bo prowadził koncert? Jeśli tak, to miło mi podążać drogą mistrza. Nie pajacować na scenie - to jest wyzwanie. Myślę, że mu sprostałem. Nauczyłem się milczeć, słuchać, patrzeć widzom prosto w oczy. Nabrałem pewności, ale nie ogłupiłem widza. To był mój cel. Niczego nie żałuję, ale mam wrażenie, że w tej dziennikarskiej dziedzinie nie muszę się już więcej sprawdzać.

bEhHJGdV

- Pana plany zawodowe na najbliższy czas?

- Więcej rozsądnych rozmów rano. Więcej czasu na nie. A jeśli sie nie uda... ruszę w świat.

bEhHJGeq
KOMENTARZE
(1556)
gość
9 lat temu
Ten czlowiek rzeczywiscie juz calkiem odlecial. Jaki niby zwiazek ma flaga narodowa z Jaroslawem Kaczynskim? Politycy przychodza i odchodza, barwy narodowe zostajam> trzeba miec rzeczywiscie obsesje zeby nawet kibowanie druzynie narodowej laczyc z JarKaczem.
gość
9 lat temu
fajnie, że radość z międzynarodowej imprezy to leczenie kompleksów. na pewno na olimpiadzie w Londynie będą udawać, że mają tę imprezę kompletnie gdzieś i nie wywieszą żadnej flagi nigdzie, najlepiej zabronią też transmisji, bo oni przecież nie muszą leczyć kompleksów, są z Zachodu...
gość
9 lat temu
zabawne, że krytykuje dopiero teraz. gdyby Polska wyszła z grupy i odniosła jakiś minimalny sukces, zapewne śpiewałby inaczej ...
bEhHJGer
gość
9 lat temu
Oni sa wszyscy siebe warci w tym szhowbiznesie. DNO!
gość
9 lat temu
czy władza myśli, że my naprawdę uwierzymy w samobójstwo generała, akurat w dzień najważniejszego dla nas meczu? obejrzyjcie fakty tvn - wczorajsze pokazały tylko krótką notę o śmierci generała a dziś pokazali równie krótki reportaż na ten temat pod koniec faktów. władza i jej media nie chcą, żeby Polak za dużo myślał o tej sprawie..
Najnowsze komentarze (1556)
Dixi
9 lat temu
bredzi jak potłuczony
gość
9 lat temu
niedouczony burak nikczemnego wzrostu nie wie co znaczy dotrzymać słowa
gość
9 lat temu
Co taka ciota jak Kuźniar może wiedzieć o piłce... to jest sport dla facetów, a nie wyżelowanych panienek!
gość
9 lat temu
Jakie dno ! Naprawdę doprowadzono do tego, że na gówno ładnie opakowane mówi się cukierek. Niestety ten cukierek w to wierzy, że jest słodki i nie smierdzi. Wielu ludzi też wierzy i to łyka.
gość
9 lat temu
zalewana żółcią zawistna maleńka m***a
gość
9 lat temu
złośliwy głupio dowcipny krasnal bez szkół
gość
9 lat temu
mała jadowita zakompleksiona wesz z licencjatem
gość
9 lat temu
zadufany w sobie burak, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy! a jak jego zdaniem powinniśmy przeżyć Euro? i tak większość z nas wiedziała, że daleko nasza drużyna nie zajdzie, ale fajnie było mieć nadzieję i dobrze się bawić przez kilka dni! gość chyba bardzo zesztywniał od nadmiaru pracy i teraz nie umie się wyluzować! idź na terapię!!!
bEhHJGej
bet
9 lat temu
Trochę ma rację! Trochę bo ubarwia przesadnie w drugą stronę. Ja flagą publicznie nie świece, uśmiecham się pod nosem gdy słysze komentarze polskich dziennikarzy co gdzie i jak powiedzieli i a statyski % zadowlonych wprost rozbrajają. Jednocześnie jestem dumna że mogłam pogawędzić z zabawnymi irlandczykami o d***e maryny, pod stadionem w poznaniu posłuchać jakśpiewają "polska biało-czerwoni" i że przyjezdni dowiedzili się "przypadkiem" gdzie leży polska na mapie. Tak zachowuję się realista i proszę nie przesadzajmy w żadną stronę!
gość
9 lat temu
Co za p***c. Pewno bylby zadowolony jakbysmy niemieckie lub rosyjskie flagi zawiesili, bo to by zadowolilo jasnie nam panujacego Donalada T. ;/
gość
9 lat temu
Kuźniar - naczelny burak PL dał głos.
gość
9 lat temu
kreatura nikczemnego wzrostu bez wstydu i honoru
hehehehe
9 lat temu
kuźniarek odpał totalny...indywiduum wspinające się PO plecach Kaczyńskiego,opluwaniem ...byle istnieć :/:/ bleeee
gość
9 lat temu
To ty leczysz kompleksy maleńki downie z licencjatem,zionący jadem i nienawiścią pozbawiony całkowicie honoru;dlaczego nie zwolniłeś się z pracy pomimo zapowiedzi?
...
Następna strona
bEhHJGeL