Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przygotowuję się do założenia rodziny"

462
Podziel się

"Dojrzewam jako mężczyzna" – chwali się Radek Majdan.

"Przygotowuję się do założenia rodziny"
bDgJogcB

Wygląda na to, że celebryckie 40. urodziny Radosława Majdana mają być dla niego okazją do zmiany wizerunku na nieco dojrzalszy. W kolejnym wywiadzie były mąż Dody postanowił podsumować swoje dotychczasowe życie. Nazywa "pierwszą połową". Zapytany, jak będzie wyglądała druga, odpowiada:

Ponieważ pierwsza była szalona i obfitowała w dużo wariactw, druga będzie bardziej przemyślana – mówi w Twoim Imperium. Czuję, że dojrzewam jako mężczyzna i bardziej rozsądnie, poważnie zaczynam myśleć o życiu.

Majdan zdradza również, że zaczął myśleć o założeniu rodziny. Chce ponownie się ożenić i mieć dzieci.

bDgJogcD

Nadszedł dzień, w którym trzeba zdać sobie sprawę z tego, że czas ucieka. Nie mówię, że desperacko o tym myślę i budzę się spocony, bo nie mam dzieci. Na pewno jednak coraz częściej o tym rozmyślam i przygotowuję się do założenia rodziny.

Miejmy nadzieję, że tatuażu kolejnej żony nie będzie musiał przykrywać rysunkiem starego Indianina. Albo przynajmniej, że zrobi to dokładniej :)

bDgJogde
KOMENTARZE
(462)
anna
8 lat temu
anna ojebie go z całej kasy.... co i tak nie ma jej sporo......
INGA
8 lat temu
HEJKA GRZEŚ. DZIEWCZYNY Z ZYRARDOWA SA PASKUDNE !
gość K.
8 lat temu
Radzio jaki przystojnak :)
bDgJogdf
gość
8 lat temu
ale przypał...
uwaga na nią....
8 lat temu
z deszu pod rynne ... to chyba tak sie mówi.....
Najnowsze komentarze (462)
gość
8 lat temu
i****a - mógł po prostu usunąć tamten tatuaż, a nie robić sobie indianina......
:)
8 lat temu
:))
gość
8 lat temu
jaka ładna, jak ona go chce...po dodzie na dodatek
gość
8 lat temu
powinien dawno dzieci czy z doda czy brodą
gość
8 lat temu
nikt by go nie znał gdyby nie doda
ivss
8 lat temu
Radzio się boi, że wyłysieje do drugiego ślubu....
gość
8 lat temu
Do pudla też się wkręciłeś jakimowicz? Pudel, plotek - w jakich mediach jeszcze jesteś, żeby manipulować ludźmi i prawdą?
gość
8 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
bDgJogcX
gość
8 lat temu
Majdan jest strasznie naiwny. Niech w przyszłości bardziej uważa na to, z kim się zadaje, bo ostatnio dał się jednemu ze swoich kolesi wyrolować jak dziecko.
gość
8 lat temu
gość
8 lat temu
FUJ- ŁYSY O****H - DOBRZE ŻE CHOCIAŻ ZĘBY SOBIE SPRAWIŁ NIECHLUJ
gość
8 lat temu
Masakra ten Majdan. Łże jak z nut.
gość
8 lat temu
nie zone, a dwie zony! i obydwie zdradzal i oklamywal, pieknie...
gość
8 lat temu
tez mnie to dziwi ze pudelek nie jest na biezaco hihihi
...
Następna strona
bDgJogdz