Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stence znów grozi depresja?

201
Podziel się

Ciężkie role odbijają się na jej psychice. Mąż martwi się jej stanem.

Stence znów grozi depresja?
bDJSmXhN

Mąż aktorki martwi się jej stanem. Danuta Stenka gra obecnie same tragiczne role w trudnym repertuarze. W najnowszym spektaklu Przebudzenie w warszawskim Teatrze Syrena wciela się w postać zrozpaczonej matki, czekającej na zaginionego syna. W Orestei gra kobietę opetaną przez demony, a w sztuce Marat/Sade - w oszalałego markiza de Sade. Niedawno zagrała też w filmie o umierającej na białaczkę Agacie Mróz. To wszystko odbija się na jej psychice, gdyż Stenka znana jest z tego, że wchodzi w rolę "do końca".

Czuje chwilami rozdrażnienie spowodowane zmęczeniem - wyznała w jednym z wywiadów. Znowu zdarzają się tygodnie bez jednego wolnego dnia. Nie jestem w stanie zapanować nad pewnymi sytuacjami, nie lubię tego .

Kilka lat temu taki tryb życia wpędził ją już w depresję.

bDJSmXhP

Budziłam się zdenerwowana, bo od rana miałam zajęcia i powinnam być wypoczęta - wspomina aktorka. Dopadł mnie jakiś taki bezgraniczny, permanentny smutek bez powodu. Byłam nieszczęśliwa, choć tak naprawdę nic się nie stało.

Lekarz zdiagnozował wówczas depresję wywołaną stresem. W trwającym rok leczeniu bardzo wspierał Stenkę mąż. Jednak nie chce przechodzić przez to ponownie, a wszystko wskazuje na to, że jeśli aktorka się nie opamięta, sytuacja może się powtórzyć. Chcąc uświadomić jej problem... demonstracyjnie nie przyszedł na premierę Przebudzenia.

Janusz uważa, że ich nastoletnie córki potrzebują teraz obecności mamy, a tymczasem Danki ciągle przy nich nie ma ? mówi tygodnikowi Na żywo znajoma rodziny.

bDJSmXiq
KOMENTARZE
(201)
aliciaa2796
7 lat temu
jeżeli ktoś poszukuje pomocy psychologa online to szczerze polecam portal psychologiczny meritum.sos.pl, oferta pomocy jest całkiem anonimowa i cena jest przystępna na portalu jest też forum i można się wygadać także jest to fajne wyjście dla osoby zagranicą. .
gość
8 lat temu
Pani Danuto...Jak rany koguta...Jaka depresja? Jaki problem? Pani Danuto - jest Pani tak piękna; jest Pani tak "uważaną" Aktorką że strach:-)))) Jaka tam deprecha?! Trzeba mieć w d***e strachy...Moze Pani do mnie zadzwonić:-))))
ANTYDEPRESANT
9 lat temu
JAK MILIONOM POLAKÓW W TYM KRAJU PO PIERWSZYM GDY BIORĄ WYPŁATĘ 1000ZŁ
bDJSmXir
basia
9 lat temu
Danusia nie daj się!! Jesteś super kobietka i extra aktorka.Dasz radę!! 3mam kciuki !!
gość
9 lat temu
Ma depresję,bo nie może się pogodzić z upływem czasu.
benigna.bloog...
9 lat temu
Przeżyje, Danusia ti twarda Kaszubka.
gość
9 lat temu
NIESTETY ALE DEPRESJA POWRACA , WIEM BO SAMA Z NIĄ WALCZĘ PO RAZ KOLEJNY :((((
gość
9 lat temu
na egzaminach na studia teatralne powinni chyba jakieś psychologiczne testy wykonywać, bo aktor MA się wczuwać w role, a potem "wrócić" do normalności. kto tego nie potrafi jest słabym aktorem!!!to jest żałosne...
gość
9 lat temu
ta pani ma zawsze depresje !!!! :-))
gość
9 lat temu
ta pani ma zawsze depresje !!!! :-))
gosc
9 lat temu
ta pani ma depresje :-))))
gość
9 lat temu
nie lubię jej...jest taka sztuczna i widać że ma manie wyższości......
gość
9 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
bDJSmXij
gość
9 lat temu
trzymaj się Danka póki mąż Cię wspiera, weż prochy. Bardzo Cię lubię. Jesteś świetną aktorką i piękną kobietą, pozdrawiam
...
Następna strona
bDJSmXiL