W kolorze czy w czerni?

Przybylska w Międzyzdrojach.

Ania Przybylska pojawiła się w środę na pierwszym dniu festiwalu Open'er w Gdyni. Długo jednak nie zagościła na Babich Dołach. Pojechała 330 kilometrów na zachód do Międzyzdrojów, by wziąć udział w Festiwalu Gwiazd.

W piątek aktorkę w sfotografowano dwukrotnie. Raz pod hotelem, gdzie była ubrana w luźne, niebieskie spodnie i seledynową bluzkę. Następnie Przybylska odcisnęła swoją dłoń w Alei Gwiazd. Ubrała się w czarny kombinezon.

W którym stroju wygląda lepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą