Przybylska robi zeza... (FOTO)

Znudziło jej się pozowanie?

Obraz

W środę Anna Przybylska pojawiła się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie odsłoniła swoją tablicę w "Alei Gwiazd". Pokazywaliśmy już zdjęcia z samej uroczystości. Zobacz: W kolorze czy w czerni? Ubrana w czarny kombinezon Przybylska długo nie wytrzymała uroczystej atmosfery i pozując fotoreporterom zaczęła robić zeza i śmieszne miny.

W sumie, trzeba przyznać, że czegokolwiek by nie robiła i jakkolwiek się nie ubrała, prawie zawsze wygląda dobrze.

Zobaczcie:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą