Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marczuk rzuciła Maseraka!

196
Podziel się:

"Rafał nie jest jeszcze gotowy na pieluchy. A Weronika potrzebuje stabilizacji."

Marczuk rzuciła Maseraka!

Tak jak już od dawna przewidywali jej znajomi, Rafał Maserak nie okazał się jednak idealnym kandydatem na ojca przyszłych dzieci celebrytki. Jak deklaruje ona przy każdej okazji, jej biologiczny zegar domaga się szybkich działań, bo mając 41 lat nie może odkładać macierzyństwa w nieskończoność. Niestety, jak właśnie wyznała, będąc z Pazurą "bała się urodzić dziecko". Zobacz: "Bałam się mówić! BAŁAM SIĘ URODZIĆ DZIECKO"

Dla Marczuk najważniejsze stało więc znalezienie mężczyzny, który będzie chciał zostać ojcem jej dzieci. Dlaczego przez 4 miesiące wierzyła, że jest nim Rafał Maserak, pozostaje tajemnicą. W swoich poprzednich związkach tancerz raczej nie wyróżniał się dojrzałością. Na przykładzie swoich poprzedniczek Marczuk powinna się domyślić, co może ją czekać. Bez problemu przewidzieli to jej przyjaciele, którzy radzili jej, by nie angażowała się w związek z Maserakiem. Teraz potwierdzają, że ich związek już się rozpadł.

Weronika potrzebuje stabilizacji - potwierdza w rozmowie z tabloidem jej znajomy. Chce mieć rodzinę i dziecko. A z Rafałem to jedna wielka niewiadoma. On nie jest jeszcze gotowy na pieluchy. Chce się wyszumieć i korzystać z życia póki może. Oboje po wielu rozmowach uznali, że zostają na stopie przyjacielskiej.

Cóż, szczegółów dowiemy się pewnie wkrótce z kolejnego wywiadu "ocieplającego wizerunek".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(196)
gość
11 lat temu
polska - tylko tu kryminalisci stają sie celebrytami
gość
11 lat temu
i dobrze zrobiła,po co jej taki bawidamek...
gość
11 lat temu
ale te baby załosne...maserak jest beznadziejny
gość
11 lat temu
ale szopke robi wokol siebie lapowki pewno nie dal jej
gość
11 lat temu
Niech ją który wreszcie zapłodni! Niech się kobita nie męczy.
Najnowsze komentarze (196)
gość
10 lat temu
Teatrzyk RÓZOWY PUDEL przedstawia spektakl „Polskie Zoo”. Występują: RUTOWICZ – w roli klaczy, CHODAKOWSKA – koń, WOJNAROWSKA – chomik, KWAŚNIEWSKA – świnka, WOJEWÓDZKI – osioł, LIS, LISICA, KRET, PAJĄK, MUCHA – zagrają siebie. SZAFIARKI stworzą chór kur pod batutą JACYKOWA. Kostiumy zapewni GŁODEK. Casting przeprowadzi FIBAK. Catering – GESSLER. Muzyka – RADZIMIR. Scenariusz – PIESIEWICZ. Reżyseria – POLAŃSKI. Premiera 1 kwietnia. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i poczytaj o naszej „elicie”.
gość
10 lat temu
Teatrzyk RÓZOWY PUDEL przedstawia spektakl „Polskie Zoo”. Występują: RUTOWICZ – w roli klaczy, CHODAKOWSKA – koń, WOJNAROWSKA – chomik, KWAŚNIEWSKA – świnka, WOJEWÓDZKI – osioł, LIS, LISICA, KRET, PAJĄK, MUCHA – zagrają siebie. SZAFIARKI stworzą chór kur pod batutą JACYKOWA. Kostiumy zapewni GŁODEK. Casting przeprowadzi FIBAK. Catering – GESSLER. Muzyka – RADZIMIR. Scenariusz – PIESIEWICZ. Reżyseria – POLAŃSKI. Premiera 1 kwietnia. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i poczytaj o mediach.
gość
10 lat temu
DODZIE naprawdę brakuje dystansu do siebie. Ten jej wypadek był dosyć PARADNY – rzucać się ze sceny w tłum 13-latków i ZDZIW KA, że nie złapały. To nie wypadek samochodowy – z tego nikt by nie drwił. Doda od dłuższego czasu zasługuje na POLEWKĘ (kopiowanie kreacji, chałturzenie na festynach, odcinanie kuponów od dawnej świetności). Do tego ŻAŁOSNA pyskówka z przyrodnią siostrą. Powinna się skupić na nagrywaniu nowych, dobrych płyt, ale czy jeszcze potrafi? Jej kariera od początku oparta była na SKANDALACH, silikonach, sławnych partnerach. Od jakiegoś czasu jej medialna nośność ZWIĘDŁA. Skazana na prowincjonalne występy z okazji otwarcia HIPERMARKETU lub święta PAPRYKI desperacko woła o snop fleszy i kamer. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
DODZIE naprawdę brakuje dystansu do siebie. Ten jej wypadek był dosyć PARADNY – rzucać się ze sceny w tłum 13-latków i ZDZIW KA, że nie złapały. To nie wypadek samochodowy – z tego nikt by nie drwił. Doda od dłuższego czasu zasługuje na POLEWKĘ (kopiowanie kreacji, chałturzenie na festynach, odcinanie kuponów od dawnej świetności). Do tego ŻAŁOSNA pyskówka z przyrodnią siostrą. Powinna się skupić na nagrywaniu nowych, dobrych płyt, ale czy jeszcze potrafi? Jej kariera od początku oparta była na SKANDALACH, silikonach, sławnych partnerach. Od jakiegoś jej medialna nośność ZWIĘDŁA. Skazana na prowincjonalne występy z okazji otwarcia HIPERMARKETU lub święta PAPRYKI desperacko woła o snop fleszy i kamer. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
Wyśmiewanie się z cudzego NIESZCZĘŚCIA jest nieeleganckie. SZULIM od dawna nie cierpi Dody, ale teraz przegięła. Ciekawe jak by się czuła, gdyby sama ucierpiała w jakimś poważnym wypadku, a w TV obejrzała PRZEŚMIEWCZY materiał o sobie. Doda od dłuższego czasu zasługuje na POLEWKĘ (kopiowanie kreacji, chałturzenie na festynach, odcinanie kuponów od dawnej świetności), ale z żadnej choroby nie powinno się drwić. Jak daleko posunie się jeszcze TVN dla słupków oglądalności? Mało im SKANDALI i kar nakładanych przez KRRiT? U Szulim wystąpił syndrom SCHAMIENIA – warto się przyjrzeć z kim ostatnio współpracuje i na kim się wzoruje, licząc na podobną karierę. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i poczytaj alfabet TVN.
gość
10 lat temu
KUBA obecnie lubi się publicznie chełpić przyjaźnią z młodym Stuhrem, Szulim i Mozilem. To jego koledzy z pracy (Radio Eska). Jednak o jego przyjacielskiej LOJALNOŚCI najwięcej ma do powiedzenia FIGURSKI. To ten, który wyleciał z mediów głównego nurtu za zbyt odważne żarty o Ukrainkach. Żartowali obaj, ale sroga kara dotknęła tylko Figurskiego. Kuba nie wstawił się za „przyjacielem”. Los odsuniętego na BOCZNY tor jest smutny – podobno pije na umór nie mogąc się pogodzić z NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ. Naiwnie byłoby pytać jak zachowałby się Kuba, gdyby jego obecnym „przyjaciołom” powinęła się noga. Zapomniałby o nich równie szybko, zadowolony z faktu, że sam jest NIETYKALNY. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i poczytaj alfabet TVN.
gość
10 lat temu
WODZIANKA przyjęła oświadczyny dużo starszego biznesmena. Wpisuje się to w pewien trend – młode, głupiutkie i lansowane na chama pustaki odnajdują swe szczęście w ramionach nadzianych biznesmenów z przeszłością. Ciekawe tylko czy po przeprowadzce do Trójmiasta będzie kontynuowała współpracę z KRÓLEM TVN. To dzięki niemu zyskała rozpoznawalność, okładkę w PLAYBOYU i CKM oraz plany na MEDIALNĄ przyszłość. Czy jej PATRON pozwoli jej zniknąć z ekranu? W tym jego głupiutkim show była ona przecież „OZDOBĄ”. Jak sobie bez niej poradzi? Bez obaw! Setki głodnych podobnego sukcesu czeka już w pogotowiu na swoją szansę, by nosić wodę choćby WIADRAMI. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
SZCZEPKOWSKA porwała się z motyką na słońce. Weszła w ostry spór z GEJOWSKIM loby w teatrze.. Nie wiedziała, że ma ono potężnych przyjaciół w różnych ważnych kręgach. Obecnie atakowana przez TVN i Gazetę Wyborczą jest już SKOŃCZONA jako aktorka i artystka. Ta wybitna aktorka skazana jest na funkcjonowanie w PODZIEMIU, bez szans na życie w blasku fleszy i kamer. Tę przestrzeń zajmuje za to doskonale JANDA, ulubienica „warszawki”, której pełno w TV i prasie, gdzie może liczyć na DARMOWĄ reklamę swoich przedstawień i teatrów. Ona z kolei wie jak to osiągnąć. Wystarczy wiedzieć skąd wieje wiatr i SŁUŻYĆ odpowiednim panom. Tylko zmanipulowane i ogłupione lemingi nie są w stanie sobie uświadomić tych prostych mechanizmów. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
Młoda TUSKÓWNA to ma życie. Biega po mieście, strzela sobie fotki, pisze bloga i wyciąga na tym GRUBĄ kasę. Mówi się, że kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. W tym samym czasie jej rówieśnicy w akcie ROZPACZY emigrują, by znaleźć pracę choćby na ZMYWAKU. Bez względu na to czy są stolarzami czy lekarzami. Ci co zostają w kraju cieszą się, gdy znajdą jakąkolwiek pracę za marne pieniądze, zazwyczaj na umowę ŚMIECIOWĄ. O rozchwytywaniu przez pracodawców, takim jakiego doświadcza syn TUSKA, mogą tylko pomarzyć. Ten „wybitny ekspert” pracował na lotnisku, w Gazecie Wyborczej, u właściciela AMBER GOLD – niekiedy nawet jednocześnie. Kpina z narodu! Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
PUDLU, ile dostajesz hajsu by reklamować te SZAFIARKI”? Nie ma dnia by nie było o nich wzmianki. Ich działalność jest komercyjna, więc i o promocję muszą zadbać. A tak w ogóle to czy ktoś traktuje je poważnie? Uważają się za ikony stylu, mody, szyku. Na jakiej podstawie? Pochwalić je można jedynie za PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. W państwie Tuska, gdzie co czwarty absolwent wyższej uczelni ląduje na BEZROBOCIU, a co drugi myśli o EMIGRACJI choćby i na zmywak, one znalazły sobie sposób na zarobkowanie. Rekordzistką wśród nich okazała się… córka TUSKA. Przypadek? Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
SZUMOWSKA wyspecjalizowała się w głośnych tytułach. Poprzedni „Sponsoring” dzięki temu też miał darmową reklamę we wszystkich mediach. Jeśli ten nowy jest równie KIEPSKI, a jego jedynym atutem jest łamanie TABU, to współczuć należy widzom, którzy skuszeni NACHALNĄ reklamą wybiorą się do kin. Jednego można być pewnym – TVN i Gazeta Wyborcza będą wspierać promocję, bo im więcej skandali wokół kościoła, tym bardziej im to na rękę. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
TRAGICZNY los tej biednej ANDŻELIKI. Jej dzieciństwo jest stracone. Czy będzie w stanie po tych wszystkich TRAUMATYCZNYCH wydarzeniach normalnie funkcjonować w dorosłym życiu? Bez solidnej opieki PSYCHOLOGA na pewno nie. Parę lat medialnych i sądowych przepychanek o prawo do opieki nad nią. Teraz prawdziwy CYRK rzecznikiem praw dziecka i PREZYDENTEM tle. Tylko patrzeć jak do akcji wkroczy niezastąpiony w takich sytuacjach detektyw RUTKOWSKI. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
ROMEK dużo ryzykuje przyjeżdżając do Polski. Umowa o EKSTRADYCJĘ między PL a USA zobowiązuje do wydania PRZESTĘPCY amerykańskim władzom. PEDOFILA tym bardziej, bo to wyjątkowo ODRAŻAJĄCY i haniebny czyn. A odmówić Jankesom będzie niepoprawnie politycznie. Warszawa boi się Waszyngtonu tak jak i Brukseli czy Moskwy, albo i jeszcze bardziej. Reżyser zapewne żyje nadzieją, że zaprzyjaźniona ELITA nie pozwoli na NIKCZEMNE wydanie go i w razie zagrożenia stanie za nim murem. Obserwujmy z kim spotyka się POLAŃSKI i wyciągnijmy odpowiednie wnioski. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej.
gość
10 lat temu
Celebryta używający INFANTYLNEJ formy swego imienia stara się na siłę ODMŁODZIĆ. Po co ten zabieg? Ten 50-latek, ubierający się niedbale niczym PRYSZCZATY młokos, pozujący w sportowych samochodach u boku młodych dziewczyn to jego prawdziwa twarz czy zwykła POZA? Jego DOMNIEMANA młodzieńczość miała za zadanie zdobyć serca młodego ELEKTORATU, zyskać „rząd dusz” i MANIPULOWAĆ nim ku chwale Donka. Ten syn PRL-owskiego prokuratora, KAPUSIA służb, przyjął tę rolę z radością. To dlatego tak gorliwie spełnia oczekiwania „GÓRY” – swoich przełożonych w TVN oraz w kancelarii premiera. A że przy okazji dobrze na tym wychodzi (nie gasnące milionowe kontrakty mimo licznych skandali i afer) – tym bardziej go to cieszy. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej o medialnych manipulacjach.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie