Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tajemnicza śmierć: Syn Stallone'a NIE ŻYJE!

307
Podziel się:

"Znaleziono dużo opakowań po lekach przepisywanych na receptę, jednak bez żadnego listu pożegnalnego".

Tajemnicza śmierć: Syn Stallone'a NIE ŻYJE!

Sage Stallone, 36-letni, najstarszy syn Sylvestra Stallone'a, został znaleziony martwy wczoraj w swoim domu w Los Angeles. Sage, który próbował swoich sił w aktorstwie, reżyserii i produkcji filmowej, był synem gwiazdora z pierwszego małżeństwa z Sashą Czack. Pojawił się jako kilkunastoletni chłopak w Rockym, wcielając się w rolę syna głównego bohatera.

Jak na razie nie jest znana przyczyna śmierci mężczyzny, jednak, jak donoszą amerykańskie media, wstępnie wyklucza się samobójstwo. Na miejscu znaleziono kilkanaście butelek po lekach na receptę. Pierwszy telefon do pogotowia został wykonany około godziny 15 czasu lokalnego - niezidentyfikowana osoba informowała, że Stallone nie oddycha, a przyczyną może być przedawkowanie narkotyków. Pogotowie przyjechało do jego domu pięć minut później.

Myślę, że był martwy już po przyjechaniu medyków - mówi informator magazynu Radar. Zazwyczaj zostają na miejscu zdarzenia około 45 minut, tym razem pracowali zaledwie pół godziny. Stwierdzili zgon, nie było sensu zabierać go do szpitala. Znaleziono dużo opakowań po lekach na receptę, jednak żadnego listu pożegnalnego.

Osoby z otoczenia Sage'a wskazują, iż 36-latek nie brał narkotyków i nie miał objawów depresji.

Widziałem go niecałe dwa tygodnie temu i wydawał się być w bardzo dobrej formie - opisuje jego znajomy, który chce pozostać anonimowy. Nigdy nie słyszałem, żeby brał narkotyki, nawet marihuanę, więc informacja o ich przedawkowaniu jest dla mnie tym bardziej szokująca.

Wczoraj po południu menedżer jego ojca wydał krótkie oświadczenie:

Sylvester Stallone jest zdruzgotany nagłym odejściem jego syna Stage'a. Myślami jest przy jego matce, Sashy. Sage był niezwykle utalentowanym i cudownym młodym człowiekiem. Z jego stratą nie pogodzimy się nigdy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(307)
gość
10 lat temu
zawsze szkoda człowieka. ..
gość
10 lat temu
Super aktor! szkoda syna ;(
gość
10 lat temu
smutne
mmmmmmmmmmmar...
10 lat temu
wyrazy współczucia:)
gość
10 lat temu
bo hollywood to takie środowisko, że nic tylko się zaćpać. A ludzie wierzą, że tam spełniają się american dreams. To jest największe zdegenerowane barachło na Ziemi. Tylko nam się wmawia, że jest kolorowo i na bogato. A tymczasem syf goni syf, a aktorzy i aktorki muszą sprzedawać się numerkami dla ról zanim wyrobią sobie pozycję. Zdemoralizowani ludzie, z nieszczęśliwymi dziećmi.
Najnowsze komentarze (307)
Cieszę się z ...
10 lat temu
Cieszę się z Twoich słf3w - to wybitny wrisez operujący świetnie w możliwościach jaki daje: *polski język*polska składnia*formalne rozwiązania problemf3w poetyckich w języku polskimWystępuje też tam pięknie stosowany asymetryczny rym wriseza - jeśli do tej pory ktoś nie użył tego pojęcia "asymetryczny rytm" - to już jest! Niekiedy nazywa się taką metodę: "rym wewnętrzny". Ale takie używanie rymu - przez właśnie Ziutka Szczepańskiego - określam jako "asymetryczne". Uważam, że wielu wspf3łczesnych poetf3w nie poradzi sobie z takim wyrafinowanych wybiegiem poetyckim. To realny XXI wiek w poezji polskiej!
seba
10 lat temu
jestem fanem jego ojca ale jego syn wydawal sie byc fajny i szkoda ze ojciec i matka go musieli chowac
gość
10 lat temu
szkoda goscia
gość
10 lat temu
szkoda goscia
gość
10 lat temu
szkoda goscia
gość
10 lat temu
Bardzo współczuję Sylvestrowi [*]
gość
10 lat temu
Pudel t jak się pisze jego imię Sage czy Stage, bo raz piszecie tak raz tak?
gość
10 lat temu
Nie wiem, jak ja bym się czuła, gdybym straciła tak bliską osobę w życiu, jak ten oto aktor. Współczuje ;c
gość
10 lat temu
spoko tylko on żyje :)
gość
10 lat temu
Na tej fotce na stronie głównej pudla to jak makowiecki wygląda
gość
10 lat temu
szkoda, taki młody...
gość
10 lat temu
pewnie cierpiał na chorobę afektyywną dwubiegunową
gość
10 lat temu
szkoda go
gość
10 lat temu
"Myślę, że był martwy już po przyjechaniu medyków..." - chyba jednak PRZED, a nie po... Czytacie to co napiszecie? :)))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie