Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bartek chciał ubezwłasnowolnić żonę!

345
Podziel się:

"Wpadł na pomysł, żeby zmusić ją do leczenia psychiatrycznego. Ta kobieta zrujnowała mu życie" - mówi jego matka.

Bartek chciał ubezwłasnowolnić żonę!

Na zorganizowanej w niedzielę przez Krzysztofa Rutkowskiego konferencji prasowej nie pojawił się wprawdzie Bartłomiej Waśniewski, przebywający obecnie za granicą, udało się jednak ściągnąć jego matkę, Beatę Cieślik. Jak już pisaliśmy, okazała się w pełni solidaryzować z Rutkowskim jeśli chodzi o opinię na temat Katarzyny W. Twierdzi nawet, że syn wpadł na pomysł ubezwłasnowolnienia żony dla jej własnego dobra.

Kiedy wszystkie te manipulacje Kasi zaczęły wychodzić na jaw, Bartek przekonywał nas, że to ciężkie przeżycia tak się na jej zachowaniu odbiły - mówi w rozmowie z Super Expressem babcia zmarłej Madzi. Wpadł na pomysł, żeby ubezwłasnowolnić Kasię, żeby zmusić ją do leczenia psychiatrycznego. Mówił, że musiałby tak zrobić, bo ona sama by się na leczenie nie zgodziła.

Jeśli rzeczywiście miał taki plan, nie zdążył go zrealizować. Teraz, jak zgodnie twierdzą matka Bartka i jego "opiekun" Rutkowski, przygotowuje się do złożenia pozwu rozwodowego

Bartek złoży pozew o rozwód. Wreszcie przejrzał na oczy. Ta kobieta zrujnowała mu życie. Jest mu niewyobrażalnie wstyd za to, co nawyprawiała Kasia - mówi Cieślik.

Obecna na konferencji Luiza, partnerka Rutkowskiego, dolała oliwy do ognia, ujawniając, że Katarzyna W. w prywatnej rozmowie zwierzyła się jej, że nigdy nie chciała poślubić Bartka.

Tłumaczyła, że nie była gotowa, bo za krótko się znali, ale pojawiła się ciąża i dlatego zdecydowała się na ślub - powiedziała była zakonnica. Od początku przeczuwałam, że coś z tą kobietą jest nie tak. Pierwszy raz nabrałam podejrzeń w czasie poszukiwania rzekomego porywacza Madzi. Wtedy Katarzyna zamknęła drzwi przed dziennikarzami. Pomyślałam: jaka matka nie chce szukać swojej córki.

Obecnie Katarzyna W. przebywa z katowickim areszcie, w celi z dwiema innymi więźniarkami, które pilnują, by znów nie próbowała połknąć detergentów.

KOMENTARZE
(345)
gość
10 lat temu
chciał ja miec pod kantrola? bał sie ze powie CAŁĄ prawde?
gość
10 lat temu
nie dziwi mnie to ,on sprawia wrazenie człowieka który lubi kontrolowac sytuacje
gość
10 lat temu
Niech przestaną z Bartka robić Świętego - p*******y Maminsynek!!!
gość
10 lat temu
kontrola pad wszystkim to jego specjalnosc
gość
10 lat temu
moim zdaniem on jest tak samo winny, jesli nie bardziej
Najnowsze komentarze (345)
gość
7 lat temu
Dla mnie git!
gość
10 lat temu
Ona mu życia nie zmarnowała, zmanowali sobie go sami tak on jak i ona. On nie był ubezwłasnowolniony Dziś tak nie można mówić. Co on mieszkając z nią pod jednym dachem nie poznał jej a pani yeż nie?Są siebie warci
Gość
10 lat temu
sama tego tak nie uknuła cała rodzinka pewnie pomagała
gość
10 lat temu
oboje powinni być ubezwłasnowolnieni bo to mordercy własnego dziecka i resztę życia spędzić za kratkami!!
gość
10 lat temu
To raczej oni zniszczyli życie Kasi !!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
z zachowania Bartlomieja wynika że zamordowal dziecko i zwalil wine na żonę!
gość
10 lat temu
Bartek daj jej spokój.A Ty dojrzej,przemyśl wszystko i zacznij życie od nowa jako wiedzący co chcesz od życia,dojrzale myślący i działający.Bo jesteś jeszcze b niedojrzały.Jak możesz wybaczać tej Twojej żonie.Bo kiedyś zapomniałbyś że miałeś córkę.PAMIĘTAJ O NIEJ TO ANIOŁEK.Potrzebowała Ciebie bo matka jej nic nie warta.Niestety.
gość
10 lat temu
... a nie macie czasem wrażenia , że media zaczęły same tworzyć " fakty ", o których chcą pisać ?
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]oni wszyscy w tej rodzinie sa dobrzy !!! tam kazdy maczal paluchy w tym przekrecie[/cytat]Zgadzam się. To on mówił, zwoływał konferencje i brylował. Ona cały czas płakała, wyglądało na to. że to co mówi było dokładnie uzgodnione w domu. Została sama, bez pieniędzy, z perspektywą wariatkowa - nic dziwnego że poszła na rurę, by mieć jakąkolwiek egzystencję.
gość
10 lat temu
Po ile u was marchewka?
pati
10 lat temu
Ty g***i bawole, pokaż swoją piękną twarz. Nie stawiaj wszystkich koiet w jednym szeregu. A tak swoją drogą to pewnie jestes gejem skoro tak piszesz.Cóż nie krytykuję twej orientacji bo masz do tego prawo.Chłopcy w Polsce są rzeczywiście piekni.Powodzenia w poszukiwaniach ukochanego.
gość
10 lat temu
Gdyby ją ubezwłasnowolnił nie mogła by przeciwko niemu zeznawać. Sprytnie...
gość
10 lat temu
Dokładnie!!!!ta jego cwana morda,i niby nie widział jak znosił wózek że Madzia nie zyje???weż p****t i tyle,ale sprawiedliwość jest już blisko,znajdą Cię i w Anglii......
gość
10 lat temu
Wyjaśnienia Bartusia, jego mamusi i Rutkowskiego - niespójne, nielogiczne i niekonsekwentne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie