Środa 18.07.2012 13:59

Rozenek do polityków: "IN VITRO JEST ETYCZNE!"

Małgorzata Rozenek

Rozenek do polityków: "IN VITRO JEST ETYCZNE!"

W Platformie Obywatelskiej trwają obecnie prace nad wprowadzeniem nowych przepisów dotyczących zapłodnienia in vitro. Swoje projekty przedstawili Jarosław Gowin oraz Małgorzata Kidawa-Błońska. Donald Tusk, bojąc się rozłamu w partii, postanowił połączyć oba projekty, co krytykują już posłowie lewicy oraz lekarze zajmujący się in vitro w Polsce.

Swój głos w dyskusji postanowiła zająć Małgorzata Rozenek, która dwukrotnie skorzystała z postępu medycyny, żeby zajść w ciążę. Zobacz: Urodziła dzieci dzięki in vitro

Nie mogę słuchać tego, co teraz się dzieje wokół in vitro – mówi w rozmowie z Fleszem. Cały czas powtarzam: ta metoda, przeprowadzona w sposób rzetelny, jest etyczna. Energia polityków powinna skupiać się na kontroli klinik przeprowadzających in vitro, a nie na karaniu ludzi, którzy z niego korzystają.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1552)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1552
Odpowiedz
364 680
zgłoś
gość 18.07.2012 14:00
logicznie rzecz ujmując, in vitro to jest zabijanie kilku dzieci dla jednego. Jednemu pozwala się na rozwój w brzuchu matki, a reszta” ma pecha”. Tylko szkoda, że tak płytko podchodzi się do tak wielkiej sprawy jak życie ludzkie.
Odpowiedz
334 589
zgłoś
gość 18.07.2012 14:00
zabijanie nienarodzonych dzieci następuje nie tylko podczas aborcji ale również podczas in vitro tylko ludzie udają, że in vitro jest mniej szkodliwe, bo tutaj rodzi się dziecko a przy aborcji jest ono zabijane… i nikt nie myśli że przy in vitro jedno się rodzi, a setki są odrzucane, te zarodki, te dzieci mogłyby się narodzić gdyby nie traktowano je jako produkt uboczny in vitro…
Odpowiedz
1762 327
zgłoś
gość 18.07.2012 14:00
nie wiem kto to, ale dobrze gada!!!!
Odpowiedz
240 453
zgłoś
gość 18.07.2012 14:00
W wyniku in vitro ginie wiele dopiero co poczętych dzieci, czy wy tego nie widzicie?
Odpowiedz
250 412
zgłoś
gość 18.07.2012 14:00
skoro ma dzieci z in vitro to chyba czasem zastanawia się jak to by było z pozostałymi zarodkami, które leżą sobie teraz w lodówce? przecież to też jej dzieci, tyle że w początkowej fazie rozwoju… czy może tej pani nie stać na chwilę takiej refleksji?