Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janet chce wyrzucić dzieci Michaela z domu! SZARPAŁA SIĘ Z PARIS!

524
Podziel się

Czyli o co chodzi z "zaginięciem matki"... Jacksonowie od miesięcy przygotowują się do obalenia testamentu piosenkarza. Toczy się brudna gra o pieniądze.

Janet chce wyrzucić dzieci Michaela z domu! SZARPAŁA SIĘ Z PARIS!
bDhdwDoB

W niedzielę rano bratanek Katherine Jackson, Trent, zgłosił jej zaginięcie na posterunku policji w Los Angeles. 82-letnia matka Michaela Jacksona, od 3 lat sprawująca wyłączną opiekę nad jego dziećmi, pojechała ze swoją córką Rebbie na wakacje do Arizony, jednak nie utrzymywała żadnego kontaktu telefonicznego z rodziną. Po 7 dniach postanowili oni powiadomić policję.

O co tak naprawdę chodzi? Jak donoszą amerykańskie media, Katherine jest cała i zdrowa pod opieką swojej córki w hotelu w Albuquerque, co potwierdza jej syn Jermaine, nazywając doniesienia o zaginięciu "niedorzecznymi". Jednocześnie jednak nadal nie skontaktowała się ze swoimi wnukami, szczególnie z zaniepokojoną Paris, która od kilku dni publikuje na Twitterze pełne obaw i oskarżeń wobec pozostałych członków rodziny wiadomości.

To trwa już osiem dni... Coś na pewno jest nie tak. Chcę porozmawiać bezpośrednio z moją babcią! - napisała wczoraj 14-letnia Paris.

bDhdwDoD

W brudnej grze chodzi oczywiście o wielkie pieniądze pozostawione przez jej ojca.

Dalsze relacje są dość niejasne: osoby z otoczenia rodziny, a także kurator sądowy sprawujący nadzór nad dziećmi Michaela twierdzą, że wczoraj wieczorem do domu gwiazdora w Calabascas, gdzie mieszkają Paris, Prince i Blanket wtargnęli Janet, Tito, Randy i Jermaine Jackson. Bracia i siostry piosenkarza chcieli zabrać z wilii jego dzieci, a Janet wdała się w szarpaninę z Paris.

Powiedziała jej, że ma przestać publikować informacje dotyczące rodziny w internecie - relacjonuje świadek. Chciała jej zabrać telefon, ale Paris się wyrwała, zrobiła się z tego niezła awantura. Plan był taki: zabrać dzieci z domu w obliczu kamer i fotoreporterów, a później umieścić zdjęcia i nagrania na stronie internetowej, którą wskaże Randy, a następnie zawieźć wnuki do babci do Arizony. Zapanował jednak totalny chaos, a rodzeństwo zostało wygonione z posiadłości przez ochroniarzy.

Dodajmy jedynie, że mimo pokazowego zjednoczenia rodziny Jacksonów, od trzech lat trwa między nimi walka o spadek po bogatym bracie. Jedynymi jego spadkobiercami są bowiem dzieci i Katherine, która ma zarządzać majątkiem do uzyskania przez nich odpowiedniego wieku. Od miesięcy trwają ponoć przygotowania do podważenia testamentu. Spekuluje się zatem, iż Janet wraz z siostrą i braćmi chciała wyeksmitować Paris, Prince'a i Blanketa z ich domu i przejąć go podczas nieobecności ich babki.

bDhdwDoJ

Sytuacja wygląda więc na wyjątkowo trudną i patologiczną - pazerne rodzeństwo Michaela nie cofnie się przed niczym, żeby tylko położyć łapę na jego majątku. Łącznie z zastraszaniem dzieci i schorowanej matki.

Przypomnijmy, że to Janet wypchnęła Paris przed mikrofon podczas uroczystości pogrzebowych jej ojca i kazała jej publicznie płakać. Czy cofnie się przed czymkolwiek dla zdobycia popularności i pieniędzy?

Coraz trudniej się dziwić, że Michael nie chciał mieć z tymi ludźmi nic wspólnego.

bDhdwDoK
bDhdwDoL
bDhdwDpe
KOMENTARZE
(524)
gość
8 lat temu
Zafundowali patologiczne dzieciństwo Michaelowi i teraz chcą tego samego dla wnuków.. Potwory....
gość
8 lat temu
Śliczna ta PAris : )
gość
8 lat temu
Paris jest przepiękna! Zrobi karierę w modelingu i zarobi w ch. hajsu i będą ją mogli pocałować w d..!!
bDhdwDpf
lollo
8 lat temu
no i sie nie dziwie ze Jacko bol zwichorowany - zachowanie jego rodziny pozostawia wiele do zyczenia i wtedy gdy byl mlody i teraz... biedne dzieci, bogate a biedne ... :(
gość
8 lat temu
g****a baba
Najnowsze komentarze (524)
Gość
3 lata temu
Tak szczerze Janet nie wygląda na osobę której czegoś brakuje. Co za pazerniaki. Ja nie rozumiem takich ludzi. Ciekawe co by Michael pomyślał...Biedne dzieciaki...
Me
6 lat temu
No tak, Michael znika a tu taki chaos.
gość
7 lat temu
a co z ich matka się pytam???
gość
8 lat temu
Ładna ta Paris
gość
8 lat temu
,,Jedynymi jego spadkobiercami są bowiem dzieci i Katherine, która ma zarządzać majątkiem do uzyskania przez nich odpowiedniego wieku.'' no to ja sie pytam... po jaką cholere rodzeństwo Michaela chce majątek, którego on nie chciał im dać?...
gość
8 lat temu
jaka poryta rodzinka założę się że moje rodzeństwo by mi tego nie zrobiło jak tu się dziwić michaelowi
gość
8 lat temu
Szkoda tych dzieciaków.
gość
8 lat temu
Pudelek, co ty chrzanisz!
bDhdwDoX
Miłka22
8 lat temu
co do Janet to ja się dziwie bo to ona była ukochaną siostrą Michaela ale reszta pewnie ma powody do złości bo Michael nie miał do nich pełnego zaufania . Love MJ.
11111
8 lat temu
GDYBY MJ ZYŁ JEGO DZIECI NIE MIALY BY TAKIEGO ŻYCIA I LOVE MJ
gość
8 lat temu
chora, patologiczna rodzina o.O śliczna ta Paris :)
gość
8 lat temu
szkoda dzieci
gość
8 lat temu
Czy tylko dla mnie Paris jest podobna do Ewy Farnej?
gość
8 lat temu
Dobrze że Paris zaaragowała ... ja bym zrobiła tak samo bo to dom PARIS , rodzeństwa i jej babci . Tamci mogą spieer* .
...
Następna strona
bDhdwDpz