Trwa ładowanie...
Przejdź na

75 tysięcy kary za Wojewódzkiego i Figurskiego! DUŻO CZY MAŁO?

414
Podziel się

Eska musi zapłacić za "gwałcenie Ukrainek"... Kuba wróci do pracy po wakacjach?

75 tysięcy kary za Wojewódzkiego i Figurskiego! DUŻO CZY MAŁO?
bEgLfYHp

Nie cichną echa afery, którą wywołały "żarty" Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego z gwałcenia Ukrainek pracujących na kolanach na antenie radia Eska Rock. Wiadomo już, że warszawska prokuratura zdecydowała się wszcząć śledztwo w tej sprawie. Zobacz: . Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała z kolei o ukaraniu Eski Rock. Stacja musi zapłacić za celebrytów poniżających kobiety 75 tysięcy złotych.

Prezentowane w audycji treści obraźliwe dla osób narodowości ukraińskiej oraz kobiet w ogóle w sposób, który przez odbiorców przedmiotowej audycji mógł zostać odebrany jako pochwalanie prezentowanych tam postaw związanych z dyskryminacją ze względu na narodowość oraz płeć, a także nawołujących do nienawiści, w szczególności w kontekście rozgrywanych w czasie emisji przedmiotowej audycji rozgrywek EURO 2012, organizowanych przez Polskę wspólnie z Ukrainą, uznać należy za nieleżące w interesie ogółu, a zatem sprzeczne z dobrem społecznym - czytamy w uzasadnieniu decyzji Rady.

Przypomnijmy, że Eska mimo skandalu i groźby kar nie zdecydowała się na zerwanie współpracy z Wojewódzkim, który wróci po wakacjach z nowym programem. Zrezygnowano za to z Figurskiego. Wygląda na to, że ich przyjaźń nie wytrzymała tej próby, bo Kuba nie planuje bronić posady kolegi.

bEgLfYHr
bEgLfYHx
bEgLfYHS
KOMENTARZE
(414)
gość
9 lat temu
KPINY! CO TO JEST DLA NICH WYDAC 75 TYS?
gość
9 lat temu
Jak wynika z dogłębnej anal*izy, 80% widzów paździerzowej szopki wojewódzkiej to osoby z wykształceniem podstawowym, z kolei 70% to mieszkańcy wiosek i małych miasteczek. Prowincjonalną widownię stanowią głównie: dojeżdżające galerianki z ambicjami zaistnienia w telewizyjnym okienku - ''Kuba trochę starawy, ale w lambo jest pasiurka i można by się do niego podkleić za czesne'' oraz mentalnie upośledzone gimbusy - "z********e fajna fura, też chciałbym mieć taką kondonierkę na gumki i fifki'', a także bezrobotni Kiepscy z ferajną - "zawsze paczę na tivi jak leci zwała z Kubusiem - mam czas". Wielbiciele szmiry spod znaku ''Gwałtu, rety, rży publika - dziadek nie zgub tupecika!'' skoro już macie tyle czasu, idźcie z leśnym dziadkiem w krzaki na maślaki i zamknijcie za sobą drzwi do lasu.
gość
9 lat temu
Figurski ma na zdjeciach....piersi!!!!!omg
bEgLfYHT
gość
9 lat temu
75 tys. to dziadek wojewódzki wydaje na tupeciki.
gość
9 lat temu
Powiatiwy sprzeda fwlgi i juz na jesieni wroci do ramowki
Najnowsze komentarze (414)
gość
9 lat temu
No nie wiem czy obrazili kogokolwiek te kobiety same siebie obrażają tym co robią a ze ktoś mówi głośno prawdę to w czym problem szanujących się kobiet nie obrazili nawet nieżyjący polityk A.L mówił ze nie można zgwałcić prostytutki i jakoś przycichło a tu rozdmuchana afera i bez przesady więzi miedzy państwami nie zniszczy wypowiedz dwójki ludzi
ala
9 lat temu
ONI nie mają wyglądać - głupku, tylko myśleć i mówić mądre rzeczy, których Ty pewnie nigdy nie zrozumiesz, dlatego zajmujesz się ICH wyglądem.
ala
9 lat temu
MAM NADZIEJĘ, ŻE WRÓCI DO ESKI ROCK PO WAKACJACH I TO Z FIGURSKIM!!! Niech się w końcu zakończy ta idiotyczna nagonka na ostatnich dwóch dziennikarzy, którzy mówią na antenie co myślą (i wielu słuchaczy też). Dosyć mam ugrzecznionych d...upków, którym się nigdy nie wyrwie coś nieładnego, bo wchodzą w tyłki i przełożonym i prymitywnym słuchaczom.
gość
9 lat temu
Figurski jest ciężko chory na zaawansowaną cukrzycę z powikłaniami - cycki to jego najmniejszy problem.
gość
9 lat temu
JA TO SIE DZIWIE ZE TAKĄ MAŁA KARE DOSTALI I JESZCZE ZE TEGO IMBECYLA FIGURSKIEGO BABE ZATRUDNILI W DWOJCE ZEBY OLIPIADE ZAPOWIADAŁA SZOK
gość
9 lat temu
figurski ma piersi??? to ci niespodzianka
gość
9 lat temu
75 tysiów, no to bedzie na waciki
gość
9 lat temu
Spaślak Figurski. Zajmij się gościu sobą a nie obrażaj innych.
bEgLfYHL
gość
9 lat temu
Figurski jest oblesny,chamski i powinien nosic biustonosz
gość
9 lat temu
I jeden i drugi żałosny widok przedstawia! Obaj mutanty z wyglądu, a takie teksty walą! Ja bym to kijem nie dotknęła, dlatego muszą gwałcic!
zakk
9 lat temu
Oni się śmieją ze zwykłych ludzi, którzy nie mogą się odszczekać ani w gazecie, Tv czy w sieci. To jest tak jakby dorosły człowiek p*******ł dzieciakowi z pierwszej klasy. A najlepsze jest to, że robią to za nasze pieniądze, bo chyba nie wymyślili lekarstwa na raka czy HIV'a.
gość
9 lat temu
wyrzucić wojewódzkiego z tvn!
gość
9 lat temu
figurce biust rosnie :)
gość
9 lat temu
FIGURSKI _ SPASLAK :P
...
Następna strona
bEgLfYIn