Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska zaatakowana ZA DZIECI NA OKŁADCE!

680
Podziel się

Na wizji, przez prowadzącą "Pytania na śniadanie". "Ilona, one mają 11 lat!" "I co?" Prawda zabolała?

Felicjańska zaatakowana ZA DZIECI NA OKŁADCE!
bCxPoWMl

Mimo spowodowania wypadku po pijaku, Ilona Felicjańska nadal czuje się bardzo pewnie w mediach. Nic dziwnego - wszystkie redakcje, które obskoczyła ze swoją wzruszającą historią "trzeźwiejącej kobiety" przyjęły ją z otwartymi ramionami. Pozwalały się wyżalić, ponarzekać na ciężki los i ratować wizerunek. Jak wielkie musiało być jej zaskoczenie, kiedy we wczorajszym Pytaniu na śniadanie została zaatakowana i skrytkowana przez prowadzącą, Iwonę Radziszewską.

Poszło o to, za co była krytykowana przez Was w komentarzach - używanie dzieci do ratowania wizerunku i zilustrowania wywiadu o wychodzeniu z alkoholizmu. Czyli użycie ich do pokazania, że jest doskonałą matką. Mimo że - przypomnijmy - sąd przyznał pełne prawa do opiekni nad nimi ich ojcu. Sytuacja niemal niespotykana w Polsce. Co więcej - Felicjańska w wywiadzie zilustrowanym ich zdjęciami krytykowała i poniżała ich tatę! Zobaczcie:

- Problemem wielu osób jest to, że żyją albo przeszłością, albo przyszłością - zaczęła jak zwykle Felicjańska. Zapominają, że życie dzieje się tu i teraz. To, czego nauczyło mnie uzależnienie i wypadek to to, że żyję dzisiaj. Dzisiaj jestem szczęśliwa, dzisiaj nie piję, dzisiaj spędzę dzień, jakby był ostatnim dniem mojego życia. Chociaż mam jakieś plany, wiem, czego bym pragnęła, szczególnie szczęścia moich dzieci.

bCxPoWMn

- Zobaczyłam twoją okładkę. Jestem mamą 13-letniego syna. Przepiękna sesja, fajny wywiad. I zobaczyłam twoje nastoletnie dzieci i pomyślałam sobie, czy to jest dobry pomysł, żeby dzieci do tego włączać? - powiedziała prezenterka, nie wytrzymując sztuczności.

- Na całym świecie gwiazdy chwalą się swoimi dziećmi. Jestem dumna z moich synów - próbowała zmienić temat była modelka.

- Ale to nie o to chodzi, nie o to pytam.

- Dzięki temu, że żyją w warunkach takich, w jakich żyją mam wrażenie, że będą bardzo tolerancyjni, będą wiedzieli, że osoba uzależniona nie jest osobą gorszą, że osoba o innej orientacji seksualnej również ma prawo żyć normalnie.

bCxPoWMt

- Ale twoje dzieci są jeszcze dosyć małe i to nie jest ich świadoma decyzja.

- Ale to są moje dzieci, ja je wychowuję i to była moja świadoma decyzja, i chciałam powiedzieć tak, to są moje wspaniałe dzieci i to one dały mi siłę, żeby pokonać to wszystko, co się wydarzyło.

- Ilona, ale oni mają 11 lat!

- I co?

- Jak się ma 11 lat, to nie ma się świadomości takiej. Gdybym ja zapytała mojego syna, czy bym cię włączyła w przedyskutowanie problemu między mną a moim tatą, mojego problemu z alkoholem, to miałabym pewną wątpliwość.

bCxPoWMu

- Bo nie znasz tego problemu! To, co nauczyło mnie to wszystko, co się wydarzyło, to jest niewyciąganie wniosków, nie ocenianie nikogo, nie krytykowanie. Dopiero kiedy staniemy w danym problemie to dopiero podejmujemy decyzje, które kiedyś były nam obce. Im bardziej się wyróżniasz, tym bardziej jesteś krytykowany.

- Chodzi mi o to, że my podjęliśmy decyzję, że jesteśmy osobami publicznymi. Nasze dzieci mogą tego chcieć, mogą tego nie chcieć.

- Dobrze, zostawmy już dzieci... - starał się ratować sytuację Nowicki.

Myślicie, że ta chwila szczerości prowadzącej dała Felicjańskiej do myślenia? A może jej się naprawdę wydaje, że ratowanie wizerunku po spowodowaniu wypadku po pijaku kolorową okładką z dziećmi, wplątywanie ich publicznie w temat swojego alkoholizmu, jest zupełnie w porządku? Wygląda na to, że zależy jej wyłącznie na tym, by móc dalej pokazywać się i wypowiadać w roli autorytetu (od życia w trzeźwości!) w telewizji śniadaniowej.

bCxPoWMv

Po programie uśmiechnięta i zadowolona z siebie Felicjańska pozowała do zdjęć. Myślicie, że zrozumiała cokolwiek z tego, co usłyszała na wizji?

bCxPoWMw
bCxPoWMO
KOMENTARZE
(680)
gość
8 lat temu
budowanie wizerunku biednymi dziecmi rzeczywiście nie jest okej i popieram tę dziennikarke.
gość
8 lat temu
oglądałam ten odcinek, babka która prowadziła PnŚ miała rację.
gość
8 lat temu
Wystarczyło 5 tygodni, by Natalia Siwiec stała się najbardziej "klikalną" celebrytką w sieci. Już wkrótce: 'Natalia Siwiec muzą polskich projektantów',' Natalia Siwiec w Tańcu z gwiazdami', 'Natalia Siwiec na Fashion Week w Łodzi', 'Natalia Siwiec wydaje solową płytę', 'Natalia Siwiec najlepiej ubraną gwiazdą', 'Natalia Siwiec wypuszcza linię swoich perfum, bielizny, ubrań', 'Natalia Siwiec z mężem nago na okładce Gali', 'Natalia Siwiec ma nową menagerkę'... itp. itd.
bCxPoWMP
Butryk
8 lat temu
Używanie dzieci do walki z partnerem nigdy nie będzie miał uznania wśród innych ludzi. Więc czego się dziwić.
gość
8 lat temu
co miała zrozumieć? ludzie, zacznijcie patrzeć na świat racjonalnie. Ta pseudoelitka zwana celebrytami, gwiazdami i innymi kupami żyje w innym świecie, w świecie tępoty, próżności, narcyzmu, pustki, uzależnień, snobizmu, materializmu. Oni nie myślą tak jak my i nie żyją tak jak my. Zasady rzadko które jakieś ma, a głębsze przemyślenia to już w ogóle od święta...
Najnowsze komentarze (680)
gość
6 lat temu
pięknych ma synów. napewno nie będą alkoholikami ani rozpucszczonymi dzieciakami. na mądrych chłopców wyrosną. najważniejsze, że Felicjańska wyszla z nałogu i mówi o tym otwarcie. alkoholizm to choroba jak każda inna. a synowie ją bezgranicznie kochają, jest w końcu ich matką
gość
6 lat temu
felicjańska jest za g****a żeby cokolwiek zrozumieć.......
gość
7 lat temu
apel do mez radziszewskiej zrob cos z nia jak jestes szefem twoja zona to zal zal zal
gość
7 lat temu
przylaczajcie sie na facebooku do odejscia radziszewskiej polubcie ta strone aby ona wkoncy odeszla
gość
7 lat temu
radziszewska nie moge patrzec na jej udawanie bycia madra a jest tak pusta jak puszak bez dna
gość
7 lat temu
RADZISZEWSKA DO D**Y
gość
7 lat temu
IWONE RADZISZEWSKA WYWALCIE BLAGAM
gOSC
7 lat temu
iwonę radziszewską.ona nigdy sie nie nadawal na prowadzaca jest tak niekompetenta wtraca sie w slowo :/ masakra jak wiem ze jest program z nia to odrazu wylaczam telewizor.....radziszewska odejdz sama jak masz honor.....chco to ci niezanne jest........jest tak pyszna i zapatrzona w siebie ze az sie zygac chce .....jak ona nadal bedzie w pytaniu na snaidanie to chyba przestane ogladac to badziewcie i wszyscy moi znajomi rowniez to widza .....schodzi na psy ale radziszewska ma meza w tvp wiec siedzi tam i udaje mądro az zal patrzec.
bCxPoWMH
gość
8 lat temu
typowa polska "gwiazdka" i celebrytka zero samokrytyki
gość
8 lat temu
poproszę o twoje zdjęcie-porównamy
maja
8 lat temu
Synowie piękni. Gratulacje i tak trzymać Pani Ilono:)
gość
8 lat temu
nie jestem pewna czy ona na serio wyszła z tego nałogu.. popatrzcie na nia.. wyglada jak typowa alkoholiczka
gość
8 lat temu
Ilona ma racje
gość
8 lat temu
Oglądałam ten odcinek i powiem Wam że Ilona powiedziała jedno bardzo mądre zdanie są w życiu sytuacje których nie planowaliśmy myśląc o przyszłości a nawet nie wyobrażaliśmy sobie, że takie sytuacje mogą nastąpić a w nich podejmuj się takie decyzje o jakich nigdy byśmy nawet nie pomyśleli! Ja się z tym zgadzam bo przechodzę kryzys małżeński i nigdy w życiu nie pomyślałam że można tak być upokorzonym i znieść takie rzeczy jak ja a mimo to wstawać rano i funkcjonować (często dla dzieci) choć ciało i umysł chce zakopać się głęboko pod ziemię . NIe oceniajmy nikogo a szczególnie niech nie wystawiają komentarzy te szczęśliwe osoby którym się w życiu powiodło i nie wiedzą o czym mówią . Myślę że zdjęcia z dziećmi to błąd ale czy każda matka ich nie popełnia tym bardziej, jeśli jeszcze nie ma spokojnego życia ?
...
Następna strona
bCxPoWNj