Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jej mamie brakuje nawet na lekarstwa!"

2057
Podziel się:

"Pochyla się nad losem obcych, a dla własnej matki nie ma serca! Jej mama żyje z głodowej renty!" A Edyta kupiła willę za 3 miliony złotych.

"Jej mamie brakuje nawet na lekarstwa!"

Relacje Edyty Górniak z jej schorowaną, mieszkającą w Opolu matką nigdy nie należały do prostych. W ostatnich latach jeszcze bardziej się skomplikowały. Poszło o proces, który piosenkarka wytoczyła szantażyście grożącemu upublicznieniem kompromitujących nagrań z przeszłości. Edyta uznała, że rola jej matki w tej sprawie jest co najmniej niejasna, i prawdopodobnie podejrzewała ją o sprzyjanie przestępcy.

Najwyraźniej nadal sobie tego nie wyjaśniły. Od tamtej pory Górniak nie utrzymuje kontaktu z mamą, mimo że wie o jej złym stanie zdrowia i kolejnych skomplikowanych operacjach. Mimo to Edyta uważa się za dobrego człowieka i przypomina o tym przy każdej okazji.

Kupiłam kwiaty u stareńkiej babuni, zostawiłam jej więcej pieniędzy niż chciała i uciekłam - pochwaliła się w wywiadzie udzielonym niedawno magazynowi Twój Styl. Boli mnie, ze w naszym kraju nie szanuje się i nie chroni starszego pokolenia.

Ta wypowiedź wywołała spore zamieszanie w jej rodzinnym Opolu.

To hipokryzja! - oburza się sąsiadka jej matki. Edyta pochyla się nad losem obcych, a dla własnej matki nie ma serca. Jej mama jest schorowana i żyje z głodowej renty. Brakuje jej nawet na lekarstwa, które musi przyjmować.

Sytuacja finansowa Grażyny Górniak jest podobno tak zła, że jej pobyt w sanatorium finansuje dalsza rodzina, bo ani jej, ani młodszej córki, Małgorzaty, nie stać na pokrycie wydatków na leczenie.

Czarę goryczy przelała niedawna informacja o tym, że Edyta wydała 3 miliony złotych na willę w Konstancinie. Znajomi jej matki namawiają ją, by wystąpiła do sądu o alimenty od bogatej córki. Grażyna Górniak stanowczo odmówiła, licząc, że córka jeszcze się opamięta.

Może Edyta nie miała łatwego dzieciństwa - przyznaje sąsiadka jej matki. Może czasem czuła się samotną dziewczyną z kluczem na szyi. Ale przecież przyzwoitość nakazuje zająć się potrzebującą matką.

A Wy jak uważacie? Powinna cierpieć do końca?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2057)
AK
10 lat temu
Edzia, lepiej mi, jak Cię nie widzę i niesłyszę...
gość
10 lat temu
napiszcie jeszcze raz o siwiec a znajdę was. ja i moja zaufana siekiera.
gość
10 lat temu
tak sobie wychowałaś córeczkę...
gość
10 lat temu
Edytko, twój czas już minął, dziękujemy.
gość
10 lat temu
nie wiadomo co sie dzialo w domu u nich. nie mnie oceniac jej poczynania.
Najnowsze komentarze (2057)
gość
8 lat temu
to bardzo skomplikowane nie znamy całej sprawy ja też mam taką że bym nie pomogła własnym rodzicom bo pewnych rzeczy się nie wybacza i nie zapomina i szanuje edzi pogląd na te sprawy
gość
10 lat temu
p. Edyto, nie wiem co takiego pani matka zrobila i nie mnie to osadzac, ze nie chce pani pomoz jej chociazby kupujac nie zbedne leki, ale zeby pani tej decyzji nie zalowala po jej smierci bo sumienie moze pania dreczyc do konca zycia i nie stety juz nic nie bedzie pani w stanie zrobic. Uwaza sie pani za dobra i wiezaca istote, wiec powinnas byc swiadoma ze to co dajemy to dostajemy i nie bedzie taryfy ulgowej.
gość
10 lat temu
kuuurde matka to matka...nie pamietasie jak latala za pieluchami od rana do nocy, jak wstawala o 5 bo as cos bolalo.| Trzeba szanowac rodzicow za samo to ze bezinteresownie nas karmili. Ale to juz kultura osobista czlowieka,niektorzy ja maja-niektórz NIE
Marek
10 lat temu
Powiem krotko...,dobrze Edzia kełbase robi:))...Marek
goga
10 lat temu
Kiedyś ktoś mądry powiedział,że zadane zło drugiemu człowiekowi wróci i uderzy ze zdwojoną siłą. Zapewne tak się stanie w przypadku edyty. Ojców można mieć stu-ale MATKĘ ma się tylko jedną - MATKA TO MATKA . Edyta chyba zapomniała, że sama jest matką. Przyjdzie dzień kiedy jej dzieci potraktują ją tak jak ona potraktowała swoja matkę.
K
10 lat temu
Edyta potrafiła sama ciężką pracą zarobić na siebie i swoją rodzinę. Mimo że w Polsce nie jest łatwo. Jej matka też mogła. A że teraz żyje z głodowej renty.,. To, Edyty wina, że Polska daje głodowe renty starszym ludziom? Rodziców się szanuje. Zawsze. Ale Dzieci też. Jeżeli dzieci nie są szanowane to odwracają się od rodziców, by siebie ochronić. Jest to naturalne i konieczne.
gość
10 lat temu
Kto naszczal Edycie na brwi?
gość
10 lat temu
Szkoda mi tej matki;(
MSSM
10 lat temu
Jej mamie brakuje nawet na lekarstwa. Pudelek.pl 04.08.2012 r. . . . Pani Edyto! . . . Proszę przeczytać i rozważyć! . . . 1, Kto gdzie i kiedy powiedział? „Przebaczamy i prosimy o przebaczenie”. . . . Dla ułatwienia. Jest pomnik we Wrocławiu z takim napisem. . . . 2, Kto, gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach powiedział? „Wybaczmy i prosimy o wybaczenie”. . . . Dla ułatwienia stało się to w Krakowie. Wypowiedział to polski kardynał. . . . 3, Kto, gdzie i kiedy wypowie ponownie?: a/ „Przebaczmy i prosimy o przebaczenie”. b/ „Wybaczmy i prosimy o wybaczenie”. c/ A może innymi słowami, ale oznaczać będzie to samo. . . . Pani Edyto! A może warto, a może nawet trzeba tak samo postąpić, nawet gdyby bardzo wielu odradzało Pani zajęcia takiej przepięknej postawy i nie pomagało Pani w podjęciu takiej ważnej decyzji. Oni i tak tylko kundelkami zostaną, a Pani zrzuci przeogromny kamień z serca i wielu Panią poprze, i będzie to wielkie zwycięstwo. A kto wie, czy nie największe. Bo potrafić przebaczyć i poprosić o wybaczenie, to czy w tym jest coś złego, także i według Pani? Jeżeli nie, to bardzo proszę udać się do Mamy z taką misją. Zachęcam kolejny raz. . . . Marian Stanisław Senderowski
gość
10 lat temu
Jeżeli człowiek nie ma serca dla matki to ma obowiązek, przynajmniej moralny. A obnoszenie sie z dużą kasą jest dosyć żałosne i typowe dla "nowobogackich". Popularność nie trwa wiecznie, ta pani nie jest osobą młodą. Popularność szybko mija. Przyjdzie taki dzień, ze odezwą się w niej wyrzuty sumienia (a jest to bardzo nieprzyjemne), że mogłam pomóc, może ona kiedyś w przyszlości tej pomocy potrzebować .......
gość
10 lat temu
g****a ta górniakowa, zasrana cyganka
gość
10 lat temu
Nigdy jej nie lubilam!! A jeszcze nie szanuje matki!?? Nie mam dla nie zadnego szacunki!!!
gość
10 lat temu
obyś ty na starość nie musiała podzielić losu swojej mamy-róż nie to bywa
gość
10 lat temu
samotną dziewczyną z kluczem na szyi?? oj, to chyba nie do konca tak... myślę, że gdyby moja matka podstawiała mnie swoim gachom, skonczyłaby gorzej niż bez pomocy finansowej...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie