Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasprzyk jako Violetta Villas! PODOBNA?

203
Podziel się

Zobaczcie zdjęcia z próby generalnej sztuki. Przyszedł na nią syn Villas.

bDgXvjvV

Do roli Violetty Villas przygotowywała się podobno Joanna Liszowska. Ostatecznie w spektaklu Kallas gwiazdę zagrała Ewa Kasprzyk. Przedstawienie po dwóch miesiącach dotarło do Warszawy. Wczoraj, przy wypełnionej po brzegi widowni, odbyła się próba generalna w Teatrze Kamienica.

Spektakl opowiada o spotkaniu Villas i Kaliny Jędrusik na planie filmu Dzięcioł Jerzego Gruzy, w telewizyjnym studiu nagrań i w podwarszawskim domu Violetty.

Kiedy na pogrzebie Violetty Villas dotykałam trumny, żegnając ją, pomyślałam, że ona nie może tak odejść. W ogniu tych wszystkich plotek, sensacji, skandali. Wiedziałam, że trzeba w jakiś sposób oddać jej to, że przerastała swoją epokę. I to jest celem tej sztuki. Zauważyłam w czasie drugiego aktu siedzącego w pierwszym rzędzie pana Krzysztofa Gospodarka, kilka razy przyłapałam go nawet na spontanicznej reakcji i uśmiechu - mówi Kasprzyk. Gdybyśmy dotykali każdej innej ikony, emocje byłby podobne. Fakt, że dotykamy naszych trochę starszych koleżanek, które odeszły, sprawia, że spektakl jest może bardziej wyrazisty. Polski. Ale dlaczego mamy być gorsi od Amerykanów, którzy co chwilę wystawiają musicale o wielkich gwiazdach i bohaterach narodowych? Słyszałam po próbie od ludzi, że było zabawnie, było śmiesznie, było strasznie, było wzruszająco i że dotknęliśmy prawdy o Violetcie i Kalinie, zbliżyliśmy się do postaci, do oryginałów. I to jest chyba największy komplement.

bDgXvjvX

Na widowni obecny był syn Villas, Krzysztof Gospodarek. Miał on możliwość zobaczenia spektaklu przez jego premierą. Wcześniej domagał się wglądu w scenariusz, który chciał cenzurować.

bDgXvjwd
bDgXvjwe
bDgXvjwy
KOMENTARZE
(203)
sssssssssssss...
8 lat temu
Szkoda,że Pani Villas odeszła w taki sposób. A była taką gwiazdą. Świat gwiazd bywa bezlitosny. Kiedy człowiek piękny i młody- kochają, później....wszyscy zapominają i szukają haków.
gość
8 lat temu
Oby nie wyszło groteskowo. Villas była Divą!
www
8 lat temu
Pani Ewa jest znakomitą aktorką. Trzymam kciuki!
bDgXvjwz
gość
8 lat temu
Super! Tak dalej pani Ewo!!!
gość
8 lat temu
Ludzie. Narzekacie że pudelek promuje miernoty. To nie prawd, to Wy je promujecie swoim wchodzeniem na tę strone i czytając tabloidy. Chcecie promować prawdziwe talenty, to zacznijcie chodzić do teatru, kina, filcharmonii. Wtedy te miernoty przestaną istnieć.
Najnowsze komentarze (203)
gość
7 lat temu
pani kasprzyk to moze diwke zagrac a nie dive jaka byla pani violetta villas.
gość
8 lat temu
masakra reżyserska i aktorska!!!nie polecam!
gość
8 lat temu
Czuje nie smak na pewno pani nie nadawala sie do tej roli..W zadnym calu pani nie podobna..
eła
8 lat temu
nie lubiłam violetki.
gość
8 lat temu
Dlaczego ani słowa o Kalinie Jędrusik!? To tez byla WIELKA GWIAZDA :) Prosze takie inicjatywy promowac pudlu a nie kto nie zalozyl majtek i rozebral sie na scenie. AMEN
Gość
8 lat temu
NiE!!
gość
8 lat temu
sam sie mozesz j***c!
gość
8 lat temu
P.Kaprzyk jest przepiekną kobietą!!!!!!!!!!
bDgXvjwr
gość
8 lat temu
Od razu nagrać na płycie cyfrowej i puścić w obieg !!!! Sukces murowany !!!
gość
8 lat temu
Liszowska dużo lepiej się prezentuje
gość
8 lat temu
nie podobna jest za chuda a Villas miała laleczkowatą twarz
gość
8 lat temu
wygląda bardziej jad Dolly Parton.....
gość
8 lat temu
co to jest Pani Villas się w grobie przewraca, ludzie opamiętajcie się , to farsa, Pani Villas nie można podrobić za pomocą peruki i burdelowej kiecki tu trzeba pokazać duszę od początku do samego końca
gość
8 lat temu
Lepsza bylaby Liszowska !!!
...
Następna strona
bDgXvjwT