Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Czuję się jak w Polsce Gierka! "Wyborcza" NISZCZY LUDZI!"

942
Podziel się

"To "Gazeta Wyborcza" przyprawiła mi gębę homofoba, faszysty i psychopaty."

"Czuję się jak w Polsce Gierka! "Wyborcza" NISZCZY LUDZI!"
bDgMlUkB

Paweł Kukiz staje się coraz bardziej radykalny. Muzyk, który nie kryje swoich prawicowych poglądów, skrytykował niedawno stacje radiowe, które nie chcą objąć patronatu nad jego płytą Siła i honor. Twierdzi, że to z powodów politycznych. Dodał, że nie wiedział, że "playlisty układają w nich Blumsztajn z Michnikiem". Zobacz: Kukiz wypowiada wojnę radiom: "BOLSZEWICKA MENTALNOŚĆ!"

Tym razem Kukiz porównuje tę sytuację do aresztowania dziewczyn z zespołu Pussy Riot, którym grozi więzienie za zaśpiewanie piosenki o Putinie. Zobacz: Młodym Rosjankom z Pussy Riot GROZI 7 LAT WIĘZIENIA! Jego zdaniem to dopiero początek cenzury mediów i niebawem ekipa rządząca może przestać stosować subtelne metody, takie jak odmowa patronatu.

Boję się, że w końcu dojdzie do tego, że artyści kontestujący rzeczywistość będą w Polsce traktowani jak Rosjanki z Pussy Riot, które odśpiewały w cerkwi piosenkę przeciwko Putinowi - mówi Super Expressowi. Nie będzie już potrzeba tak subtelnego działania jak odmowa patronatu. Rządzący zrobią ci po prostu najazd na dom i wsadzą do więzienia w imię spokoju i wiecznej szczęśliwości. Ja nie jestem akceptowany przez obecną polską władzę. Czuję się jak w Polsce Gierka.

bDgMlUkD

To system, który można uznać za swego rodzaju mediokrację – dodaje. Ona zapewnia płomienną propagandę, dzięki której władza trwa i stara się zdyskredytować ludzi próbujących kwestionować obecny porządek rzeczy.

Kukiz zapewnia, że jego płyta została odrzucona przez rozgłośnie radiowe bez żadnego merytorycznego wyjaśnienia. Płytę Siła i honor zadedykował swojemu byłemu znajomemu, generałowi Sławomirowi Petelickiemu, twórcy jednostki GROM.

Kukiz dodaje też, że jest od dawna niszczony i wyśmiewany przez Gazetę Wyborczą. Oskarża bardzo mocno prowadzoną przez nią politykę:

- Gazeta Wyborcza przyprawiła mi gębę homofoba, faszysty i psychopaty. Moim zdaniem odmowa wszystkich ogólnopolskich stacji radiowych to m.in. efekt wizerunku, który zawdzięczam przede wszystkim publikacjom na mój temat w "Wyborczej" - mówi w rozmowie z Na temat. To oni nazwali mnie "sprzymierzeńcem spadkobierców polskich faszystów", bo poparłem Marsz 11 listopada.

bDgMlUkJ

- Ma pan sporo żalu do "GW".

- Raczej pogardę. Bo ta gazeta stosuje, przynajmniej wobec mnie, starą, sprawdzoną bolszewicką metodę: nie możemy zamknąć ci ust, nie mamy na ciebie paragrafu? No to zrobimy z ciebie wariata! Mam wiele wątpliwości w sprawie śmierci generała Petelickiego. Mam korespondencję z generałem Petelickim, z której jasno wynika, że te ataki w mediach – między innymi "GW" – wiele go kosztowały. Rzadko kto wytrzymuje taki stres, taką nagonkę i robienie z człowieka wariata. To mogło mieć wpływ na tak desperacką decyzję.

- To mocne słowa...

- "GW" przeinacza fakty, błędnie informuje, manipuluje. Niszczy ludzi. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń.

bDgMlUkK
bDgMlUle
KOMENTARZE
(942)
gość
8 lat temu
Swój chłop, nie pindrzy się w tvn, nie sprzedał d**y w reklamie keczupu. I do tego mówi o Polskim syfie bo tu żyje i chce tu żyć normalnie. ALE SIĘ NIE DA przez tych wszystkich grzybów z poprzedniej epoki.
gość
8 lat temu
Szacunek dla Kukiza !
gość
8 lat temu
byłem na jego koncercie, spoko był
bDgMlUlf
PUDEL ZGŁOŚ G...
8 lat temu
NIE WCHODZIĆ W ZAINFEKOWANĄ HITLEROWSKĄ STRONĘ, KTÓRĄ HAKER (JEJ WŁAŚCICIEL) TUTAJ REKLAMUJE I SPAMUJE KAŻDY ARTYKUŁ (PODBIJAJĄC DO SETEK LAJKÓW, ŻEBY BYŁO WIDOCZNE W POPULARNYCH NA WIERZCHU)!!! GDY WEJDZIESZ NA JEGO ZAINFEKOWANĄ STRONĘ - TWÓJ KOMPUTER ZOSTAJE ZAINFEKOWANY WIRUSEM!!! PUDELEK MACIE JEGO IP WIĘC ZGŁASZAJCIE NA POLICJĘ ZA SPAMOWANIE Z ROZPOWSZECHNIANIEM WIRUSA!!! TO JEST WIRUS, KTÓRY BLOKUJE TWÓJ KOMPUTER I MUSISZ ZAPŁACIĆ 500 ZŁ, BO INACZEJ NIE ODBLOKUJESZ!!! ------ Łapkę w górę, by każdy przeczytał to ostrzeżenie przed zagrożeniem ------
gość
8 lat temu
ooooooo tak mamy nie wiedzieć jak szujowate rodzinki załatwiły swoim bachorom posadki wTV ....Do tego wielbić poważać słuchać jak wyrocznie tych wypierdków, troli, nieuków, nadętych szumowin zrodzonych z agentów i innych najgorszych latryn PRL owskiego systemu.
Najnowsze komentarze (942)
mp3 ringtones
7 lat temu
Taka muzyka? ma jakiś charakter, nie to co teraz....Honey, Doda, Ewelina Lisowska i cała reszta. mp3 ringtones
pliki midi
7 lat temu
How do I put midi files as ringtones on my palm centro? pliki midi
mid
7 lat temu
How can I convert sheet music into a midi file? mid
lucia
8 lat temu
Politycy zarówno PO-paprańcy jak i PS-eudopolitycy przyspawali się do stołków w sejmie i senacie i uwazają,że żadna siła nie jest w stanie ich ruszyć. Uważam,ze najwyższy czas aby wiatr historii w postaci internetu wywiał te śmieci. Apeluję do internautów aby założyć nie tylko portal lecz partę i w następnych wyborach obsadzić wszystkie okręgi.
lucia
8 lat temu
Politycy zarówno PO-paprańcy jak i PS-eudopolitycy przyspawali się do stołków w sejmie i senacie i uwazają,że żadna siła nie jest w stanie ich ruszyć. Uważam,ze najwyższy czas aby wiatr historii w postaci internetu wywiał te śmieci. Apeluję do internautów aby założyć nie tylko portal lecz partę i w następnych wyborach obsadzić wszystkie okręgi.
gość
8 lat temu
Szacunek dla Kukiza - on nie boi się mówić co mysłi
gość
8 lat temu
Lubię go, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy. Kukiz powinien wyluzować i zająć się głównie muzyką - nie polityką.
gość
8 lat temu
Dla mnie Kukiz to taki głupio-mądry chłopek-roztropek.
bDgMlUkX
gość
8 lat temu
Dla mnie Kukiz to taki głupio-mądry chłopek -roztropek.
gość
8 lat temu
O co mu chodzi? Przecież śpiewa jak za Gierka na doncingach.
gość
8 lat temu
Coraz więcej mamy takich co nazywają się artystami ale czy nimi są?
Zibi
8 lat temu
No i dobrze Ci tak.
gość
8 lat temu
To wypad z Polski jak ci się nie podoba Kukiz.
gość
8 lat temu
Kukiz to jeden z niewielu odważnych ludzi. Wali mnie, że mówią o nim niewykształcony pijak. Może i pijak może niewykształcony ale swój rozum ma, czego nie można dziś powiedzieć o 90% tępych ludzików. A już w naszym kraju ogłupili ludzi zupełnie. Jesteśmy żebrakami w naszym, własnym kraju, od lat Polska w rękach wrogów a Polacy i tak klapki na oczach i wierzą w kolejne cuda. Kiedy się kur.v.a obudzicie?? Kiedy oficjalnie, za przyzwoleniem prawa będą na was pluć na ulicach i ganiać ze sztachetami ??? Do czego jeszcze musi dojść ??? Może zainteresuje was jak "PROBLEMÓW"- CZYTAJ: ZDRAJCÓW, ZŁODZIEI pozbyła się Islandia...
...
Następna strona
bDgMlUlz