Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wiele wycierpiała przez mamę"

553
Podziel się:

"To bardzo skomplikowana sprawa" - przekonuje "dawna znajoma" Górniak. "Wiele razy wyciągała pomocną dłoń."

"Wiele wycierpiała przez mamę"
bECvKfGZ

Ostatnio w mediach znowu pojawiły się informacje na temat zaniedbanej przez bogatą i sławną córkę Grażyny Górniak. Według doniesień sąsiadów mamy piosenkarki jej sytuacja jest naprawdę dramatyczna. Ponoć schorowanej, starszej kobieta nie stać już nawet na lekarstwa. Zobacz: "Jej mamie brakuje nawet na lekarstwa!" Na te doniesienia postanowiła odpowiedzieć "dawna znajoma" Edzi, która przekonuje na łamach nowego Flesza, że także od wielu lat zna jej rodzinę. To spontaniczne wyznanie, czy jakiś kryzysowy PR? Oceńcie sami:

To bardzo skomplikowana sprawa - mówi. Edyta wiele razy wyciągała do mamy pomocną dłoń, choć dobrze pamięta, ile przez nią wycierpiała. Ale starania były daremne. Nie dziwi mnie zresztą ta cała nagonka ze strony byłego męża i rodziny... To zawiść!

Ponoć ataki na Edytę ze strony Krupy, który doskonale dogaduje się z byłą teściową, są spowodowane zazdrością o jej nowego partnera. Po raz kolejny pojawia się więc ulubiony argument Górniak, że Darek jest zazdrosny o jej udane życie prywatne.

bECvKfHb

Nikt nie wierzył, że Edycie uda się zbudować nowy, trwały i bardzo szczęśliwy związek – przekonuje "dawna znajoma".

bECvKfHC
KOMENTARZE
(553)
niezależny ob...
9 lat temu
Moim zdaniem, pani Edyta bez prawdziwego powodu matki nie odsunęła. Nie wiemy, co między nimi zaszło, ale wiele wskazuje na to, że mamusia sama sobie na to zapracowała. Czasem rodziców po prostu nie chce się znać.
gość
9 lat temu
cos musi byc na rzeczy,bez powody by nie zerwała z nia kontaktu
gość
9 lat temu
podobno gdy Edyta była dzieckiem jakis partner matki ja molestował a ta to tolerowała ,gdzies o tym pisali
bECvKfHD
gość
9 lat temu
Tej matce dobrze z oczu nie patrzy.
gość
9 lat temu
Syn Edyty patrzy i uczy się...
Najnowsze komentarze (553)
Gość
7 lat temu
Jak można nie pomóc własnej mamusi
USA
9 lat temu
zlbqXK <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
kupila lozko az za tyle a jest ludziom winna pieniadze za prace ona jest chora osoba ttrzeba oddac ja do zakladu zamknietego to jest chore,szkoda tego dziecka krupa zrob cos z tym
alice
9 lat temu
Zostawcie tę kobietę w spokoju! Jest wrażliwą osobą i widocznie coś jest na rzeczy z tą matką,skoro tak postępuje,widocznie matka zamiast ją wspierać w nagonce prasowej od dawna ,jeszcze jej dokłada prostackim zachowaniem.To bardzo boli,jak się nie ma wsparcia wydawałoby się najbliższej osoby.Edyta trzymaj się.Jestem za Tobą a mam 55 lat i podobną sytuację,choć z mamą jestem w bliskim kontakcie.To ja muszę cierpieć,bo mama sprawiała i sprawia mi dużo bólu z rodziną.Uodporniłam się na podłości ! Usprawiedliwiam ją brakiem wrażliwości i tym,że nigdy mnie już nie zrozumie.Jeśli się nie ma rozumu,to chociaż matka sercem się powinna kierować.A tu ani serca ani rozumu.Chcę jednak, jako córka wypełniać swoje obowiązki, żeby potem niczego nie żałować.Ale ja nie mam do czynienia z mediami.Trochę mi łatwiej.
gość
9 lat temu
a to nie matka wisniewskiego?
gość
9 lat temu
Co to za matka co publicznie wylewa pomyje na swoje gziecko.Ta stra daje wywiady które kompromituja sziecko i jeszcze trzyma sztame z bylym zieciem zamiast córke wspierac .Pewnie byly ziec kasa sypie dla niej i dlatego ona oplówa w mediach tak swoja córke.
gość
9 lat temu
kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie..........
edka
9 lat temu
Sama mam taki przypadek mój tatuś obudził się na stare lata, a gdzie był wczesniej ? bił, wyzywał, całe noce płakaliśmy i modliliśmy się, nigdy tego koszmaru nie zapomnę, to i tak po dziś dzień siedzi we mnie i od czasu do czasu się budzi..........więc rozumiem cię Edytko, i jak ty z siebie tak i jak możemy buć dumne.
bECvKfHv
gosc 55
9 lat temu
bogatym i dobrym ludziom odbija na starosc jak sie ma za duzo kasy,a potem cierpisz cale zycie
trumna
9 lat temu
cmentarz
gość
9 lat temu
niech jej luje,, którzy ją ru..ali sie nią zajmą
gość
9 lat temu
niech z****a stara k***a, ona na starość nie potrzebuje edzi tylko jej kasy, niech w********a, jak chora- mniej chlać:):):)
gość
9 lat temu
NO MUSIAŁA MATKA SIE NAPRACOWAĆ, ŻEBY TERAZ NIE MAJĄC NA LEKI PATRZEĆ, JAK CÓRUNIA KUPUJE FOTEL ZA 26 TYS.... WSPÓŁCZUJĘ OBU- JEDNEJ- GŁUPOTY, A DRUGIEJ-KARMY
gość
9 lat temu
NO MUSIAŁA MATKA SIE NAPRACOWAĆ, ŻEBY TERAZ NIE MAJĄC NA LEKI PATRZEĆ, JAK CÓRUNIA KUPUJE FOTEL ZA 26 TYS.... WSPÓŁCZUJĘ OBU- JEDNEJ- GŁUPOTY, A DRUGIEJ-KARMY
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvKfIo
bECvKfIp
bECvKfIq
bECvKfIr
bECvKfIs
bECvKfHX