Paris - superbohaterka!

124
Podziel się

Ma powstać kreskówka z Hiltonówną w roli głównej.

Paris - superbohaterka!

Stan Lee, twórca najbardziej znanych komiksów na świecie, m.in. Spider-Man’a, Fantastycznej Czwórki czy X-Men’ów, postanowił zabrać się za stworzenie animowanego serialu dla MTV, w którym główną bohaterką będzie postać wzorowana na… Paris Hilton!

Nie będzie typowym superbohaterem. To bardzo świeża i rozluźniająca komedia sytuacyjna. Lubię ją, jest bardzo miłą, kochaną dziewczyną - Lee powiedział magazynowi TV Guide.

Ciekawe jakie będą supermoce Paris. Będzie dusiła przeciwników mackami ze sztucznych włosów czy może zarażała opryszczką dróg rodnych? (Zobacz: Opryszczka zaatakowała odbyt Paris Hilton)

KOMENTARZE
(124)
gość
13 lat temu
niech sie czasem nie zesra dziołcha
deBILLka
13 lat temu
:/:/:/:/:/
gość
13 lat temu
To ile ona zarabia w koncu?
gość
13 lat temu
to Paris rodzi odbytem?!
Pani lekarz
13 lat temu
Co to autora tekstu... opryszczkę dróg rodnych mają kobiety... od kiedy mężczyźni mają drogi RODNE ?? Najlepszym rozwiązaniem było by napisać narządy płciowe jeśli ktoś nie ma pojęcia o anatmoii człowieka.
Najnowsze komentarze (124)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Nie chodzi przypadkiem o "The Superficial Friends"? Z tym że tam Paris jest członkinia superzespołu bohaterek w składzie: Lindsay Lohan, Nichole Ritchie, siostry Olsen no i ona :) fajna kreskówka...
gość
13 lat temu
xD nieszczęsna psina :D
LolaXXIV
13 lat temu
Paris, ach Paris...
gość
13 lat temu
poprostu podlonczyli jom do czegos i zrobili z muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ppppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
13 lat temu
ztymi goglami wyglonda jak osa [z sexapilem]
gość
13 lat temu
niechpujdzie do strony x l***i
gość
13 lat temu
Paris wygląda bardzo seksi ze swoim pieskiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zuzia..
13 lat temu
upsssssssss probleme;):D:D
faniaparis
13 lat temu
paris is suuuuuuperrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ni
13 lat temu
zdrowa skóra
Termos:)
13 lat temu
Jeśli ta kreskówka to prawda, to ja przyrzekam, że już nigdy nie włącze telewizora!!
gość
13 lat temu
ja chcę to zobaczyć!:D:D:D hehehe A czemu ina tego psa normalnie nie trzyma, a tak w ogóle czy onsam chodzić nie umie?
...
Następna strona