Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przybylska: "MOJA KARIERA DOBIEGA KOŃCA!" (FOTO)

470
Podziel się

Mówi pozując na okładce z dziećmi. Po raz kolejny. Po co im taka popularność?

Przybylska: "MOJA KARIERA DOBIEGA KOŃCA!" (FOTO)
bDfRlAAB

Anna Przybylska, która niedawno została mamą po raz trzeci, w tym roku kończy 34 lata i jak wyznaje, czuje zbliżający się koniec kariery. Aktorka od lat jest uważana za jedną z najatrakcyjniejszych polskich gwiazd i wydaje się, że nie musi się spieszyć z przechodzeniem na "emeryturę". W najnowszym numerze Vivy pojawiła się na okładce z dziećmi, a także narzeka na swoje "starzenie się" w show biznesie.

Czasem mam poczucie, że moja kariera dobiega końca – stwierdza Przybylska. Pewnych spraw nie można w nieskończoność przeciągać. Moja przygoda z Astorem powoli zmierza ku końcowi i to nie jest żadną tajemnicą. Mówię sobie: "To była cudowna współpraca, ale swoje apogeum już osiągnęłam".

Aktorka znana z ostrych wypowiedzi na własny temat (zobacz: "Z OBWISŁEJ DUPY też można zrobić atut") ponownie komentuje swoje coraz dojrzalsze ciało oraz twarz. Przybylska zaczęła karierę w bardzo młodym wieku, w 1997. Rzeczywiście, od tego czasu trochę się zmieniła, ale czy naprawdę na gorsze? Nie wydaje Wam się, że trochę kokietuje?
Zaczynałam grać jako nastolatka, a teraz... Nie zawsze lubię patrzeć w lustro - wyznaje. Ostrość HD nie jest korzystna dla aktorki. Postęp techniki teraz bardzo mocno wpływa na nasz wizerunek. Jeżeli naprawdę tak wyglądam, to ja dziękuję bardzo.

bDfRlAAD

Opowiada też o problemach osoby, która nie musi już martwić się o pieniądze:

Staram się, żeby podczas pakowania dom był pusty, bo w tych momentach bywam bardzo nieprzyjemna. A w dodatku wiem, że na pewno czegoś zapomnę. Kiedyś jechaliśmy też na jakieś święta i okazało się, że nie wzięłam torby z butami. Wyszłam tak jak stałam, w klapkach. Byłam tym totalnie rozbita.

Cóż, cała Polska zazdrości chyba Ani problemów. Przypomnijmy jej poprzednią okładkę. Czy takie pozowanie z dziećmi naprawdę wygląda Wam na "koniec kariery"?

bDfRlAAJ
bDfRlABe
KOMENTARZE
(470)
gość
8 lat temu
fajna babka z niej:) megapozytywna:)
gość
8 lat temu
Najładniejsza polska aktorka. Wzbudza sympatię.
gość
8 lat temu
szkoda..... uwlelbiam ja! byla i jest moim idealem - po porodzie dzieciaczkow tak wygladac? kocham ja :)
bDfRlABf
gość
8 lat temu
jest fajna:)
gość
8 lat temu
śliczna rodzinka, tylko taty brakuje na zdjęciu:)
Najnowsze komentarze (470)
gość
6 lat temu
Za 2,5 roku już jej nie będzie :(
Gość
6 lat temu
szkoda taka sliczna sktorka
gość
6 lat temu
"Anka przybylska wieczna twarz dziecka, piekna kobieta. Bedzie miala 50 lat i nadal bedzie piekna. Taki typ urody nigdy sie nie starzenie, kobieta nie brzydnie "- niestety nigdy się nie dowiemy jakby wyglądała, bo nie żyje.
gość
7 lat temu
NA SWOJE LATA WYGLĄDA
gość
7 lat temu
anka masz fajne dzieci.
gość
8 lat temu
piękne dzieci i piekna mama
gość
8 lat temu
fatalnie wyglada w tym kombinezonie !!!!
gość
8 lat temu
piekna ania piekne dzieci
bDfRlAAX
gość
8 lat temu
może HD nie wpływa dobrze na wizerunek medialny gwiaz, ale na psychikę tłumów na pewno wpływa pozytywnie: dobrze wiedzieć, że te gwiazdy wcale nie sa bez defektu. A tutaj widać rozszerzone pory i tłustą strefę T. I co? I nic! Normalna kobieta!
N
8 lat temu
NIE DZIWIĘ SIĘ ŻE TO KONIEC.NADUŻYWAŁA NARKOTYKÓW I LEKÓW MOGŁO TO SIĘ GORZEJ SKOŃCZYĆ.
gość
8 lat temu
jest przecietnej urody,fotoszopem z Astora,glupawa i slaba aktorka z kiepskich filmikow
gość
8 lat temu
śliczna i z dystansem.:D
gość
8 lat temu
Jest śliczna i dzieci też ładne! :)
gość
8 lat temu
Spoko Samica
...
Następna strona
bDfRlABz