Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marieta Żukowska URODZIŁA!

228
Podziel się:

"Przyszła miłość przeogromna."

Marieta Żukowska URODZIŁA!

Marieta Żukowska pochwaliła się swoją ciążą po raz pierwszy pod koniec marca. Zjawiła się wtedy na imprezie rozdania Orłów z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Kilka godzin później potwierdziła, że jej życiowy partner, Wojciech Kasperski, i ona spodziewają się pierwszego dziecka.

Znana z serialu M jak miłość aktorka potwierdziła właśnie na swoim profilu, że urodziła:

Przyszła miłość przeogromna.

Żukowska urodziła córkę, której dała na imię Mia. Pudelek wita na świecie!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(228)
gość
12 lat temu
prezes amber gold miał 6 wyroków w zawiasach za przekręty... SZEŚĆ. Już po drugim powinien siedzieć. Syn Tuska pracował dla OLT Express, którego właścicielem jest właśnie Amber Gold. Dzieciobójczyni Katarzyna W. jest na wolności zamiast w pace i jeszcze wmawia nam się, że ona nie jest zdolna do mataczenia, choć mataczyła od 1. dnia, gdy Polska usłyszała o Madzi. Gen. Petelicki popełnił samobójstwo, bo akurat zastano go w domu. Razem z Lepperem samobójstwo/śmierć poniosły 3 inne osoby z jego NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA - wszyscy ginęli miesiąc po miesiącu: Róża Żarska, adwokatka Leppera, zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Moskwie w maju 2011.Ryszard Kuciński, adwokat Leppera, zginął w niewyjaśnionych okolicznościach w czerwcu 2011.Wiesław Podgórski, asystent Leppera, rzekomo powiesił się w lipcu 2011. 6 sierpnia 2011 przyszli po Leppera. To wszystko to jedno wielkie zbiorowe samobójstwo. Wyłapaliście te informacje z telewizji czy gazety? Ja też nie… Sanepid i prokuratura wiedziały o trującej i rakotwórczej soli drogowej, którą nam wpychano na stoły zamiast na chodniki i MILCZAŁY. Afera hazardowa została w tak bezczelny i cyniczny sposób zamieciona pod dywan przez komisję złożoną głównie z członków PO, że zastanawiam się, czy ostatnie wybory nie zostały sfałszowane jak na Białorusi czy w Rosji, bo nie chcę wierzyć, że aż tylu debili mieszka w tym pięknym kraju…Widzicie, dlaczego salon TVN-Wyborcza-Onet-Lisy,Wojewódzkie,Durczoki-PO-PSL tak bardzo atakują od lat Kaczyńskiego? to JEDYNA partia, która walczyła z korupcją i układami, w które wielu z was nie chciało wierzyć. A jak wyglądała walka z korupcją w wykonaniu PO? Pitera jako główna Obywatelka walcząca z korupcją wykryła… 0 (słownie: zero) afer prócz komicznej ‘afery dorszowej’ (która jedynie ją ośmieszyła). Czy wy widzicie, jaka siatka wkłada wam do głów kłamstwa, propagandę i nienawiść?
gość
12 lat temu
Gratulacje :)!
gość
12 lat temu
GRATULUJĘ ... JA TEZ ZA CHWILĘ RODZĘ ..TYLKO 2 TYG :))
madzia
12 lat temu
O mama MIA !
gość
12 lat temu
najważniejsze że zdrowe
Najnowsze komentarze (228)
gość
9 lat temu
Słaba!
gość
9 lat temu
Lekko nieudana kampania!
gość
9 lat temu
Lekko nieudana kampania!
Anita
12 lat temu
Mia ? No sławnym rodzicom to wolno dawać dzieciom każe imię a jak moi chcieli mi dać Elizabeth to się nie zgodzili bo imię zagraniczne i co najwyżej może być Elżbieta , mój ojciec Amerykanin a własnej córki nie może nazwać jak chce ,paranoja w tym kraju.
gość
12 lat temu
dziewczynka ma na imię pola, a nie mia. mia - cie się z prawdą.
gość
12 lat temu
GRATULACJE.PANI MARIETA ZNANA JEST BARDZIEJ Z 'LONDYNCZYKOW'
gość
12 lat temu
gościu co piszesz powyżej o aferach i zabijaniu członków rządu naszego kraju założę się że jesteś PIS-owcem bo tylko oni wszędzie widzą spiski i czyjąś a nigdy swoją winę. Według Was Kaczyński jest czysty jak łza Maryi. Ja też się zastanawiam gdzie wam tak piorą mózgi że w to wszystko wierzycie... Głupie mocherowe berety.
gość
12 lat temu
gościu co piszesz poniżej o aferach i zabijaniu członków rządu naszego kraju założę się że jesteś PIS-owcem bo tylko oni wszędzie widzą spiski i czyjąś a nigdy swoją winę. Według Was Kaczyński jest czysty jak łza Maryi. Ja też się zastanawiam gdzie wam tak piorą mózgi że w to wszystko wierzycie... Głupie mocherowe berety.
gość
12 lat temu
Fajna aktorka! Utalentowana. Zdecydowanie lepsza niż lalka Kozuchowska, która boi się ciąży, bo może przytyje lub straci okazję na bankieciki. Powodzenia i gratulacje:)
gość
12 lat temu
nie cierpię pretensjonalnych imion.
gość
12 lat temu
też wymyślają dla tych swoich dzieci imiona !!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
MIA... na myśl przychodzi mi tylko literacka siostra Christian'a Grey'a ;-)
gość
12 lat temu
Gratulacje
gość
12 lat temu
Córkę POLĘ:) Super!
...
Następna strona