Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cyrk w gliwickiej prokuraturze

599
Podziel się:

Matka Waśniewskiej zemdlała na schodach... Waśniewska krzyczała!

Cyrk w gliwickiej prokuraturze
bECSDLZx

Wczoraj w siedzibie gliwickiej prokuratury odbyła się od dawna zapowiadana konfrontacja Katarzyny W. z Krzysztofem Rutkowskim. Prowadzący postępowanie w sprawie przekroczenia uprawnień przez byłego detektywa, chcieli w ten sposób ustalić, czy w trakcie przesłuchania matki uduszonej Madzi w nocy z 2 na 3 lutego Rutkowski groził jej lub próbował zastraszyć.

Jak już pisaliśmy pewny siebie Rutkowski zapowiedział, że "pogrąży matkę Madzi". Nie do końca mu to wyszło. Opuszczając siedzibę prokuratury, nie krył wściekłości.

Waśniewska zachowała się w sposób wyjątkowo bezczelny - skarży się dziennikarzowi Faktu. Znając geografię mojego mieszkania, wykorzystała pewne szczegóły do kolejnego kłamstwa. Nie mogę o nich mówić, bo to tajemnica postępowania. Dziwi mnie, że osoba, która kłamie i zmienia zeznania, musi być ze mną konfrontowana.

bECSDLZz

Najciekawszy fragment konfrontacji rozegrał się jednak przed wejściem. Waśniewska pojawiła się starannie wystylizowana, w topie odkrywającym głęboki dekolt, obcisłych rurkach i obwieszona biżuterią. Jej matka zemdlała zaś na schodach i karetka musiała ją zabrać do szpitala. Rutkowski pojawił się z kolei spóźniony, w towarzystwie nowej, również starannie wystrojonej narzeczonej. Najwyraźniej wszyscy przygotowali się na obecność fotoreporterów.

Waśniewska tym razem okazywała emocje i krzyczała do zebranych dziennikarzy: Czy mało wam sensacji?! Szkoda trochę, że nie pomyślała o swojej matce informując policję o fikcyjnym porwaniu.

Nadal będziemy prowadzić czynności zmierzające do wyjaśnienia wątku wpływania na świadka i gróźb karalnych - zapowiada w rozmowie z tabloidem rzecznik prokuratury, Michał Szulczyński. Pewne okoliczności sprawy przez obydwie te osoby były podawane odmiennie.

bECSDLZF
bECSDMaa
KOMENTARZE
(599)
JA!
9 lat temu
Boże mam już tego dość:/ Czemu te b****o nie siedzi w więzieniu tylko cackają sie z nia jak z malowanym jajcem?Nie moge tego pojąć!!
gość
9 lat temu
ale ten rutkowski jest zakłamany,kiedys bronił jej jak lew.Twierdził ze policja sie osmiesza ze to był wypadek...
gość
9 lat temu
naprawdę że cyrk. wstyd mi że w moim kraju takie rzeczy.
bECSDMab
gość
9 lat temu
kara śmierci!
gość
9 lat temu
Pomagajmy potrzebującym, cierpiącym ludziom....
Najnowsze komentarze (599)
aranże
8 lat temu
I am looking for honey honey by abba song, karaoke version. aranże
dzwonki polif...
8 lat temu
How do i get a free or fairly used midi keyboard for my beatmaking? dzwonki polifoniczne
midi
8 lat temu
What MIDI keyboard is good for electronica? midi
sleepers
8 lat temu
Get a karaoke player. Any decent karaoke player will let you change the key. sleepers
mp3
8 lat temu
I have tried karaoke party.. mp3
utworki
8 lat temu
Bwahaha. So Matt Davis wants to do karaoke in Vienna. LOL Yeah.. I mean why not? utworki
gość
9 lat temu
WAŚNIEWSKA ZA KRATY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...POWIETRZE ZATRUWASZ NA WOLNOŚCI--S**Z JEDNA
gość
9 lat temu
nie mozna wyjść ze zdumienia, że żyjemy w kraju gdzie trzeba mieć pozwolenie i egzamin aby łowić ryby, ale każdy k****n bez najmniejszego problemu może zostać rodzicem
bECSDLZT
gość
9 lat temu
solidarnosc jajnikow
gość
9 lat temu
UDUSIŁA DZIECKO I CHODZI NA WOLNOŚCI ,TO CHORY KRAJ,A MÓJ ZNAJOMY ZA 8OO ZŁ NIE ZAPŁACIŁ MANDATU I GO ZAMKNĘLI!UCIEKAĆ Z TEGO KRAJU!
Sadie Sue
9 lat temu
Cóż by mi mogła zrobić zmieniająca zeznania manipulantka gdybym był autentyczny, solidny, dążący do ujawnienia PRAWDY i na dodatek stało by za mną prawo? Ruszało by mnie to? Mógłbym się jej roześmiać w nos i szybko zakończyć z sukcesem kolejną sprawę, ciesząc się szacunkiem i sławą wśród rodaków. Wiem że nie da się czasem NIE IŚĆ na układ w imię wyższego celu i dla dobra finału ale do cholery to nie mafijne skomplikowane porwanie czy matematyczna intryga nieprzystępna dla zwykłego rozumu! Użalanie się nad sobą w Fakcie jest dla mnie w tej sytuacji po prostu poniżej krytyki. To coś tak głupiego jak ''ała kobieta mnie biiiiije!
gość
9 lat temu
Wykastrowac sukę
gość
9 lat temu
CYRK NA KÓŁKACH. WSZYSCY ONI ROBIĄ SOBIE JAJA I CHCĄ SIĘ WYPROMOWAĆ NA TEJ TRAGEDII !!!!!
gość
9 lat temu
CYRK NA KÓŁKACH. WSZYSCY ONI ROBIĄ SOBIE JAJA I CHCĄ SIĘ WYPROMOWAĆ NA TEJ TRAGEDII !!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECSDMaM
bECSDMaN
bECSDMaO
bECSDMaP
bECSDMaQ
bECSDMav