Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jestem jednym z nielicznych, którzy życzą jej dobrze"

283
Podziel się

Uroczo :) Myślicie, że się ucieszy?

"Jestem jednym z nielicznych, którzy życzą jej dobrze"
bDJPCZWt

Od rozstania Agnieszki Włodarczyk i jej wieloletniego chłopaka, a zarazem menedżera minęło już prawie 10 miesięcy. Początkowo relacje byłych kochanków nie układały się najlepiej, krążyły nawet pogłoski o awanturach o podział majątku. Sporną nieruchomością okazało się kupione przez Agnieszkę mieszkanie w Warszawie. Znajomi obawiali się, że w rozstrzygnięciu tej kwestii będzie musiał im pomóc sąd.

Jakub Sićko twierdzi teraz jednak, że czas wyleczył rany. Być może po lekturze słynnego wywiadu, który Agnieszka i jej obecny chłopak udzielili Vivie, zrozumiał, jakie miał szczęście, że go to ominęło. Przypomnijmy, co Mikołaj i Agnieszka mówili o kulistej energii, "ciele astralnym" i uczuciu, które połączyło ich koty: Włodarczyk: "Czuję, że CHCĘ MIEĆ DZIECKO!"

W rozmowie z Twoim Imperium Sićko zapewnia, że życzy swojej byłej jak najlepiej i nie ma zamiaru utrudniać jej życia. Uroczo podkreśla jednak przy okazji, że mało kto ją jeszcze lubi:

bDJPCZWv

Nazbieraliśmy sporo rzeczy i trudno nam je podzielić - wyjaśnia. Ale wbrew temu, co się mówi, nie szarpiemy się o nic, tym bardziej o warszawskie mieszkanie, które nigdy nie było moje. Nie zamierzam kierować do sądu sprawy o podział naszego majątku, ponieważ z Agnieszką chcę pozostać w dobrych relacjach. Po tym wszystkim, co się wydarzyło w jej życiu, jestem jedną z nielicznych osób, które życzą jej jak najlepiej oraz szczęścia u boku Krawczyka .

Urocze :) Ciekawe, czy Aga ucieszy się z tego wsparcia.

bDJPCZWB
bDJPCZWC
bDJPCZWW
KOMENTARZE
(283)
gość
7 lat temu
śliczny ten Sićko
Robert
8 lat temu
Nie dziwie mu sie ze teraz otworzył oczy,bo jak sie z kim jest blisko to dużo rzeczy sie nie widzi.Masz ogromne szczęście niech teraz Krawczyk sie męczy :). GRATULACJE!!!!! Ślicznie to wszystko ogarnołeś w wywiadzie pozdrawiam :)
gość
8 lat temu
Chcą dziecka,to jakaś paranoja,Ja kota wam bym nie dała,a kwiaty doniczkowe u was by poschły ciała astralne potrafią dbać o co kolwiek.Rada nie opowiadać pierdół zniknąć zakopać się i odlecieć w kosmos.
bDJPCZWX
gość
8 lat temu
Astralne predatory,koty się polubiły ćwoki ,a o dzieciach swoich zapomniał ,a tak wogóle w łbach im sie poje..ło
gość
8 lat temu
Ale ona się brzydka zrobiła.
goźdź
8 lat temu
Ta, ja myślę, że oni tylko tak mówią, że ją wspierają, a tak naprawdę to też zaczyna ich to wkurzać. No bo chyba jak się ma dziewczynę przez 7 lat, ma się z nią dzieci, planuje ślub, a tu nagle dowiadujesz się, że już mu się znudziłaś i woli się ZABAWIĆ. Tak ja to widzę, że Krawczyk i Włodarczyk bawią się tylko sobą, a tak naprawdę jest, że ona pewnie kocha tego Sićko, a on Zając. W końcu kiedyś Mikołaj będzie całował Anetę po stopach tak jak w jednym ze starszych odcinków, żeby mu wybaczyła! Chciałabym żeby tej akcji w ogóle nie było, bo Aneta teraz byłaby z Mikołajem, a Agnieszka uj wie z kim.
gość
8 lat temu
może i nikt nie zna prawdy, może to nie jest szlachetne ale na pewno nie życzę jej dobrze wręcz przeciwnie
gość
8 lat temu
lizcie kolana ksiedza hahah
gość
8 lat temu
włodarczyk jest p******a a krawczyka mi jest żal miał dziewczyne dwujke dzieci i on wszystko to stracił przez jedną taką paskude jak ona po prostu nie dowiary jaki on jest naiwny
gość
8 lat temu
ta włodarczyk jest taka naciągana mogę się założyć że bez makijarzu wygląda jak zobie . a to że on życzy jej dobrze to nie znaczy że on to mówi serio po prostu cieszy się że się od niej uwolnij.i już
gość
8 lat temu
dobrze powiedział, bo poza nim wszyscy jej nienawidza
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Jaskółeczka
gość
8 lat temu
ale ja go nie lubie!!!!!!!!!!!!!!1
bDJPCZWP
gość
8 lat temu
Niestety takich suk trochę po świecie chodzi...
...
Następna strona
bDJPCZXr