Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bakuła o Grycankach: "TO JEST PASKUDZTWO!"

1048
Podziel się:

"Ich zdjęcia powinny być podpisane: to jest choroba" – krytykuje ich nadwagę.

Bakuła o Grycankach: "TO JEST PASKUDZTWO!"

Marta Grycan i jej dwie ostro promowane córki już nie raz były krytykowane za nadwagę. Zdaniem Michała Piroga pokazując się w telewizji promują otyłość i niezdrowy tryb życia. Roztańczona Grycanka tłumaczyła, że pomimo tuszy jest świetnie rozciągnięta i potrafi zrobić szpagat.

Tym razem za temat Grycanek wypowiada się Hanna Bakuła. I robi to ostrzej niż poprzednicy. W wywiadzie dla 20m2 Łukasza malarka nie zostawia na nich suchej nitki. Twierdzi, że powinno się je piętnować na zdjęciach i podpisywać, że są chore:

Tak jak na papierosach jest napisane, że palenie grozi kalectwem, tak ich zdjęcia powinny być podpisane: to jest choroba społeczeństwa, stawów, kręgosłupa, narządów wewnętrznych. To jest zajmowanie półtora miejsca w samolocie, to jest paskudztwo!

Nie za ostro? Marcie chyba nie zrobi się miło.

KOMENTARZE
(1048)
gość
10 lat temu
Marta jest ok. Tylko trochę otyła, ale to już dojrzała kobieta. Zgroza to te jej trzy wieprzowiny i wmawianie że 50 kg nadwagi jest sexi. Za to powinni karać.
MACIEJOWICE
10 lat temu
Miałem zjeść śniadanie....już mi się nie chce...
gość
10 lat temu
Grycanka, już mi wychodzi bokiem i tyle na temat
gość
10 lat temu
a pysk sobie przerobić bez szacunku dla natury to niby normalne?
gość
10 lat temu
Otyłość jest chorobą. O ile Pani Marta jeszcze olbrzymiej otyłości nie ma to jej córki już tak. Zwłaszcza na tą najmłodszą przykro patrzeć. Rodzice zrobili ze swoich dzieci kaleki. Sama mam 2 córki i od maleńkości staram im się wpajać zasady zdrowego stylu życia. Nie wyobrażam sobie co musi czuć otyłe dziecko w szkole - które nie nadąża za innymi, jest często obiektem kpin.
Najnowsze komentarze (1048)
gość
7 lat temu
bakułka robi sie jakas wredna,moze to starosc...a tak ja kiedys lubiłam...teraz mniej...
gość
7 lat temu
Brawo Hania!
gość
7 lat temu
O mamo jakie kaszaloty..........bleeeeee
gość
7 lat temu
ostro, ale prawdziwie
gość
8 lat temu
Pani Hanno, uwaga na sandalki przy specyficznych stopach
gość
8 lat temu
oczywiscie, że to jest paskudztwo nie tylko estetyczne ale i intelektualne. Fuj a kysz a kysz
gość
8 lat temu
pani Hanko, a Pani- nie ma lekkiej n a d w a g i ??
Gość
8 lat temu
Czy któryś mężczyzna ma ochotę na ta wstrętna BABE?!!
jz
8 lat temu
przecież Bakuła to potwór szczupła ale bardzo brzydka jak miałabym wybierać wolałabym wyglądać jak Grycanka bo z tym można coś zrobić natomiast z urodą p.Hanny już nicPisze że Grycanki są ohydne ale ona też i to bardzo.
gość
8 lat temu
g****a do 6 SA Osoby grube ale mądre Chude ale głupie zaznaczam czasami Grube bo choroba zła przemiana materii ---jej słowa to jak rasizm
gość
8 lat temu
pomijam fakt że niektóre grube osoby są po prostu chore, ale powszechne obżarstwo i jego widoczne skutki są obrzydliwe i tu Pani Hanna ma rację
gość
8 lat temu
no siedziec obok grubej baby w samolocie, a lbo w autokarze, to masakra,nie ma miejsca dla siebie, a wyjscie do toalety to druga masakra,,zanim sie baba wycisnie z fotela, i przepusci,
gość
8 lat temu
chorobliwy przymus pani bakuly do wypowiadania sie wszedzie i na kazdy temat
gość
9 lat temu
Hanna Bakuła nie ma lustra w domu?Jak może taka brzydka baba krytykować dorodne piękne kobiety?Niech przyjrzy się sobie i siedzi cicho.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie