"Wybaczy jej, jeśli wezmą ślub!"

208 reakcji
0
0
208
Podziel się

Robert Pattinson postanowił dać Kristen ostatnią szansę... Dobry pomysł?

"Wybaczy jej, jeśli wezmą ślub!"

Robert Pattinson okazał się być "chłopakiem idealnym" i po krótkim rozstaniu wybaczył Kristen romans z żonatym reżyserem. Stewart dostała ostatnią szansę pod jednym dość zaskakującym warunkiem. Gwiazdor Zmierzchu zapowiedział, że znowu będą razem i on zapomni o zdradzie, jeśli... aktorka wyjdzie za niego za mąż.

Jak informują media znajomi pary, Robert długo myślał nad ostateczną decyzją i konsultował ją także z rodziną. Najpierw rzucił Kristen i wyprowadził się z ich domu z Los Angeles, ale później doszedł do wniosku, że kocha ją, mimo że go zdradziła.

Powiedział jej, że będą razem tylko pod jednym warunkiem. Wybaczy jej, jeśli wezmą ślub! – mówi przyjaciółka Roberta w rozmowie z magazynem Star. Już od jakiegoś czasu próbował nakłonić ją do zawarcia związku i nawet się oświadczał, ale ona nie chciała się zgodzić. Teraz jeśli chce udowodnić, że go kocha i zamierza walczyć o to uczucie, musi ostać jego żoną. To będzie dowód zaangażowania.

Czy zawieranie związku małżeńskiego w takich okolicznościach to na pewno dobry pomysł? Zaufalibyście jej na jego miejscu?

208
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(208)
gość
7 lat temu
Nie mogę pojąć, że Wy naprawdę wierzycie w to co donoszą media. Mamy sierpień. Za parę miesięcy (listopad?) premiera ostatniej części "Zmierzchu". Zobaczycie, że za jakiś czas media poinformują o tym jak to przedobry Robert wybacza swojej ukochanej i razem pojawią się szczęśliwi na czerwonym dywanie. A jak się skończy bum na "Zmierzch" to para się po cichu rozstanie. Takie coś to genialna, praktycznie darmowa promocja filmu bo fani i media sami nakręcają spiralę popularności. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to wszystko co się dzieje mieli zapisane w kontraktach ;-)
gość
7 lat temu
Ten związek był ustawiony i nie myślcie, że Stewart nie poszłaby na ten skandal w obawie o swoją reputację. Gdyby się nie zgodziła udawać a potem ‘zdradzić’, nie dostałaby roli Belli, nigdy nie zarobiłaby tych 80 milionów i nigdy nikt o niej by nie usłyszał. Co z tego, że ma teraz trudniejszy okres, że wycofują kontrakty, 90% skandalizujących gwiazd Hollywoodu tak miało i żyje, funkcjonuje, zarabia. BO LUDZIE ZAPOMINAJĄ. Wybuchnie jakiś nowy skandal z inną gwiazdą i nim zajmie się uwagę tłuszczy, ludzie nie będą wiecznie przeżywać tego, co zrobiła. Poza tym już uruchomiono marketingowy chwyt polegający na zrzucaniu części winy na Roberta - pojawiają się nowiny, że sam ją zdradzał z innymi aktorkami, co nieco ostudza zapał w krytykowaniu Kristen. A co zarobiła na tych filmach to jej. Gdyby się nie zgodziła na granie ukochanej Pattinsona, nigdy nie dostałaby angażu, znaleziono by inną aktoreczkę, która zgodziłaby się udawać ten związek z pocałowaniem w rękę i d**ę.
gość
7 lat temu
U Kristen i Roberta sprawa prosta - dostaniecie te role, ale musicie udawać parę dopóki promocja Sagi sięgnie mety. Wyobraźcie sobie, że oni nigdy nie byli parą - aż inaczej się Sagę ogląda. Nie ma tej świadomości, że para z ekranu naprawdę się kocha. To wszystko dla nastolatek, którym trzeba było wmówić, że ta miłość istnieje naprawdę, że to się dzieje w rzeczywistości, nie tylko w filmie. Co innego, gdyby zaprzestano na jednej części Sagi, a tutaj mamy ich już kilka. Podobnie było z Harrym Potterem i spółką - trójka przyjaciół z filmu w każdym wywiadzie jest pytana o przyjaźń poza planem i zawsze zapewnia, że ona pomiędzy nimi naprawdę istnieje. A równie dobrze mogą się nie cierpieć. Dziwne, że wierzycie w każdą historyjkę rodem z Hollywood, skoro już chyba wszyscy są świadomi, jakie zakłamanie tam panuje...
gość
7 lat temu
I dobrze
gość
7 lat temu
WIDAC ZE WYREZYSEROWANE
Najnowsze komentarze (208)
gość
6 lat temu
a ja myślę że 'związek" Roberta i Kristen był ustawiony dla promocji sagi
rudzia
7 lat temu
powiem jedno to wrednasuka nic więcej ... amen ;p :D
gość
7 lat temu
ja ic kocham!!!!!!!!!!!!! ;]
Czekffoladka;...
7 lat temu
Moim zdaniem to dobrze , że chcą w ogóle dać sobie jakiś cień szansy . Chociaż małżeństwo , to czy nie czasami zbyt pochopne nastawienie ? Kristen być może się nie zgadzała na zaręczyny , bo nie była na to gotowa . Niech Rob się lepiej postara , niech się już pogodzą ;) . Życzę im jak najlepiej <3 .
lena96
7 lat temu
takie jak p*********e o ziemniakach ! FARSA!
alex
7 lat temu
Wy w to wszystko wierzycie!!! Para gwiazdorska rozstaje się a nagle z nikąd godzi się ! I gdzie tu jest rzeczywistość ! może w ogóle mają to podpisane w papierach . Jak to w ogóle możliwe . Wszystko to maja ustalone ze względu na sagę ,, Zmierzch'' bo wtedy nie mogli by nagrać ostatniej części .gdy to wszystko się skończy znów wrócą do starej wersji i się rozwiodą to do przewidzenia że tak się stanie gdy skończy się ,,wielka szansa dla ich kariery ''.
gość
7 lat temu
Super pomysł! I znowu go w bambuko zrobi jak będzie chciała! Ona jedyna na wiecie ? co za g****k!
gość
7 lat temu
i zupełnie jak w książce/filmie. biedna bella ma opory przed zamążpójściem, mały szantaż czymś i się zgadza.
gość
7 lat temu
bzdura
gość
7 lat temu
O tym że wyreżyserowane może również świadczyć fakt że rzeczywistość jakoś podejrzanie przypomina film i książki: małżeństwo pod warunkiem...?
punia3
7 lat temu
Nie zgadzam się poprzednimi komentarzami.
kristen
7 lat temu
skończy się na rozwodzie!
gość
7 lat temu
Patison stał sie tak wspaniałomyślny jak Edward xD haha :) chociaż to wszystko na potrzeby filmu zrobione to i tak bawi :D
gość
7 lat temu
nie bo to s****a ;p
...
Następna strona